bugün

20 nisan 2011 real madrid - barcelona kral kupası finalinde yıllar sonra kazanılan kupayı sergio ramos otobüsten düşürmüş ve kupa otobüs altında kırılmış.

(bkz: al kırdın kırdın)

bu da link'i:
sergio ramos'un talihsizliğidir efendim. kupayı uzun zamandır alamamanın heyecanıda var tabi. fenerbahçe türkiye kupasını alırsa büyük ihtimalle aynı şey olacaktır. *
gülmekten sandalyemden düşmeme neden olan olay. bu ne lan! o kadar uğraş sonra kır.

(bkz: al kırdın kırdın)
nasıl bir sevinmeyse artık.
kupanin manevi degerini ayaklar altina almislardir. ispanya kralinin onuru soz konusudur. yetkililerin olaya el koymasini bekliyoruz.

pesinen edit: ispanya milli takimini tutuyorum
bence adamların çok da umurunda olmamıştır
görsel
yetkililer kupanın iptalini istiyor.
-kupa sergio ramos'un ellerinde sayın seyirciler... aman tanrım! ramos maç psikolojisinden henüz çıkamamış, kupayla taç attı! real madrid yıllar sonra kazandığı kupaya salak bir şekilde veda etti!
ezer de kırar da kime ne.adamlar döve döve aldı kupayı.
jose mourinho maçtan önce takım kadrosundan bahsederken sergio ramos ve diğer 10 kişi diye bahsetmişti.şimdi daha iyi anlıyorum bize anlatmak istediğini.
neyse ki 2 tane kupa yapılıyormuş bu tür durumlar için.
alışmamış götte don durmaz.
(bkz: epic fail)*
sevinçten ne yapıcaklarını şaşırmış adamlar demek ki düşmüş kupa.

edit: sözlükte amma ispanyol varmış lan
lan belliydi o kupanın kırılacağı zaten. öyle umursamaz tutuyorlardı ki kutlamada...
real madridli yöneticilerin ''eğer şampiyonlar ligini kazanırsak sergio ramos'u otobüse almıyacağız'' açıklaması takım içinde sevinçle karşılandı. *
"Mourinho said, "park the bus" for the trophy............... not on the trophy."

şöyle şahane bir yoruma yol açmış olay, hadise.

ayrıca aklıma 2001-2002 sezonunda schalke 04'ün dfb pokal şampiyonu olmasının ardından oyuncuların sevinç gösterileri esnasında kupayı yere düşürüp yamultması geldi. sergio ramos'un her şekil futbola zarar bir adam olması da ayrı tabi. bunlar istenmeyen şeyler tabi. bunun tanımı için: (bkz: epic fail)
kupa sembolik birşey olduğu için çokta fifi bir durumdur aynısı tekrar yaptırılabilir olmadı kartona bile yazıp müzeye koysalar onun anlamı değişmez.
Kırk yılın başı bir kupa alıyorlar bari onu ezmeselerdi.Fenerbahçe'nin de kupayı alırsa böyle bir şey yaşayacağını düşünüyorum
18 yıllık hasretten sonra bu durum normaldir.
biz fenerbahçeliler kupayı aldığımızda ne yapacağımızı artık siz düşünün.

real madrid den aşağı kalacak halimiz yok.
sergio ramos'a bir daha kupa vermezler bu durumdan sonra.
(bkz: kasap sevdigi postu yerden yere vururmus)