bugün

Pelinsu olmak varken rabia olmaya özenen onuncu nesil yazar.

Nick konusunda çığır açıyoruz anasını satayım.
rabia olmak varken rabia olmak isteyen yazar.

Bi terslik yok bence.
önce bi duş alması gerekir. cünüp cünüp gezerek rabia olunmaz.
malistler tarafından kendisine cevap verilemediği için şakirt diye yaftalanmış yazar.
bu sözlük böyle nicklerle güzel. hoş gelmiş.
(bkz: canısı)
önce anne sonra nene olacak isim. püü. evet.
takdir edilesi olmalısın rabia görünümlü pelinsu.
ceren olmaya çalışan döndü'nün tam tersidir.
ampül sevenler ve yaşatanlar derneğinden.
Antakya olaylarından kendisini hatırlayabilirsiniz, Modern olmak için ismini değiştirmek isteyen "Kezban" terimindeki kız.
ölümü kutlamadım ama ben acılar çekerken sesini çıkarmayanlar, kılını kıpırdatmayanlar,şimdi bu azgın boğalar polisle savaşırken ölünce etrafa salya saçarak beni lanetlemeye devam ediyorsa, benim kalbimde buna üzülecek yer yoktur. çünkü kalbim başörtüsüne hala 'hayır' diyip polise saldırmanın özgürlük olduğunu savunanların açtığı yaralarla dolu.

bana vakti zamanında ama türban laikliğe aykırı gibi boktan bahanelerle gelmeseydiniz belki üzülebilirdim olanlara.
(#20465519) güzel entry si dikkatimden kaçmamıştır. bir günde bu kadar çok kişinin dikkatini çekmesi de tabi biraz da nickinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

not: kendisine de bir not yazayım buradan. 3 yukarıdaki eleştirilen entry sini silmiş muhtemelen. düşüncen neyse tepki dahi toplasan, arkasında durmalısın. dinazorlaşmış beyinlerden korksaydık, şu an hala onların isteklerine riayet eder durumda olurduk.
bir ara ' rahibe ' olmak isteyen diye okuduğum nike sahip yazar.

şimdi fark ettim.
Sözlüğe yeni gelmiş fakat gene de patlamış olan yazar. Hoşgeldin yavru ceylan.
1 den 15 e kadar saymasını isteyin 15 ten geriye doğru sayar...

ağır roman, dişi şakird...
Hoşgelmiş geldiği gibi aşırı tepki çekmiş yazar. Bu kadar tepki çekmek yeni bir yazar için pek iyiye alamet değil dostum dikkatli olmalısın.
Her yerde olma içgüdüsü olan yazar.
pelinsu tek derdin o muydu be çocuğum...
Bu ne biçim nick la dediğim yazar. Bmw olmak isteyen hacı murat gibi. işin nüfus müdürlüğü ve asliye hukuk ile ne buralara gelip kafa karıştırıyorsun.

niye bu kadar atarlandıysam, ruh halimle alakalı sanırım. Neyse, hoşgelmiş pelinsu gibi gelse de rabia gibi koştursun efenim.
Entry leri ile dikkatimi cekmis yazar. Devamini bekliyoruz.
ilk defa ''keşke kimsesiz olsaydım'' dememe sebebiyet veren yazar. seninle yanlış zamanlarda dünyaya gelmişiz. keşke...
(#20488627) hüloooğnun uludağ sözlük yansıması yazar.

"solcular hep seksli şeyler istiyor:( " şeklinde, bir görüşü yokedebileceğine inancını takdir ediyorum.
(bkz: rabianıntakendisi) *
karması - lerde olan çoğu yazar gibi takdir edilesi yazardır.
hoşgelmiş,inşallah çoğu 10. nesil gibi feyk değildir.