bugün

entry'ler (9)

nette sevgili bulmanın daha kolay olması

doğruluğunu zaman zaman gördüğüm ancak kişiden kişiye değişen önermedir. şöyle ki ;

benim için geçerli olan

- selam.
+ Görüldü (17.32)
- ... ?
- zZzZzZ

başkası için geçerli olan

- slm
+ asqmmmm *

edit: sadece canlandırmaydı malesef hiç denemedim o işleri eski kafalıyım lan ben.

tavukların uçmak için en ufak çaba göstermemeleri

karşılıklı çıkar ilişkisinin en güzel örneğidir. yumurta verdiği sürece isterse kafama sıçsın.

türbanını sevişirken bile çıkarmayan azgın kız

bazı şahıslar için fantazi olarak da kullanılır. kişiden kişiye göre bu yerini ayakkabı, çorap, file hatta deri kıyafetlere bile bırakabilir.

birtakım ak partili siyasetçilerin zina yapması

çok fazla şaşırmadığım, doğruluğu olduğunu düşündüğüm iddiadır.partilerinin islamiyet üzerine kurulan parti olduğunu iddia eden bu şahısların islamiyetle bu kadar ters düşmesinin yanında zinanın lafı olmayacaktır diye düşünüyorum. hatta iddialarımı daha da ileriye götürerek yakında deniz baykal'ın başına gelenlerin bazı şahısların da başına geleceği düşüncesindeyim.

tatlı suyla tuzlu su karışmıyor yalanı

yıllar önce facebookta iki arkadaşın küfürleşircesine kavga etmesine neden olan videonun konusuydu.

(bkz: ateist müslüman kapışması)

entry nin sonuna smile koymak

d nin büyük yazılmasına rağmen '':d'' şeklinde çıkmasıyla oluşan sevimsiz görüntü. dilli ifadenin ters dönmüşü gibi.

suudi arabistanın dünya kupası şampiyonu olamaması

''allah çalışana verir.'' lafını destekleyen olaydır.

(bkz: firavun ile hz musa hikayesi)

rabia olmak isteyen pelinsu

ceren olmaya çalışan döndü'nün tam tersidir.

selçuk üniversitesi inşaat mühendisliği

ikinci senem sonucunda aldığım puan ile tercih etmeyi düşündüğüm üniversitenin bölümü.