bugün

entry'ler (29)

sözlük yazarlarının itirafları

Saçma konular dahi olsa, insanları aydınlatmak bir nebze de olsa hoşuma gidiyor.

rabia olmak isteyen pelinsu

Antakya olaylarından kendisini hatırlayabilirsiniz, Modern olmak için ismini değiştirmek isteyen "Kezban" terimindeki kız.

20 cm

Cisme göre değişen ebattır, kimisi penis uzunluğu diye nitelendirir, kimisi musluk hortumu diye.

yazar elif elif diye

Sadece gülümsemek geliyor içimden.

recep tayyip erdoğan a söylenmek istenenler

Bi bitmediniz amk.

eskişehir

Her yerde Üniversiteli öğrencileri görebileceğiniz yer, Esnafın geçim kaynağı öğrenci olan bir şehir.

önce kendini geliştir sonra beni eleştir

Bu söz 2003 yılın da, sınıf arkadaşıma söylediğim ve öğretmenimin beni alkışladığı sözdür, böylece yaygınlaşmıştır.

bir akil insan olarak hülya avşar

Türkiye'nin en şımarık sanatcısı, aynı zaman da acun ılıcalı postası görünümün de.

bir kızdan duyulan en iyi iltifat

Erkeklerin aklını başlarından alabilecek bir söz söyleyemeseler de "Özellikle Türkiye" için pek verimli bir entry alamazsınız gibi geliyor.

7 buçuk yıl sonra sms atan eski sevgili

Sabır etmenin aşinar yüzüdür.

öğrenci mazeretleri

Kendimden biliyorum, Hocam saçma buldum ödevi ve yapmadım ceza'ya razıyım.

oldu biz kalkalım

Saçma bir dialog'dan sıkılan kimsenin söylediği istisna de bir söz.

en iyi gazeteler

Sözcü "hariç" bütün gazeteler.

i am your man

Romantik bir şarkı adı.

diyarbakırspor

Düşmesine çok üzüldüğüm bir takım, daha 3 sene önce fenere 3 atan güneydoğu takımı.

tavşanların adet görüyor olduğu gerçeği

iyi de bu doğanın kanunu allah'ın emridir. Söz konusu olması bile saçma bir konu.

recep tayyip erdoğan çelişkilerini gösteren video

Recep Tayyip Erdoğan. Türkiye cumhuriyeti başbakanıdır bilindik üzere. söylediklerini inkar etmesi bir yana, yerine getirememesi bir yana. Her şey olacak diye bir şey tabii ki yoktur.

hatay denince akla gelenler

Künefesi ile meşhurdur, ayrıca kızları künefeleri kadar da tatlı ve güzeldir. Görsel olarak da çok harika bir yer olarak bilinir.

Patric Star olarak bilinir ve güçlüdür.

öcalana özgürlük istemek

idam edilmesi talep edilse, türkiye adına bir gelişme söz konusu olabilir.