bugün

yapı kredi yayınlarının kitap fuarı hediyelerinden biridir puldüşü.içinde pulların fotokopilerinin bulunduğu pul boyutunda sevimli bir hediye.
Not: elime geçtiği günden beri nickim puldüşü.
Dip Not: bu güzel süpriz için teşekkür ederim.
pul koleksiyocusu olduğunu düşündüğüm yazar. * *
sağdan soldan aldığım bağzı duyumlara göre fena halde baha ve palaço fanatiği olan sözlük yazarı bünye.
bahadan ve palyaçolardan nefret ettiğini itina ile beyan eden üçüncü nesil yazar...
uludağ sözlüğü tanımama neden olmuş...
zevkli, keyifli, en kısa zamanda yüzyüze görüşülesi, başı şişirilesi, öyleki beni tanıdığına pişman edilesi iyi insan.
sabah sabah bilgisarayın ana kartını yakmış ve az önce abisinden telefonda azar işitmiş cenabet kişilik.
bu sene öss sınavında şeytanın bacağını orta yerinden kıracak olan yazardır. * * *
57 saat uyumayarak kendi rekorunu tekrar kırmış olan 3.nesil yazar kişi.
abisinin doğum günü münasebetiyle sırt çantasına bir şişe tekirdağ rakısı koyup, bir kaç saat sonra eve götürecek olan sevgi dolu kardeştir.
zirve sonrası uzun saçlarıyla aklımda kalan ve nickiyle pek bir özdeşleştirdiğim yazar. *
doğumgünümü unutmadığı için beni çok sevindiren yazardır. en bi vefalı olandır. kısmetse birlikte kahvelerimizi höpürtetip, fal baktıracağızdır. *

(bkz: kahve falı)
Minicik ufacıcık yky'den çıkan kitap.Pul kadardır kendileri.
"and the winner is"... yazarı

şöyle ki;

(bkz: #1521766)
kendisini ilk olarak (#1521766) no.lu entrysinde gördüğüm ve ardından da yazar dediğin böyle yazar işte dediğim yazardır..*
rock müzik tarihinin en iyi şarkılarını ezbere bilen, beraber müzik dinlenesi, konsere gidilesi yazar..
son zirvede tanışılmış, kendisi ile pek muhabbet edilmesede sıkı bir rock/metal müzik dinleyicisi olması ile taktirimi toplayan uzun saçlı yazarlardan.
yeni tanıştığım ve pırıl pırıl bulduğum genç yazar kardeşim.
tavla savaşımızın ikinci karşılaşmasında rövanşı almış yazardır. ayrıca birlikte kilyos yapıp lafın belini kırmışızdır. öyle ki uykusuz kalıp ertesi gün halusinasyon bile görmüşümdür. *

önemli bir açıklama yapmadan önce kollarını sıvadığına sahit olunur. *

unutmadan...

kendisine "sokağa çıkmamam şartıyla" makyaj yaptıracağımdır. sözüm vardır. küsmesindir. hehe!
yine yine ve yine zirvemde beni yalnız bırakmayan yazarlardan biridir. zaten halusinojen varsa puldüşü'de var. eküriler... *
madem metalcisin niçin söylemiyosun, dediğim yazar. muhabbeti güzel...
tavlacı yazar..zara hükmeden insan..tavlayı koltuk altı yapmama sebebiyet veren pis yazar..*
tavlada 90+4'te temdit penaltisi ile beni yenen yazar.
yakın zamanda olympos yolcusu. tatil adamı.
tavlacı yazar..** zar tutan çirkeflik yapan yazar..
(bkz: uludag sozluk u sozluk yapan yazarlar)
kıl bir yazardır....*