bugün

bir yıldır bana alınan içliği giyen yazar. doğum gününün adnan oktar gibi geçirmesi dileğiyle.
mutlu yıllar pilot bey. dileklerin gerçek olsun.
eski nickimle bana nasıl yazılıyodun lan yazıklar olsun.

öyle tatlısın böyle hoşlanıyorum bilmem neler.

fotoğraf atmalar.

şimdi kaşar mı olduk göt meriç (bkz: zaaiksde)
ay kaşar lafına alınmış beyaz peynir.

eski nikini söyle de bilelim o zaman madem iddalısın. ben de mesajları yayınlayım. götün yiyosa hodri meydan. ben kimseye foto atmam ki amk yalanını silkelesinler emi.

küçük şarapçı kadinları mı salmaya başladın.

dediğim gibi nikini yaz hodri meydan amk.
Kadına kaşar diye hakaret ediyor, kadın Cevap verince de 'alkolik üstüme mi saldın' diyor.

Beyin hakikaten çok gerekli bir Organ. Ayrıca o kadın hepinizden delikanlı olm, benim ya da başkasının lafıyla iş yapacak kadar kalibresiz değil.
hee vereyim de sonra beni tanı ve reel hesaplarımdan rahatsız et.
ben her şeyi çok iyi biliyorum sen merak etme tırrekspor.
'dizlerime yatsan da saçını okşasam yhaa (: ' günlerini unutmadım unutmam.
bi de reel görüşmeden sözlükten.
yazık yazık hayatınız sanal olmuş.

ayrıca beyaz peynir de sevmem

varsa 1 kilo izmir tulumu alayım ben güzel gidiyor meze olarak.
Kaşar , Beyaz , Izmir Tulumu vb süt ürünleri derken bi sonraki hamlenin Abaza peyniri olarak gelecegine inandığım tartışmanın tarafı yazar.
yiyemeyeceğin taşın altına yatma işte. açıkla, dedim açıkla.
lan senin reel hesaplarını ne biliyim ben.
sabah aynısını kanatlarım var'a yaptın, at yalanı silkeleyim inananı.

anladım niyetin trolluk yapıp kızdırmak. o zaman ben de diyorum ki; aaa hatırladım, sen de bana neler yazdın. Ankara'ya gelince bende kalacaktın. hatta sevgilinden habersiz gelecektin.

dizlerime yatırıp okşama mesajı attıysam cilveli cilveli gülmeyeydin. karşılıklıydı yani tatlım.
bak beni deli etme gelirim oraya sana o kaşar lafını yediririm tipsiz solucan.
Yine bir ergen tartışması...
Ulaşamadığı ciğere "kaşar" demeyi uygun gören bir adet ahlak yoksunu yazar.
her gördüğümde bu nasıl nick yaa dediğim yazar.
adam diyor ki söyle ismini yayınlıyım mesajları.

iftirayı atandan kezbandan tık yok. ben yazarın yanındayım açık ve net.
yine kime yürümüş diye baktım, liste kalabalık, kaçayım.. işini ciddiyetle yapan bir profesyonel..
lan oğlum ben ne biliyim senin nereli olduğunu. izmir'de bi buca var bi karşıyaka.çiğlili erkekler mi diyim Narlıdere mi, te allam.
bugün buca'dan geçtim , hep barzo doluydu. o zaman geldi aklıma. heee ama iyi denk gelmiş o ayrı.

bak bak küçük memati'ye bak, hem herkesi savunuyor, diyor hem sadece essy'yi söyleyebiliyor. o kızın twitirini bile bulmuşsun lan nasıl bi salçaysan.

sözlükte polat Alemdar gibi dolanıp duran ama özünde aynalı tahir olan yazara selam çakan yazar.
senin hangi leş şehirde yaşadığını bilmem cümlesinin, adını yerini numaranı biliyoruma evrilmesi. olaylar gittikçe ilginç bir hal alıyordu.

görsel
sen yine hafiyecilik mi oynuyosun Memati. kimden sordun soruşturan lan.

yalnız benim ismimi ve şehrimi öğrenmek ne büyük bi başarı valla. Ankaralı olduğumu günde 7 posta yazarken bunu fark edebilmen, vuuuu zehir hafiye.

ne kaçması lan, seninle ilk kez atışıyoruz. iyice mala bağladın yemin ediyorum.
Bu alkol kafası değil, bildiğin sığır kafası. Net.
Ulan ben böyle konularda kimseye açıklama bile yapmam da, sizim gibi şerefsizler yazınca, ben cevap vermeyince millet inanıyor.

O buluşma teklifimi reddettiği için bilmem ne dediğimi söylediğin kişiyle ben 8-10 kere buluştum. Ne reddi ne şeyi amk. Millet götünü kurtarmak için iftira atma derdinde.

Benim kırdığım cevizlerin ne sizi ne sözlüğü ilgilendirir. Nineler gibi dedikodu yapmayı bırakın, biraz erkek olun amk.
(bkz: #37941193) değişen bir şey yok.
lan bu neyin kafası??? sen cidden bırak alkolü şunu bunu.

müşteri hizmetlerini arayıp ben mi sandın naptın. ciddiyim bak, digiturk'ü bana benzetmen çok enteresan.

abi bi insan niye böyle bi halüsinasyon görür ki?

beni ne aradın ne özür diledim, cidden tedavi ol amk durumun vahim.

hee yalan atıp şekil yapmaya calisiyosan da rezil oldun.

edit: bak koca karı kılıklı sünepe, hafiyecilik oynamak için milletle ahbap olan çomar;

o kızla araba muhabbetini ben kendiyle de defalarca yaptım. en sevdiğim arkadaşım sensin beni eve birakiyosun bilmem ne. hâlâ yapıyorum. bu bizim arkadaşlığımız.

sana bunları yetiştiren etekli adam seni kukla gibi oynatıyor. bulmuş bi köpek sal gitsin.
ooo kavga var heheehe.
anlatılanlara göre hem meriç hem de kadınları sömüren bir yancı.. öyle mi bilmiyorum, yazılanlar malum.. öyleyse eğer çok ayıp.. kırmayın birbirinizi hadi öpüşüp barışın. nasıl olsa mesaj atacağınız daha çok yazar var..
Bir kişi hakkında 10 kişiden 9'u aynı tür şeyleri söylüyorsa çok da boş değildir. Kızlara düşkünlüğü anlarım da bunların ki ayrı bir boyut. Allah şifa versin. Evet.
Örnek şahsiyet.*