bugün

aramıza yeni katılan on birinci nesil yazar.
Nicki çok tanıdık geldi. Kim ola ki?
Bilemedim şimdi.

Ehe ehe. Hoş gelmiş sefalar getirmiş.
Burdaki bağzı yazarımsıları ciddiye almadan yazması dileğiyle.
Her seferinde böyle gideceksen olmaz. Bunların mutluluktan salyalarını akıtma lütfen.
Varlığınla çıldırt sevmeyenlerini!

iyi yazmalar.
Bir sabah baktım ne göreyim, bizim sokakta şenlik var
Büyükler kös kös otururken, adam oluvermiş çocuklar
...
Şimdi müsaadenizle çocuklar. Sıra bana geldi çocuklar.
iş başa düştü çocuklar. dırırırım

evvet çocuklarımızı pistten alma vakti geldi. bu rafadan tayfa çaylakken salak saçma şeyler yazmaya başladı, silikken iyice azıttı yer cüceleri. daha size cevap bile veremedim. ama böyle kahpedir dünya, dırırırım.

görsel
benle uğraşan tayfanın resmi. ortadakine çok benziyolar, bi ara profillerinde kendi resimleri vardı bunların.
ama azimli çocuklar. yememiş içmemiş feyk hesap açmış. "yalaka" tespitim ne kaa doğruymuş. şeye çok güldüm ama; o senden daha yakışıklı sen bile aşık olursun. bunu yazdılar ya ahahahha. kafalar pırıl pırıl rafadan tayfa'nın.

silik yedikten sonra panayıra dönmüş nikaltım. yazanların çoğunu tanımıyorum bile. nerden tanıcam ki o kadar yer cücesini.
dönmesi şaşırtmamıştır. sözlüksüzlükten boğulmadan sahalara inmeyi başarmış. *

umarım bir daha uçağın içinde kolbastı oynamaya kalkmaz. *

keşke sözlük ahalisi birbirine gereken saygıyı gösterebilse.

kimse kimseyi sevmek zorunda değil, eyvallah ama saygı göstersin amk.

eleştirecekse edebini takınsın.

seviyorsa yalakalık yapmasın.

adam gibi kullanın şu sözlüğü.

neyse. hoş gelmiş yazar. umarız hoş durur.

edit: vay amigo herif çaylak olmuş.
görsel
geri dönecek demiştim. üstatla daha katılacağımız zirveler olacak. tel aviv, kudüs, gazi erivan...
Hoşgelmiş yazar.
Sayın profesyonel kamikaze pilotu arkadaşımız hakkındaki tüm olumlu ve olumsuz eleştirileri tamamı ile tarafsız bir biçimde okudum. Evet ben de kendisini pek seviyor sayılmam ancak sevmiyorda değilim. Nefret seviyesine çıkan bir düşmanlığımız elbette yok, hüsumet içerisinde sözlükte varlığımızı devam ettirip zamanı geçirmekteyiz.

Lanet olsun ki ne dediğimi ben bile anlamadım. Siz şimdi düşünüyorsunuz "ulan acaba ne söylemek istedi?" Diye ama inanın ki ben bile anlamış değilim. Eminim ki sizde anlıyor sayılmazsınız.
Yine çaylak edilmiş değerli bir user.
Bişi dicem bu çocukla alıp veremediğiniz ne? Kendi hâlinde yazan bir yazarın yazılarını çok mu üstünüze alınıyorsunuz anlamadım ki.
Bir tanısanız çok seversiniz. Bu önyargı niye?

Hakkında yazılanlara bir göz attım da; yürümediği kız kalmamış mış da, şöyle abazanmış da.
Ulan feyk hesaplarıyla cinsellik başlıklarında Fink atıp kendi hesaplarında efendi takılıp da kamizakeye bok atmıyorlar mı, beni bi gülme tutuyo.

Bir söz vardır; insanlar kendi yetersizliklerini nitelikli insanlarda görmekten hoşlanırlar.
Hadi şimdi yallah.
mahalle arkadaşım, komşum olan kardeş yazar.
ben daha bir dişi yazardan, özel mesajla numara istediğine şahit olmadım. aksine kadın yazarlar bir bahane bulup, bana buradan ulaş diye numara yolluyorlar.
yaptığı şey geyik. niye bu kadar ciddiye alıyorsunuz ki? kimse sizi ciddiye almıyor diye mi?
hadi dediğiniz doğru olsun, karı kız düşürmek için atmadığı takla kalmasın. siz çok mu efendisiniz ki? siz iki muhabbet kurucam diye mesajlarda ne akillik taslıyorsunuz, duyar "kasıyor"sunuz, edebiyatı neresinden parçalayacağınızı bilemiyorsunuz.
pilota yükleneceğinize, ona mesaj atan kızlara, ya da pilotun attığı bir mesajdan sonra sohbet etmek için binbir türlü bahane uydurup sürekli mesaj atan kızlara yüklensenize.
ama onlar sizin kıymetliniz, bir yerde ekmek kapınız, kıyamazsınız değil mi?
Gözlüklü çirkin yer cücelerine selam eden yazar.

3 kişi başlıkta toplaşıp anneme küfrettiniz, çaylaktım cevap bile veremeden suçlu benmişim gibi silik yiyen oldum.

Ama feyk hesaplarıyla cirit atıp sonra efendi erkek moduna geçtiniz. Sunger burunlular. Kıs kıs kıs.

Ama ne demiş gargamel usta;
yıllarca uğraşmam gerekse bile hepinizi ele geçiricem hepinizi hehehe!

görsel
evet şu sözlükte haksızlık ettiğim yazarlardan biridir daph. ama hafızası kötü, beni trollemedi sözlük erkeklerini trolledi. öyle olunca ben de ona sardım. zaten bilge adam salih vakasının olduğu zamanlardı. millet kan istiyodu.
ondan önce bi kere bile mesajımız selamımız olmamıştı.

bir yazar.

bir yazar, yazınca tanım oluyo modlar silmiyo, çok garip.
Herkese yururum diyen adamdan ne bekliyorsunuz olum. Bi de 2. versiyonu cikmis. Hala 40 entryisinin yarisi kendi nickaltina. Anlamadigim kadinlar bunun muhabbetinden tiksinmiyor mu?

Edit: kadinlar dedim yalak gayleri eksiliyor amk.
sözlüğün veteran yazarlarındandır. yeniler kendisinden biraz korkar, korkmalıdır da.
Bir yazar.
Beni ankara zirvesine elimde tırsık olması şartıyla davet etti. Ancak şunu belirtmek isterim ki;

görsel

Üzgünüm .

Ha ayrıca bu sevimli tontiş efendi dürüst ahlaklı yazardan ne istiyorsunuz ya?
Lütfen savaşmayalım. Yiyelim.
iştahınız bol olsun gud nayt.
Sözlüğe yüce kuvvetler tarafından kadın yazarlara nikaltı döşemek için gönderildiğine inandığım yazar.

Az biraz sakin olsun. Dışarıda da kadın var. Sanal ortama bağlamasın geleceğini bu denli.

Entryleri rahatsız edici. Hep kadınları aşağılayıcı bir üslup.

Donuz.
görsel
Arada entrylerimi beyenir takipte ederim. iyi yazardır. Yazdıkları çok seyler anlatır anlayana. Ufku daim olsun.
görsel
mesajları ifşa etmenin sözlükte cezai yaptırım gerektirdiğinden bihaber olan sözlüğü foruma çevirmekten zevk alan gereksiz bir zat.

yazalım da uzun sürmeyecek nasıl olsa : (bkz: on birinci nesil silik)
canı sıkılan gelip nick altına bir şeyler yazıp duruyor. lan çok dertliyseniz özelden halledin çoluk çocuk kavgası görmekten sıkıldık amk. evet.
Obaa 7 cüceler yine panayır kurmuş. 4 Dakka içinde nasıl organize olabildiniz bu kadar. Bylock falan mı kullanıyosunuz.

Taktir ettim iyi organize olunmuş.

T: Yel değirmenine savaş açan 7 tane cücenin elindeki prensesi öperek alacak prens.

görsel
alfalığın başa bela olduğunun canlı kanıtı.

bir alfa isen... iyi bir alfa isen... hem iyi de winnerlık varsa serde...

belasındır bu sözlükte...
parti bittiyse dağılalım. gelip bişi yazacaksınız diye uykularım kaçıyo.

görsel
hayır benim anlamadığım büyük bir kavram kargaşası yaşıyolar.

abaza, derken yalı çapkınını tarif ediyolar. yalı çapkını, derken abaza tarifi var.
kızlarla arası çok iyi olan bi ponçik miyim, yoksa onları tehdit eden biri miyim.

garip bi şekilde gözleri dönen bu kovboyculuk meraklısı 7 tipin ne mal oldukları, sırf çete kurup kovboyculuk oynamak için neler dediğini, nasıl gözlerinin karardığını, nasıl sefilleştiklerini herkes gördü.

benim arkadaşlarıma mesaj atıyolar, o şöyle böyle, yok tehdit etti yok bilmem ne yaptı. 3 arkadaşım sordu bunlar doğru mu, diye.
özel mesajla kulis, vatzaptan dedikodu kazanları kurmalar. garip ya valla.

allah düşmanın namerdini vermesin.
Birincisi görevini layıkıyle yerine getirdiği için ikincisi açılmış hesap.
Inşallah erkeksi lezbiyendir iyi yazmalar.
Bir yazar.

Benim gelişimi beklerken kendisi çaylak düştü iyi mi. Kader ördü ağlarını. Kavuşmak mümkün olmadı...

Çaylak olduğunu nickaltına damlayan gereksiz tiplerden öğrendim... Yüreğime bir acı saplandıı...
Adamlar yemeyip içmeyip kamikazeyi stalkladıkları için sıcağı sıcağına yazıyorlar.
Anlaşılan kamikaze nickaltına bol bol yem bırakmış. Kokuyu alan geliyor.

Geaaah bili bili diye sev bunları kamikazecim.
Hadi şimdi defolun