profesyonel kamikaze pilotu ii

entry 69 galeri 11 video ses iyilertrends
  1. 69.
    Tavuk musun sen? Bu saatte uyunur mu kuzum?
    #36106960 :)
  2. 68.
    parti bittiyse dağılalım. gelip bişi yazacaksınız diye uykularım kaçıyo.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/1245864/+
    #36106946 :)
  3. 67.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1369477/+
    artık iyice kabak tadı vermiş gavat. kerhanede zirve düzenliyormuş haydi göbek atın kedicikler.
    #36106939 :)
  4. 66.
    (bkz: #36106155)
    görüldüğü üzere kadın yazarların da nickaltında şikayet ettiği yazar
    kim bilir daha şikayet etmeye çekinen kimler vardır.
    #36106377 :)
  5. 65.
    Önüne gelene yavşayan ve ardından da masumu oynayan topitop. Günahım kadar sevmem yazarı.

Bir dakika yazar mı dedim? Affedin lütfen. Zira kendilerinin tek bildiği o koca kafalarıyla düşünemeden kaf dağındaki burunlarıyla onu bunu ezikleme çabasına girmek. Kendi ezikliğini etrafa saldırarak bastırmaya çalışıyor. Yazık. Kaç yaşına gelmiş hala adam olamamış. Ailesine de acıyorum.

Kadın yazar düşürmek için zirve düzenlemek nedir ya. Dışarıda hiç bakan biri ya da arkadaşı yoksa demek ki. Zirvelerde sosyalleşmeye çalısacak kadar da düşmek çok gülünç.

Kadın yazarlar neden yazmıyor nickaltında demiş biri. Lakin ben bu herifi çok iğrenç bir şekilde tanıdım ve tecrübelerimi belirtiyorum.

O da farkında aslında her şeyin ama sadece aptalı oynuyor.
    #36106155 :)
  6. 64.
    bir yazar..

o değil de ben bu adamı tanımıyorum hatta donuzda, neden donuzda onu bile hatırlamıyorum. aklıma takılan şu ; paso nickaltına yazanlar erkek..

lan oğlum derler adama ;

bu adam kızları rahatsız edip sağa sola salça oluyorsa neden hep erkekler yazıyor ? isterse 3 kızla sevişsin günde kime dert ya bu ? demek ki sevişen kızlar memnun..

sizde çıkın biraz sağda solda yeni insanlar tanıyın gidin sevişin rahatlayın.. ya da gelin bana alkol her daim var hatta içiyorum beraber içelim gevşeyin. zıbarıp uyursunuz bir kenarda.

işiniz mi yok ya zaten bütün gün gergindim elalemin pipisi sizi neden geriyor onu anlamadım ?

de hadi gidin yatın uyuyun be.. sizi mi okuyacağız ?

ya da verilsin telefonlar kapışın konum atın birbirinize.. yeter be..
    #36106142 :)
  7. 63.
    alfalığın başa bela olduğunun canlı kanıtı.

bir alfa isen... iyi bir alfa isen... hem iyi de winnerlık varsa serde...

belasındır bu sözlükte...
    #36106093 :)
  8. 62.
    eğleniyor muyuz gençler?
    #36106086 :)
  9. 61.
    aklınca ukalalığa vuran yazar. ne derece çıldırdığını iyi biliyorum. zamanında tükürdüğünü yalattırdığımı da iyi biliyorum. aklınca kahramanı oynayacak. mağdur musun sen? birlik olup üstüme geliyorlar ühühühü. ağlayacak mısın? yediğin haltları bilmiyor musun? bu kadar kişi bir şey söylüyorsa bir bok yiyip yemediğini kendine soramayacak kadar zayıf mısın?
    #36106069 :)
  10. 60.
    Oo arkadaşlar linç var.

Aklınca milleti kışkırtıp saçma sapan ekran görüntüleriyle ayar vermeye çalışan bir yazar kırıntısı.

Sözlükte efelik taslaması sökmez bize tabi. Entrylerinde kadınları aşağılayıcı bir üslup ki insan okurken lanet ediyor. Yok nasıl aldatılır bilmem ne.

Hayır şeref yoksunu diyoruz inanmayanlar var. Entrylerinden belli. Zirve düzenleyip kadın yazar avlamaya çalışan bir ezik.

Bu konuda kendisinin yorumu aynen şu:"herkes kendi ekmeğinin peşinde.".

Geçen gece tarihi tam hatırlamıyorum, tinychat zirvesinde dinledim bu gereksizi guest olarak. millete tehdit savururken kendi de kabul etmişti ne derece yavşak olduğunu. Evet, tehdit ediyor. Hem de ana bacı küfürler de savurarak iğrenç ve sefil bir üslupla. Bana inanmayanlar tiny zirvesi yazarlarına hemencecik sorabilir.

Umarım bir gün silik yer. Kirli oynamayı seviyor ya tüm planları ayağına dolanır umarım. Bu kadar insan bu kadar şey diyorsa bu adamın sütten çıkma ak kaşık olmasına imkan yok.

Peşin edit: birazdan gelip ağzını yaya yaya gözlüklü şirin çetesi yok beni çekemiyolar yok fake hesap şu bu der aklanmaya çalışır. Başka laf yok çünkü. Kafa basit çalışıyor, kapasite belli.

Oha bak kadın!
    Şaka la şaka. Nasıl da dönüp baktı yine ya...*

Haha kendine bir de prens diyen yazar. Egoya gel. Klavye delikanlısı. Şu adamdaki egonun binde biri bende olsa var ya. Bu tipe bu ego fazla.

(bkz: ağlama melis)
    #36106037 :)
  11. 59.
    Obaa 7 cüceler yine panayır kurmuş. 4 Dakka içinde nasıl organize olabildiniz bu kadar. Bylock falan mı kullanıyosunuz.

Taktir ettim iyi organize olunmuş.

T: Yel değirmenine savaş açan 7 tane cücenin elindeki prensesi öperek alacak prens.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/1369416/+
    #36106036 :)
  12. 58.
    Çamur at izi kalsın kampanyası yürütülen yazar entryleri zeka doludur.
    Sözlükte hakaret edilen yazarlar ile ülke siyaseti, sosyal hayatı, edebiyatı ne kadar benzer değil mi?
    Kendinize benzemeyen herkesi dışlıyorsunuz.
    #36106005 :)
  13. 57.
    niye bu kadar yüklendiğinizi anlayamadığım karizmatik yazar.
    #36105966 :)
  14. 56.
    canı sıkılan gelip nick altına bir şeyler yazıp duruyor. lan çok dertliyseniz özelden halledin çoluk çocuk kavgası görmekten sıkıldık amk. evet.
    #36105908 :)
  15. 55.
    entrylerini incelediğimiz zaman vasat, gereksiz ve kendisini dev aynasında gören bir sözlük kullanıcısı olduğunu görmek gayet kolay. ayrıca bütün sözlüğün nefret ettiği ender yazarımsılardan birisi. önceki hesabının nickaltına bakarak kimlerle ne kadar sıkı fıkı olduğunu, ne kadar kankacılık yaptığını da görebiliriz. aynı zamanda çekemediği ve kıskandığı yazarların nickaltını kirletip aklınca onlara ayar verir
    umarım bu hesabı da tez zamanda def olur gider.
    #36105905 :)
  16. 54.
    yerinde olsam bu kadar lafın üzerine bu sözlükten defolup giderdim. hani kendimi def etmezdim, dolaylı olarak kendisinin sözlükten defolup gitmesi gerektiğini söylüyorum. yüzü varsa.
    #36105898 :)
  17. 53.
    aha linç var.

vurun sikin öldürün.

bir yazar. kestiğim tırnak kadar sevmiyorum.
    #36105894 :)
  18. 52.
    bu adamın olayı ney herkes nefret kusuyor duvarına.
    #36105892 :)
  19. 51.
    başka bir açılan hesabın fake olduğunu iddia ederek her şeyi çözdüğünü iddia eden karaktersiz, ucuz ve ezik bir zat.
    o zaman senin dediğine, attığın iftiraya göre nik altımda bana iyi yorumda bulunanların hepsi feykim. pekala eğer bir tanesi bile feykimse moderasyon niye silmiyor, hadi onlar göz yumdu, fark edemedi. madem bu kadar dediklerinden eminsin asılsız iddialarla konuşmak yerine bu argümanı sen kanıtlamaya çalış?
    yok. ben sizin gibi dunkofluk yapıp fake hesap açıp bir şeyler kanıtlamaya çalışmıyorum. o görmüş olduğun yorumların hepsi de başka insanlar tarafından yapıldı.
    ama anlıyorum seni. nik altına hep kötü yorumlarda bulunulduğu için birinin hakkında iyi yorum yapmanın imkansız olduğunu düşünüyorsun.

kızlara sulanıp, zoru görünce tehdit ettiğinin konusuna girmiyorum bile zira sürekli senin nik altında yorum yapmaktan, seviyene inmekten yoruldum.
    #36105883 :)
  20. 50.
    şanssız zamana denk geldin. o kadar aciz o kadar korkak bir adamsın ki sen (bunu hakaret olarak söylemiyorum gerçekten bu senin karakterin) seymour glass ın mechulkull un ve melancholic lover ın tek kişi olduğunu bile düşündün. paranoyaklaştın. gölgenden korkar hale geldin. ilk hesabımla yazarken bana hakaret edip sonrasında özür dilemiştin hatırlıyor musun. ben işte o sırada senin ne bok olduğunu bilmediğimden affettim seni. kızlara yavşadığını, hatta göz göre göre tehdit ettiğini nereden bileyim. kendi halimde yazıyordum ve geldin hakkımda atıp tuttun. efendice geldim ne sorunun var diye eski yazar triplerine girdin. sanki nobel ödülü kazandın anasını satayım. iki siktiriboktan cümle karalayınca kendini yazar mı sandın?(kaldı ki o cümleler de bir boka benzemiyordu)

bir yazar. en bineğinden.

Edit: yansın. Su tutan itfaiyenin hortumunu sikeyim.
    #36105857 :)
  21. 49.
    Çaylak olduktan sonra arkamdan sallamak kolay tabii. Aciz bir varlık olduğun en başından belliydi zaten. Birkaç günüm kaldı, görüşeceğiz.
    #36078221 :)
  22. 48.
    mesajları ifşa etmek yasak olduğu için karşının yolladıklarını sansürleyen yazar, kendi mesajlarını ifşalamak yasak değil.
    #36071561 :)
  23. 47.
    mesajları ifşa etmenin sözlükte cezai yaptırım gerektirdiğinden bihaber olan sözlüğü foruma çevirmekten zevk alan gereksiz bir zat.

yazalım da uzun sürmeyecek nasıl olsa : (bkz: on birinci nesil silik)
    #36071459 :)
  24. 46.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1366383/+
    #36071455 :)
  25. 45.
    Arada entrylerimi beyenir takipte ederim. iyi yazardır. Yazdıkları çok seyler anlatır anlayana. Ufku daim olsun.
    #36071451 :)