bugün

Epey zamandır aklımı kurcalayan soru. Bıçağa taktım, kesmez oldu. Musluğa taktım akmaz oldu. Kauçuk olduğu için arabanın lastiğine bağladım, işe yaramadı. Sağolsun bi arkadaş sonunda "kendine takacan olum kendine" deyince çaktım köfteyi. Şimdi yazı yazmak biraz zor oluyor ama bu kadar insan yanılıyor olamaz, değil mi? Sanırım her parmağa ayrı ayrı takmam lazım. Çünkü satıcıya sordum, "zamanla genişler mi?" diye. "o dediğin ayakkabı da olur" dedi. Tam mal amk, parmağa ayakkabı mı takalım zamanla genişliyor diye.
Bazı yazarların uyku saatinin gectigini gösteren baslık.
Sike takılır.
(bkz: Bunu babana sorsana delikanlı)

Belki pisman olup ogrenmistir?
önce dil için yapılmış. sonra bakmış ki insanın dili susunca başka yere vuruyor bu sefer dilden almış başka yere taktırmış.

(bkz: hayvan gibi şaaapıyorsunuz ya)
Bu sorunun cevabını babanda bilmiyodu.
ayak baş parmağı.
sol elinin orta parmağına.
(bkz: sike sürülecek akıl yok)
yanılıyor muyum.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/prezervatif-71185/
Doğuda şöyle yapmışlar diye başlanan fenomen başlıktır.
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değilim)
salatalıklara takılır yaban hayvanlarından korumak için.
Kapı kolu...
ummm şey. burun?
Tabiki kafaya. Kafaya prezervatifden başka bişey takmayacaksın. Yoksa şapka mıydı lan o.
Ayağa olum ayağa. Hava gecirmedigi için, kışın giyecen sıcak tutacak.
Ben taksam bile kizlar hamile kaliyo. Cunki benim sperm deli. Iste bu benim bi anim.
Sözlükçüler için çözdüğüm sorunsal. Lütfen mesaj atarak "yarrak" Yazmayın. insan durduk yerde, yarrak yazar mı bi başkasına. O zaman ben de size "at, eşşek" yazayım. Hep beraber küfürleşelim. Hani marjinal olan ekşicilerdi.
sen kafana tak diye tavsiyede bulunacağım sorudur.
Ayağa takılıyordur.
isteyen olursa sipariş alınır özel deri yapıyorum orjinal.
Soygun yaparken kafana takıyorsun, hem kimliğini gizliyor hemde, polislerden koruyor.

Yine kafana takıyorsun; inşaatta mala vururken, duvardan sıçrayan harcın gözüne kaçıp, hayatını kaydırmamasını sağlıyor.

Bunların meali ise; Kafasına takıyorsun, hamile bırakmıyor hemde hastalanmamanı sağlıyor.

Dip Not: Et ete değecek ağa!
Kapı koluna takılır.
ağıza takılır. bazı boş boğazlar sussun diye.
hayret kimse yazmamış.

cevap: penise takılır.

bilinçlenelim