bugün

fox tv'nin yakında başlayacak olan yeni sihirli, büyülüğü saçma dizisidir.*
bez bebek sezon finali yaptı ya insanları kanser etmek için yeni çözümler üretiyorlar.
kusturtan fox dizilerinin en yenisi. çocuklarımızın yeni selenası.

(bkz: beterin beteri)

ve hatta;

(bkz: oynatmaya az kaldı doktorum nerde)
"çocukların beyni nasıl yıkanır?" sorusuna cevap veren büyülü, sihirli dizilerin sonuncusudur. kısa süre içerisinde bitmesi ümidiyle.
bez bebek'in sezon finaline girmesiyle beraber, onun eksikliğini doldurmak amacıyla yayınlanmaya başlanan dizidir. bir hastalık sebebidir.
tam bitti diye oh çekerken fox'un yaptığı ibneliktir.
(bkz: ya yiter ya)
tutması halinde, fox tv'nin temcit pilavı gibi çevirip çevirip yayınlayacağı çocuk dizisi. bez bebek ve selena yetmezmiş gibi bir de perfinya çıktı, karşımıza.
amerika daki fox genel merkezi tarafından tüm hakları satın alınan ve prime time da yayına konulacak olan yüzyılın yok yok bin yılın olağanüstü süper ötesi muhteşem harikulade dizisi.
küçük çocukları sihirlere alıştıran saçma dizilerden biri. büyüyünce hani nerede hayallerim diyeceklerinden eminim. yok öyle sihir mihir. *
fox tv nin paraya kıyamamasından dolayı yayına giren saçma sihirli dizilerden biri.
bez bebek'in sezon finalinden sonra yaz boyu devam edecek sapır saçma bir dizidir.
yaz tatilimizin içine edecek olan içinde büyü, sihir dolu bir dizidir. * * *

(bkz: necmi yapıcı)
(bkz: yapma bunu yapma bunu)
(bkz: allahım sana geliyorum)
bez bebek'in kalitesine erişemeyecek olan dizi. nana, şoker ve kulina'nın maceraları çok daha etkileyici ve güzel.
artık fox tv' yi kumandadan kaldırma vakti geldi dedirten dizimsidir.
fox tv'nin yeni dizisi.

Sanırım tüm tepki verenlerin kumandası bir tek fox tv'yi açtığı için ağır tepkiler almakta sihirli büyülü diziler. Başka kanallar da var aloo?? silah mı dayıyolar lan kafanıza?

ikincisi, çocukların olumsuz etkileneceği fikrine katılmıyorum, çünkü çocukların bu tarz dizilerden olumsuz etkileneceği savı ancak türkiye'de itibar gören gayribilimsel bir hadisedir. Eğer öyle olsaydı, bugün tüm avrupa sihir peşinde koşuyor olurdu.

Ha derseniz ki beğendin mi, son derece kalitesiz, ucuz, yapmacık ve aptalca derim. Ne de olsa türkler yapıyor diziyi. Fantastik olup da ne kaliteli yapımlar var, onları birer kez seyretsinler öyle yapsınlar bu dizileri ibneler diyerek entrymi bitirmek istiyorum sayın seyirciler.

Kızılmaske
oyuncaklar ülkesi MS2045
fox tv'nin kendini aşması hadisesi.
başrolünü çakma sarışın bir dombilinin oynadığı, 2 küçük çocuk, bir prenses, bir kraliçe, bir kaç iyi adam, bir kaç kötü adam, dünyanın kurtuluşu diye giden bilindik senaryonun bir posta daha ısıtılıp önümüze konulmuş hali.

rakiplerinden tek farkı, hımmm tek farkı... fark demiştim di mi? yok, bir yanlış anlaşılma olmuş.
fantastik türk dizi furyasının şuana kadar görülmüş en iğrenç isimli dizisidir.
selena dahi iç güveysinden hallicedir.
fox tv nin yeni dizimsi atraksiyonu.
o değilde bu uyduruk artaksiyona karşı bez bebek uyduruğunu savunanlar var lan.
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Prenses perfinya'yı alıp, Selena ile kafalarını tokuştura tokuştura pekmezlerini akıtarak, sonra da her ihtimale karşı üzerlerine helikopterle nana'yı bırakarak sihirli annem'in evinin bahçesine cesetleri gömmek istiyorum.

Tanım: Fox TV'nin çocukları TV başında aptal şeyler izleterek aptal etme projesinin halkası olan upuyduruk dizi.
ucuz yaz dizisi. sevenleri yok mudur? illaki vardır.
kaldırılması gereken aptal dizilerden biridir.
insanın içinden bu diziye katkısı olan herkesin dalağını gözüne gözüne sokası geliyor.
hemmen yerine daha az saçma bir, ne bileyim, tom ve jerry çizgi filminin konulması gereken dizidir.
o başlangıçta "perfinyaaa" diyen kız da kulaklarıma yeterince tacizde bulunuyor zaten, reklam aralarında falan. "bez bebek"i al başının üzerine yerleştir dedirttirecek kadar sıkıcı bir dizi, fikir, saçmalık.