bugün

Üçüncü kez başlayacağım muhteşem dizidir. Üstelik bu sefer yeni aldığım 55 inch plazmamdan izleyeceğim. Çok heyecanlıyım..
Özlenilen efsane dizi. Perfinya çok güzeldi yalnız.
(bkz: biz işte dünyaya bu yüzden gelmiyoruz)
Gece gece akla gelip hüzünlendiren dizidir. Ne karıydı be.
sabrina'nın veliahtlarından biri bücür cadı, acemi cadı, selena, bez bebek daha niceleri
selena ve bez bebek'ten sonra gelen boşluğu maalesef ki dolduramamıştır. oysa ki çok ümitliydim prenses perfinyadan. üzgün similey.
Gece gece akla gelip hüzünlendirmiştir. Gece gece aklıma gelene bakın lan.
türk televizyonları bunu da gördü dedirtmiş dizi.
dokuzuncu nesil silik.
(bkz: #16989522) dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. çok dikkatli bir adamım.

o bu değil de güzel dileklerini ilettikten sonra uçmağa varmış.
merve ya da mahmut abi.
Çok taş bi kızın oynadığı diziydi. Değerini bilemedik reyting kurbanı oldu.
(bkz: Prenses perfinya frikikleri)
(#16941000)ne yalan söyliyim bu nickle sözlükten birileri ile tanışması zor. yaş ortalaması küçük ama 12 de değil amk. *
(#16941000) sanıyorum özel msj ışığı sönmemiştir bu entryden sonra.
hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
an itibarı ile aklıma gelip, beni güldüren kelime grubudur. kelime grubu diyorum çünkü bunun dizi olduğunu bilmiyordum, şu an öğrendim. bi masal falan diye düşünmüştüm.

nerden aklıma geldi lan bu gece gece?
prenses dışında iyi oyuncuların oynadığı dizi. dizi, çocuk tiyatrosu şeklinde geçmektedir. bu gözle bakılsa birçok kişi başyapıt bile der. tiyatro lafının geçmesi şart ama.
bez bebek dizisinin tutmasının ardından zorlama yapılan dizi.
sihirli dizilerin son versiyonlarından biri.
prenses perfinya'yı oynayan hatunun erik gibi olduğu dizi. kütür kütür afedersin.
süper bir bilimkurgu dizi. *
(bkz: yok böyle birşey)
beşinci nesil bir yazar.
hemmen yerine daha az saçma bir, ne bileyim, tom ve jerry çizgi filminin konulması gereken dizidir.
o başlangıçta "perfinyaaa" diyen kız da kulaklarıma yeterince tacizde bulunuyor zaten, reklam aralarında falan. "bez bebek"i al başının üzerine yerleştir dedirttirecek kadar sıkıcı bir dizi, fikir, saçmalık.
kaldırılması gereken aptal dizilerden biridir.
insanın içinden bu diziye katkısı olan herkesin dalağını gözüne gözüne sokası geliyor.
ucuz yaz dizisi. sevenleri yok mudur? illaki vardır.