bugün

evinize girip beyninizi yemeye çalışan zombilere karşı bitkileri kullanarak kendinizi savunduğunuz,bağımlılık yaratan,süper oyun.
kişiyi müptela eden oyun. aynı zamanda yapılmış en eğlenceli oyunlardan biri.
(bkz: evinizde denemeyin)
aşırı bağımlılık yapabilecek,çok basit görünümlü, acayip eğlenceli bir oyun.zombileri tanıtan kitap yok mu ...hele michael jackson zombisi ve ekibi (bkz: thriller) hele o bölüm sonu zombi notları *...crazy dave... anlatılmaz oynanır
oynaması çok keyifli ve bağımlılık yapan bir oyun. tek kötü yanı oyunu manyak gibi oynadığınız için kısa sürede tamamlamanız. iki üç level geçip kapayabileceğiniz bir oyun değil. bitirene kadar oynatıyor kendisini. delinin sesi de 10 numara olmuş. zombielerin açıklamalarıda komik ve ironik. çok taşşak oyun. oynayın.
2-3 gündür sardığım süfer olay.

Oyun komedi oyunu olmuş. hele bölüm geçince zombiler size eciş bücüş el yazılarıyla yazmış oldukları

"Bilader, müsaitsen bu ahşam yimeğe gelicez. var mı bi isteen?"
"Biz zombi cemaati olarak, Seni kınıyoruz ve sana laflar hazırladık" tarz notlar yolluyorlar ki ayrı bi komedi.

Efenim, oynayın, oynatın.

edit: aha son yolladıkları forward mailden bir bukle okuyayım size;
http://img509.imageshack.us/img509/8724/screenom.png
adventure modunu 2 günde bitirdiğim oyun. fena sarıyor yalnız.
evinizi, bitkilerle müdafaa ederek zombi istilasını önlemeye çalıştığınız mizahi, 2 boyutlu bir oyun.zombilerin "brains" tıslamalarına kulaklarım epey alıştı bu oyunda.patates duvarları, zombi yiyen bitkiler, ayçiçekleri, mantarlar..filmlere bile konu olabilecek bir yapım..
erkek arkadaşımı oynarken görüp "ahahh, bu ne lan, çocuk musun sen?" diye dalga geçtiğim, ancak seyrederken bile eğlendiğim, hele oynamaya başlayınca hastası kaldığım süper oyun.

yani bir oyun hem bu kadar sığ olsun, ama içinde de çok keyifli detaylar barındırsın, hem birkaç saatte bitirebileceğiniz kadar kısa olsun, ama farklı konseptte bir sürü ek oyunu ve şuduru buduru olsun hiç sıkmasın... adamlar yapmış. gerçekten hastalık gibi bir şey, ve üstelik bulaşıcı. gören kendini kaptırıyor ve oyunun hayran sayısı geometrik olarak artıyor.

aynı evde bir araya gelince birbirine saydıra saydıra half life oynamayı alışkanlık hâline getirmiş, yaş ortalamaları 27.4 olan beş kişiyi bilgisayarlarının başına bireysel olarak hapsetmiş, oyundaki zombilere ve bitkilere abuk sabuk isimler takup gülen şabalaklar hâline getirmiş bir baş yapıttır kendisi. tek eksiği multiplayer desteğidir. yani yapbozları, mini oyunları, zen bahçesini, kafadan kontak dave'i düşünmüşler ve fakat o yok işte!
muhteşem eğlenceli oyun. binlerce oyun oynamışımdır ama bunun kadar eğlencelisini görmedim duymadım bilmiyorum. bitirmeden oyunun başından asla kalkamıyorsunuz. bölümleri geçtikçe yok artık daha ne kadar zor olabilir ki diye düşünüyorsunuz ama oluyor efendim. ayrıca ilk başta çocuk oyunu gibi gelse de baba ve yı çocuk oyunudur efenim. age of dan daha feci şekilde defans yapmanız lazım. saldırma imkanınız yok deli gibi defans yapıyorsunuz.

ayrıca hatun kişiliklere kesinlikle öneriyorum. çiçek böcek ve bilumum eğlenceyi bir arada yaşıyorsunuz.

kısacası oyna oynat. difens difens.
bitirinceye kadar başından kalkmak mümkün olmayan ve hatta bitirdikten sonra da oynanmaya devam edilen oyun. adamlar bildiğin strateji oyunu yapmışlar yaff. buyrun burdan yakın:

http://hotfile.com/dl/887...zombies.senseman.rar.html
arkadaşımın iphone undan görüp, iphone um olmadığı için bilgisayarımda kurup oynadığım, bırakılamayan, 60 MB'lık sevimli bir oyun.
bu sayesinde sigarayı bırakmıştım ancak oyunu bırakabilmek için sigaraya başladım bu sefer.
full sürüm için yaklaşık $20 isteyen oyun.
oynamasıda işkence bırakmasıda işkence olan oyun mizahi olması en başta artı puan kendini tekrar oynattırıyor, yüzümden tebessümleri eksik ettirmiyor ya sıkılmadan hemde tekrardan açıyorsunuz garip bir şey ama boyutu 50 mb ve çoğu oyuncuyu kendine esir eden sevimli mizahi başarılı oyun.

bu arada game of the year edition deniyorum yeniden.
muhteşem bir oyun, torrentlerde full sürümünü bulmak mümkün. bağımlılık yaratır, saatler geçer haberiniz olmaz. çişiniz gelir tutarsınız falan o derece bağlar kendine, önünü alamazsınız bağlar yani.*
pc için isolu versiyonu yanılmıyorsam 200 mb olan oyun. yükledik kurduk ve ufacık bir alanda bu kadar zevk nasıl verilir sorusuyla karşı karşıya kaldık. angry birdsten bir adım önde bir oyun sanki. zira etkileşim fazla, kontrol fazlasıyla sizde ve ögeler bol. ayrıca tower defence oyunlarından nefret etsem de bu o kadar şeker bir şey ki başından kalkamıyor insan.

not: konuşma özürlü redneck abi ayrı bir komedi.
zararlı bir oyun. Ev arkadaşımla 2 gün aralıksız oynayınca rüyalarımıza dahi girdi. Siz siz olun başlamayın bağımlılık yapıyor.
wowun tower defance haritasını hatırlattı mantık olarak. ama acaip bağlıyor hiç başlamayın derim.
tekrar oynandığında feci bayan oyun. yaklaşık 1 yıl kadar önce; 2-3 gün bitirene kadar bırakamamıştım. özlemişimdir, tekrar deneyeyim dedim. acayip baydı * tavsiye etmiyoruz.
helpe basınca sizinle dalga geçen oyun.
çevremdeki herkesin ilk bölümü oynayarak müptelası hale geldiği, bitirmeden rahat etmediği ama benim pek sevmediğim oyundur. beni sıkıyor. ama eğlencelidir.
dün gece bilgisayarıma yükledim. aman allahım yüklemez olaydım.
en son saat 4tü bıraktım. save edilmiyor meret. bitmiyor da. 'siktir lan sabaha kadar seni mi oynucam amuğa goyum' dedim, ve bıraktım.
meğer save edilebiliyormuş.
popcap, adamsın.
bir süre önce bir kez bitirdiğim ve sonrasında çıkan şarkı klibini başından sonuna kadar dinleme mallığı göstermiş olduğum oyundur.
güncellenen son versiyonunda zombi tarafı olarak brains naraları ile saldırıya geçilebilen şahane oyun.
bir angry bird değil.