bugün

tutumlu kızdır aşık olunasıdır geçim eder. öyle bir bardak limonatamsı ya da kahvemsi şeye hava atacam diye 15 şişe su parası veren kızlardan eftaldir. ama değeri bilinmez üzerler.
Vardı öyle bir sevgilim... Sonrası Necatigil'in "gizli sevda" şiiri.
Evlenilecek kızdır.
Susama durumuna karşın kendince önlem almış olan kızdır.
Çantayı açıp su getirmediğini görünce kahrolan kızdır.

Suya para mı verilir?
diyabet hastası olması muhtemel kızdır.
oha ya evden su götürüyor diye evlenilir diyorsanız beni arşül alaya çıkarmanız lazım abi. o kadar mı kötü durumda şimdiki kızlar ya
Ben pet şişe yerine tupperware kullanıyorum pasta çörek günlerinden aldığım. Dışarıda neden 1TL vereyim ? Hesaplı olmak lüzumlu bu devirde....
Akıllı insandır.
harbi kızdır. bulursanız o kızdan evlenin len. o veledinin çantasına yemek de koyandır ayrıca. sanırım yani.
Aklın yolu birdir amma velakin pet şişede sağlıksız cam şişe candır.
yuh amma çok fakir varmış lan.
tanım: fakirdir işte.
Tam evlenilecek kız türüdür.
Gayet zeki kızdır. Çünkü 75 kuruşa içtiğin suyu 1,5 liraya işettiriyorlar insanı. Bence evlenilesi kızdır, alkışlar kendilerine
Evlenilecek kizdir. Neden diye sorarsanız, dışarda o suya 2 Lira vereceğine evinden mis gibi suyunu doldurur. Ama o sise bir hafta kullanılırsa sıkıntı vardır malum plastik sise uzun sure kullanılınca sağlık açısından tehlikeli olabiliyor.
tutarlı olduğu kadar, mütevazi bir yapısı olduğunu da gösteren kızdır. yani bilmiyoruz tabii ama insanın aklına hemen geliyor ister istemez, bu tarz düşünen kız, dışarıda çokta lezzetli olmayıp, tonca hesap ödenecek yemeğe de karşı olur. iyidir yani.
günümün çoğu dışarda geçiyor en az 1 litre su içiyorum dışarda. en kötü 1 tl demek bu günlük. daha yemeğimi çayımı katmadan haftalık 7 lira gitti. öğrenciyiz lan para sıçmıyoruz niye suya para veriyim mal mıyım ben?
evlenilir.
Ekonomik kizdir, normal de kafeye gittiginde bir cay icerken, bir erkek ile oturdugunda, kafenin en pahali yiyecek ve icecek siparisini verir, ustelik cantasinda ki suyu cikarmadigi gibi, su siparisi verip icer, bir de ustune giderken bir sise su alir gider, ne diyelim, gozunu toprak doyursun.
Diyette olan kızdır. Elini attığı her yerde su görmelidir.
Tutumlu kızdır. Onunla evlenilir, candır o.
can dır o can .

arayıpta bulamadığım dır o .
cam matara alıp kullansa daha iyi edecek olan dişidir. çünkü pet şişe hem kolay deforme olan, hem de dibinde sağlığa zararlı kir ve kimyasal biriktirmesi daha olası bir cisimdir. üstüne üstlük bulaşık makinesinde filan yıkanamaz. işte cam matarada bunun gibi sorunlar yoktur.
Avrupa da yasamis olma ihtimali yüksek.
Metrobüste gıcık felan tutarsa diye ben de yanıma alıyorum. Malum beylikduzunden geliyoruz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar