bugün

onuncu nesil çaylak. hoş gelişler ola.
harun abi hoş gelmiştir. evet.
görsel
kaçın kaçın ahali pembeojelihatun geldi.
(#21578037) Gelir gelmez okkalı bir yanıt yerleştirmiş yazar.

Hoş geldin diyoruz efendim.
düşünüyorum da erkek olsaydım ve kadın taklidi yapmak isteseydim böyle bi nick alırdım.

harun abi olma ihtimali: yüzde 51.
edit: özel mesaj yoluyla teyit edildi. harun abi detected.
pembe oje kadar iğrenç bi oje rengi yoktur. kahverengiye bile daha çok tahammülüm var. neyse idare eder hoşgelir heralde.

edit: bu arada lan şimdi sen silik yiyene kadar buralar sayfalarca entry dolar. bende reserved yapayım dedim.
eşcinsel bi yazar olma ihtimali yüksek olan bi yazardır....ya eşcinseldir yada enkaz tipli bi kızdır....bu tür aşırı kadınsı nickleri genelde bu tür kişiler alıyo.....
(#21583223)

sözlüğün açık ara en zeki yazarıdır.
pembe ojeyle çocuk gibi olan yazardır.

bi siyah-bordo oje varken neden pembe yani?

olmamış kanka sana puanım 2.
Beşiktaşlı mıdır nedir?
(#21784190)

senin annen kullanıyorsa tamam o zaman kesin doğru bir terimdir. annen moda tasarımcılığının yanı sıra ek iş olarak tdk'da mı çalışıyor?
Sadece pembe oje kullanan yazar.
(#21784207)
bana işsiz dedi ya la. *
kendi kendime bir şeyi kurtarmaya çalışmıyorum sayın yazar. sadece kombinlemek ne kadar doğru bir kelime onu soruyorum.
anladığım kadarıyla gergin yazar.
sol frame de başlığı gördüğümde içimde inanılmaz derece '' slm cnm tanışaLımmı '' yazma isteği belirdi. şaka lan şaka belirmedi.*
annesine moda tasarımcılığında başarılar dilediğim yazar, eminim çok başarılı bir kadındır.

ancak kendisi kendini savunma şekline biraz daha dikkat etmelidir, biraz düzgün konuşsa daha ciddiye alınır olur kendisi, hele ki bir konuyu savunurken herhangi bi kelime bilgisi, kelime anlamı kanıtı göstermemişken. hemcins uyarısı. öpüyorum.
güzel ayaklı sözlük kadınları arasında ise oje rengi tercihi daha bir hoş olacak olan yazar.
iyi bir arkadaş olabilecek, önyargısız, sevecen, sempatik yazar arkadaşım.
adele'i kıskanan yazar.
(#21874219) alın bunu dışarı.
(#21874219) aynştayndır.
kilotunu an itibariyle merak ettiğim yazar.
not : niye merak ettiğimide çözemedim.
taytsız kıralı benimle aldatan yazardır.
özel mesaja 10 milisaniye de cevap veren yükselenimin başak olduğunu söyleyen şimdilik iyi insan sonrası allah kerim.