bugün

bugün sendromun sözlükte atıldığını gördüğüm haftanın ilk günü.

insanlar içindeki çalışmadan kaynaklı stresi zannımca sözlükte kusuyorlar.
akşam çukur var.
Tatilde olan insan için bir şey ifade etmeyen gün. Evet.
işte pazartesi geldi yine, yataktan zor kalktınız, dışarısı kış kıyamet, geldiniz işe, asık suratlar, bekleyen sıkıcı işler...Beis yok, işte 2 dakika 52 saniyelik ilacınız burada;

El Noi de la mare

https://www.youtube.com/watch?v=dsgif07IPMw

Not: çaya kıyasla kahveyle daha iyi gider.
nefret ediyorum. pazar akşamından başlar canım sıkılmaya. neden ? çünkü iş var.
haftanın ilk günü olmasan, yine sevmezdim seni.

bir evin 5 kişilik çocuğunun daima en dışlanan halisin sen pazartesi. öyle de kalacaksın.

komşu çocukları olan iki günlük haftasonu ile kıyas dahi edilemeyeceksin.

söylesene varoluş amacın ne senin,
neden varsın?!
ing. Monday monday.
Kendisinden nefret ettiren gün.
Salı, çarşamba ve perşembeden cokta farklı olmayan, insanların haftasonunda dinlenmek yerine daha fazla yorulmasından kaynaklı olarak nefret ettiği haftanın başlangıç günü. Tamamem psikolojinize bağlı olarak berbat bir gün de olabilir, sıradan bir gün de. Herkese iyi günler dilerim emekçi kardeşlerim.
a.k. günü. gerçi benim iznim 15 günde 1 gün olunca sadece.
Sınavlar yaklaşıyor:(.
Olmaz olası gün.
En lanet gün.
Haftanın ilk günü.

tekdüze hayatların sıradan haftasonu sonrasında nefretini kustuğu iş günü. üç saattir onbeş dakikalık iş ile cebelleşiyor, boğuşuyor işten başka her şeyle ilgileniyorum, yapacak bir şeyim kalmadı şuan entry giriyorum yine de işi yapmıyorum.

pazartesiler ölsün salı günleri de pazartesi için yas tutulsun işe gelinmesin.

görsel
Nefret edilen ve kendisine en çok sövdüren gündür.

Rahat bırak abi ya.
Nefret ediyorum bugünden, sinir oluyorum aklıma geldikçe sabahın köründe kargalar gok gok diyerek bokunu yemeye hazırlanırken işe gidiyoruz ve mutlu olmamız isteniyor.
Yarın gelecek olan gündür. Gelmezse hatrı kalır!

Kurşuna gerek yok gelişin var ya..
Sevdiğiniz bir işiniz varsa mutluluk veren bir gündür.
Aksi halde skip at.
özlenen ve artık gelsin dedirten.
anlamsız, sıradan bi gün işte. tek fark haftanın ilk günü diye biraz şaftın kayıyo o kadar.
haftanın ilk günüdür. birçok uygarlıkta pazar haftanın ilk günü sayılırken, modern dünyada pazar gününün tatil ilan edilmesiyle pazar ertesi anlamındaki pazartesi haftanın ilk günü sayılmıştır. "erte" sözcüğü ise asırlar öncesine dayanmaktadır, "erte" gün doğumu anlamına gelmektedir.
Bilinenin aksine pazar günü gece yarısından sonra değil, saat 20:00'ı geçince başlayan gündür. Şimdiden sendromunda boğuluyorum.

Gül memeler değil, pazartesi sendromu, paramparça ağzımdaki.
haftanın ilk günüdür. çoğu insanlara göre, haftanın en b*ktan günü olarak kabul edilir. keza benim içinde öyledir zaten.
ya Allah Bismillah başlıyoruz. Günaydın.
sendromumu siktiğim haftanın ilk günü.