bugün

şaka olmasını dilediğim ölüm haberinin ana karakteri *
herşey bir yana fast and furious'un bizim neslin hayatında yeri büyüktür daha ufacıktık seninle tanıştığımızda yirmi yaşımıza geldik hala senin filmlerini izliyoruz, üzdün bizi be reis toprağın bol olsun.
hayatını kaybetmiştir. güzel izler bırakan biri daha gitti bu dünyadan.
nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz, nasıl ölürseniz öyle dirilirsiniz. (hadisi şerif). çok üzüldüm ölmesine bende kendisi gibi hızlı ve öfkeliyim allahtan ülkemde adım başı radar varda olduk radar mahkumu.
hızlı ve öfkeli serileriyle kendini bize sevdiren ,bu serilerde bir vin diesel kadar önemli bir oyuncuydu.
ölümü sıradan bir insanın ölümünden daha önemli değildir. insanlığa fikirsel olarak bir katkı yapıyordu da, ondan mı mahrum kaldık ? sadece insanlığa düşünsel ve fikirsel katkı yapanların ölümleri önemlidir .
koskoca (bkz: tekin akmansoy)' un ölümü bunun kadar ses getirmemiştir . tekin akmansoy hayatını sanata ve tiyatroya adamıştır, çok daha yeteneklidir, yakışıklılığı nedeniyle yapımlarda yer alan birisi değildir. üstelik türktür. bence bu popüler kültür ve batı özentiliğinizden utanın .
trafik kazasında ayrı bir ironi ile ölmüş oyuncu. üşüyoruz reyis.
(bkz: kör ölür badem gözlü olur)

ölmeden önce kimsenin pek de umurunda olmayan, ama ironik bir şekilde can verince birden badem gözlü olan rahmetli oyuncu.
son yılların en dramatik ölümlerinden birini yapmış efsane.
bu saatten sonra ancak r.i.p denilebilecek oyuncudur.
Nissan Skyline'ı bize sevdiren aktör. Arabayı kendi sürseydi ölmezdi.
paul walker rip. karizma abidesi abimiz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Burda yediği hurmaların o tarafta tırmalamaması dileğiyle.
bana james dean in olumunu hatirlatan adam.

guzel adamdi.
15 yaşındaki kız çocuğuna, eşine ve bu kadar tatlı bi' adama ne kadar üzülsem azdır.
nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz sözünün en güzel ispatıdır...
Paul Walker Biyografisi

Paul Walker (D. 12 Eylül 1973, Kaliforniya, ABD - Ö. 30 Kasım 2013, Los Angeles, ABD) ABD'li sinema oyuncusu. Eskiden modellik yapan aktör 2001 yapımı The Fast and the Furious filminde canlandırdığı polis memuru Brian O'Conner rolüyle üne kavuştu.

Filmleri

1986 Monster in the Closet
1987 Programmed to Kill
1994 Tammy and the T-Rex
1998 Meet the Deedles
1998 Pleasantville
1999 Varsity Blues
1999 She's All That
1999 Brokedown Palace
2000 The Skulls
2001 The Fast and the Furious
2001 Joy Ride
2002 Life Makes Sense If You're Famous
2003 Turbo-Charged Prelude
2003 2 Fast 2 Furious
2003 Timeline
2004 Noel
2005 Into the Blue
2006 Running Scared
2006 Eight Below
2006 Flags of Our Fathers
2007 StoriesUSA
2007 The Death and Life of Bobby Z
2008 The Lazarus Project
2009 Fast & Furious
2010 Takers
2011 Fast Five
2012 Vehicle 19
2013 Furious Six

http://www.tualimforum.com/
http://www.youtube.com/watch?v=1_Omr4RRc3s
Ölümüyle beni derin yasa boğmuş Amerikalı oyuncu. Zira daha gidilecek çok yolu, canlandıracağı çok rolü vardı. Acımı iki katına çıkaran diğer etken ise 7. filmin çekimlerinin tamamlanamamasıdır. En azından onu son defa izleyebilirdik.
son hali içler acısı olan sevdiğimiz bi abimizdi. görsel
Hızlı ve öfkelide yakışıklı adam kalmadı paul reyis. Huzur içinde yat.
bir johnny walker degildi.
Bu gün hayatını kaybetmiş olan 40 yaşındaki amerikalı aktör. az izlemedim filmlerini. üzgünüm ...
Su testisi su yolunda kırıldı.

Trafik kazasında yakınını kaybedenler anlar.

O araba o hale kolay gelmez. Hız yapılacak yer var yapılmayacak yer var.

Bir gün hız yüzünden ölürsem falan filan aforizma yapmış. Anasınınkini görürken gülüyormuş.
https://www.facebook.com/...91&type=1&theater ölüm haberini samanyolundan öğrendiğim amerikanyalı jön.