bugün

entry'ler (15)

ben de özledim

o çarşamba nasıl gelecek diye düşündüren bir dizidir. gene kafada soru işaretleri bırakmıştır. Hacı Dayı?!''345*

ben de özledim

Son bölümüyle yav bu dizi nereye gidiyorcuların cevabını vermiş dizidir. Bitmesiyle birlikte kafada birçok soru işaretleri de bırakmıştır.

nejat işler

Rizelidir.

paul walker

Bu gün hayatını kaybetmiş olan 40 yaşındaki amerikalı aktör. az izlemedim filmlerini. üzgünüm ...

belgesel

(bkz: Jiro dreams of sushi) En iyilerinden biridir, başka türlüsünü de pek izlemem zaten.
güzel başka bir tanesi için. (bkz: Into the wild)

kişinin 17 yaşındaki haline vereceği öğüt

Çoğunun okumak yada manita, sevgili gibi durumlarla alakalı olan öğütlerdir.

bugünün elleri boştu ya yarın

sagopa'nın Kalp hastası adlı albümündeki şarkılardan bana göre en iyi 2 şarkısından biri olmasına rağmen Şuan 32 bin küsür izlenmiş olan şarkı.

may

Anladığım kadarıyla izin, olasılık belirtirken yada dua ederken kullanılıyor.

ingilizce

Türkçeden daha kolay ve genel yapısı olarak Türkçeden daha kötü olduğunu düşündüğüm bir dil. Almancayı müziklerden, filmlerden ve Almanya'daki teyzemin her sene Türkiye'ye gelmesi dışında pek tanık olmadığım, duymadığım bir dil olmasına rağmen anladığım kadarıyla Almancadan daha güzel değildir.

karlı hava kokusu

soğuk havada camı açıp yorganın altına kısmı şuan gerçekleştirmekte olduğum eylem lakin kaloriferinde açık olmaması ve kısa kol giymeme rağmen hala bi sıcaklık var ne işse.

red lights

bugün kanaltürkte rast geldiğim film tvde ilk kez yazması ve filmin havasından dolayı bir bakayım dedim. Sonra Robert De Niro'yuda görünce Ana robert de niro edasıyla filmi izlemeye devam ettim. 1-2 dakika geçme diki birde ne göreyim cillian murphy daha sonra kanalı değiştirme tuşuyla tüm irtibatımı keserek filmi kanal bile değiştirmeden sonuna kadar izledim. Başından izlemedim ama gördüğüm kadarıyla güzel bir filmdi hele ki sonu sesli bir şekilde ovv dememe sebep olmuştur. imdbde notunun 6.1 olmasını da filmi başımdan izlemediğim için tam olarak bir şey diyemeyeceğim ama gördüğüm kadarıyla güzel bir filmdi.

honda integra type r

son 3-4 yıldır neredeyse gerçek hayatta hiç göremediğim, 1998 yapımı, iç ve dış olarak dehşet olan bir arabadır. Bundan sonra arabanın serisi devam etse de bu arabadaki şekilden ve karizmadan oldukça uzaklaşılmıştır. 3'cü entry girmekte ayrı bir garip hiç mi kimse beğenmedi hiç mi kimse sevmedi bu arabayı da 3 cü entryi ben giriyorum dedirtendir.

ben de özledim

dizi hakkında yazılan yorumlardan sebep spoiler görmeyeyim diye bir göz gezdirip direk baştan sona ilk bölümünü izlediğim dizi.
Neyine bu kadar saydırılmış ben tam anlamış değilim ama ortada şöyle bir olay var ki; Bu dizi Leyla ile mecnun değil o bitti neyini anlamıyorsunuz. finalinide entrylerden görmüştüm sırf o merakla açmıştım diziyi. harbiden hüzünlendim lan hala bi hüzünlü hava içerisindeyim. 1 ci bölümden bu kadar atılıp tutulması normal değil bence. ilk bölüm olarak güzeldi.

nfs underground 2

Şu an gene sıfırdan başladığım oyun. Piyasada bu tarz bir oyun bulunmadığından birazda nostalji olmasından sebep hala oynuyorum efenim.

kazım koyuncu

Ben bu şarkısını niye daha önce bulamadım diye düşündüğüm karadeniz'in has uşaği.
http://www.youtube.com/watch?v=mqADRxCEtyo