bugün

Gerçek bir Alphadır.
Efsane ile başladı efsane olarak gitti.

Yine de özleniyor canlı canlı olmadıktan sonra.

:/.

Klasik.

Ama duygulanıyorum See You Again müziğini filmin sonunda açtıkları zaman.
Adam ölmüş olmasına rağmen hızlı ve öfkeli 10 filminde yer aldı.
"sen gittin ya reis artik hizli değil sadece öfkeliyiz".
görsel
görsel
öleli altı yıl olan daha gençken kariyerinin başında ölen flim oyuncusu.
Şansa bak adam yarış filmi çekiyordu gerçekte de arabayla hız yapıp öldü. Demek ki hakikatten hız tutkunuydu adam. Yazık oldu.
bugün 6 yıl oldu. üşüyoruz brian o'conner..
Hızlı ve öfkeli 7''de ölmüş adamı oynatmışlardır.
Öldü diye üzüldügüm ikinci oyuncudur.
I am paul walker filminden cikacak sonuca gire su testisi, su yolunda kirilmis.
gece gece aklıma aragaz faruk dostumuzun madem gireceğiz kabire yanlayalım habire sözünü getirmiştir.

rahmet ve yanık lastik kokusu içinde uyu.
Hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun..
see you again sarkisina anlam katan adam...
patonum ergun beyin oğlunu her gördüğümde aklıma gelen über yakışıklı. hayır patronun oğluna yazılma gibi bir derdim yok ama birbirine tip olarak o kadar benziyorlar ki tarifi güç.

hem yakışıklı hem de bu kadar güzel bir adamın yanarak can vermiş olmasını kabullenmek zor geliyor. ben bile yaşıyorum ama bu adam öldü diye düşünmekten kendimi alamadığım anlar oluyor. hakikaten nasıl öldü ya!
adam öldü kabul edin artık.
2004 yılında durmadan vcd sini izlerdim öldüğünde çok üzülmüştüm.
hızlı ve öfkeli yönetmeninden serinin 9. filminde süpriz bir isim olacak açıklaması geldi.
instagram hesapları stalklandığnda bu ismin paul walker olacağı açık ve net 9. film çıktığında tebrikleri kabul edeceğim.
doğum günün kutlu olsun hızlı ve öfkeli reis. ölmeden önce söylemlerin de bir arabada hızlı iken ölürsem gülüyor olurum demişti. öyle de oldu. sen çok yaşa reis. cennette drift yap. ben izlerim.
altın kalpli güzel insanın doğum günün kutlu olsun.
bugun dogum gunuymus. her ne kadar sadece f&f serisinde gozuken b.ktan bir oyuncu olsa da huzur icin de yat diyelim.
Şehitlerimizin şu adam kadar değerli olmadığını ölümüyle şahsen bana göstermiş kişi. Öldüğünde her yerde duyar kasan ipneler, memlekette kıyamet kopsa zil takar oynarlar. Ne diyelim, elbet bir gün adalet sağlanır. Belki burada, belki başka yerde..
Brian O'Conner;

görsel
Paul Walker’ın trajik ölümünü takip eden 24 saat içerisinde bir depoda tuttuğu 30’dan fazla arabası çalınmıştı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar