bugün

fenerbahçe yunan takımına yenilse o takımın formasını giyip dolanan bu arkadaş şimdi çıkmış yok trabzon yok fenerbahçe diye bıdı bıdı ediyor. ne oldu gardaş zoruna mı gitti? hahahahahahhahahahaha.
12 yaşında bi kuzenim var. o kadar sevimli ki. görmeniz lazım. galatasaray sevdalısı hep üstünde forma var.

ama bu adamdan daha olgun. yemin ediyorum valla bak.

yazık lan. acıyorum.
(#14927194) madem sözlüğe üye olmuş lazım kelimesinin lağzım olarak yazılmadığını artık öğrenmesi lağzım. (bkz: üzüm üzüme baka baka kararırmış durumu oldu burda).
pezevenklerle uğraşmak istemiyorsa başka mesleğe yönelmesi gereken yazar.

görsel
fenerbahçenin tesislerinde sırtlan ve çakalın oldugunu söyleyen yazar. halbüsem kendi tutugu takımda maymunundan (harbi maymun ama) köpegine kadar mevcut oldugu halde fenerbahçeye sataşmayı kendine borç bilmiş yazar. unutma ki şöyle bir şey var;

(bkz: galatasaray hayvanat bahçesi)
Ayarın hasını yiyen yazar. Ersun yanal bizim ersun şampiyon yapamaz dedi adam Nisan'da şampiyon yaptı. Neymiş çıkar aziz'i çıkar +90'ları ee başka çıkart Volkan'ı çıkart Gökhan'ı çıkart emenikeyi sow'u kuyt'ı yapabilir mi? Ulan ne gülüyorum ya. Aynı Aziz geçen senede. Vardı 2 senedir kupa alırken iyi küsküyü yiyince olmuyor böyle yani az delikanlı olun. Adam çatır çatır şampiyon yaptı. Nisan'da hem de yanlış anlama. *
sneijder ile uğraşan kişi.*
aslında güzel yazıları var.
fakat bu tip konularda çelişiyor.
süt kupası dediği bir dönemin en prestijli kupası olan balkan kupası vb resmi organisasyonlara kendi takımınında katılmış olup ancak babayı aldığını bilmeyen yazar.
Fenerbahçe maçlarıní hiç kaçırmayan uuser. Caps, görüntüler konusunda sözlükte paylaşımları gırla. Sporda kin ve nefretten nemalanmayı iyi biliyor.
Galatasarayli olduğuna inanmadığım yazar. Adetten Galatasaraylıyım diyor muhtemelen.

Hiçbir Galatasaraylı (veya bu bağlamda başka bir takımlı) yazar, kalkıp bir rakip takımla bu kadar içli dışlı olmaz. Adam adeta Fenerbahçe'yle yatıp kalkıyor. O yüzden boş verin panpalar, ne derse desin, bir ağırlığı yok yani söylediklerinin.

Edit: imla.
futbol bilgisinden yoksun bir yazar belhand icin oynamıyor milli takımda demiş, adam sakat olduğu için oynamasın.

peki sizinki 6 aydır futbol oynamıyor onu ne yapacağız.
fenerbahçe kime koyarsa koysun sesi bu yazardan gelmektedir. yazık üzülüyoruz.
fenerbahçe bursaspor' a koyunca yine ses vermiş yazar. dostum bi otur sakin ol. üzülüyoruz.
galatasaray' ın resmi sponsoru.
--spoiler--
sürekli galatasaray ve galatasaray ile ilgili entry girmesine rağmen ceza almamış
--spoiler--

Kesinlikle katılınmaması gereken tespit. Entrylerinin yarısından çoğu Fenerbahçe'yle ilgilidir.* Galatasaray'a da FB'nin rakibi olduğu için ara sıra değiniyor olabilir.