bugün

epeydir ortalıkta yok. gs küme mücadelesi verince fare gibi deliğine kaçtı yine.

görsel
Galatasaray kümede kalırsa gelecek olan yazar. Ahahahah.
Gassaaray bu sene bafilendikçe ortalıkta hayaletleri oynayan loser kedicik.
Ahahaha diye gülünen user. Yazık lan. Acıyorum. Matih merim len!

görsel
Çaylak olmuş. Sözlük biraz kafa dinler. Evet.
(#44372703)

Ali Koç'un bırakacağı mali tabloya eleştiri getirirken tüpçüyü anan ama ne hikmetse çimparator fatih Terim'in her kaçışından sonra cimboma soktuğu mali tabloyu anmayan cimbomlu.

insan objektif olmalı. Değil mi pampa? Bak misal ben Beşiktaşlıyım. Tüpçüyü birlikte eleştirelim ama terim aşkından kör olmuş gözlerinizi de azıcık açın amk.
fenerlileri yine kudurtmuş yazar.
3 yıldızlı takım taraftarlarıyla muhatap olmayan yazar.

lan sahi sizin 79 şampiyonluk meselesi vardı.

neden hala 3 yıldız? *
Akşam mesut'la yatıp, sabah fener'le kalkan, afedersiniz g*alata*araylı oluşum.

Mesut özil alman. Evet alman. Türkiye'yi seçmedi. Almanya'yı daha çok seviyor. Alman hissediyor kendini. Zaten alman evet. Alman. Ee ne oldu şimdi? Bu goller atıp asistler yapmasının önüne mi geçecek? Kobrayı salmasına engel mi oldu şimdi ne oldu? Korkmayın lan bu kadar. 6 şubat yaklaştı keyif almaya bakın.

Bir de win win kampanyamıza bok atıyorlardı. Cengiz Mustafa başkanları iban yollayıp dilenir olmuş ahahaha. Yazık lan size. Harbi yazık. Çocukların kumabarasına göz dikmişler. Bu arada Onyekuru'nun uçağı kaç yüz bin izleniyor şu an? Dünyada yılın transferi oldu sanırım. Zaten morinho kendisi için dünyanın en iyi kanat oyuncusu demiştihahahaha.
Kumbarasında biriktirdiği parayı kulübüne yollamış ergen. Yolunacak çok kaz var deyip ağlayıp duruyordu. Ne oldu paulyan? Öyle ağzına çok almaya alışmışsın Fenerbahçe’yi belli dikkat et alışkanlık yapar. Evet.
şikecileri kudurtan yazar.
(bkz: puhahaha)

Yazık lan. Çok üzülüyorum buna. Mesut da bizde. Neyse kanka mesut alman milli takımında oynadı. Siktir et üzülme. Ahahaha.

Eline 2 gol alan takımın taraftarı.
takımlarının silkinmesine alışık yazarlarla karşılaştırılmaması gereken yazar.

senelerdir acun medya cup hariç ne başarı var ne kupa amk. sen tabi burada olacaksın her daim alışıksın.

bizim başımıza ayda yılda bir böyle şeyler gelince canımız sıkılıyor doğal olarak. sen bilmezsin. *
Takımını silktiklerinde ortadan kaybolan, bazen şaibeli kalecilerle, bazen de şaibeli penaltılarla galip geldiklerinde buraya gelip palyaçoluk yapan, afedersiniz ğsli yazar.
Ahahaha. Bu hafta ühühüh diye ağlamıştır. Senden şunu bekliyoruz "ulan Alanya bizi kendi sahamızda hoplattı, ama bak fener yendi onları. Fener bizden çok daha iyi abi" hani senin mantığınla ahaha.
"kasımpaşa bize sapladı ama bak fener deplasmanda 3 attı. Fener bizden daha iyi abi baksana" şeklinde kendi tabiriyle entry girmesini beklediğimiz user. Ahahaha.
Gooolllll!

90 + 850 falcao! Karabukspor 2 galatasaray 2.
http://www.uludagsozluk.com/e/44232643/

Galatasaray tokatlanınca kendini Songül karlı’nın ciciklerine vermiş. Hahahaha evet.
görsel
Galatasaraylı yazar.
doğruları yazınca troll diyen tiplerde nefret ediyorum. lan olm ben fenerin maçı olduğu an kendimi kaybederim biri şaka maka yaparsa yere yatırır çatır çatır sikerim. anladın öyle azılı fenerliyim..
fenerin zor durumlarda kaldığı anlarda köstebek gibi
yuvasından çıkıp gelen ortama nifak tohumları
saçan çakma yazar. biz senin geçmişini de iyi biliriz..
Palu ailesi olarak okudum.
Kendi yazdıklarını kullanıcı adı kısmını sansürleyip, Fenerbahçeli bir taraftar yazmış gibi sözlükte paylaşan ezik yazar.

Biz de yapalım mı "olum biz kayseri 10 kişi kalmışken penaltı ile öne geçtiğimiz maçı verdik kendi evimizde. Adamlar kendileri 10 kişiyken denizli'ye handikap yaptı deplasmanda. Bizim gassaraydan bir bok olmaz valla abi" yazalım mı gsli biri yazmış gibi? Ahaha Allah'ın eziği.
Ekşi böyle futbol trollerini şutlamaz ama ateistlere cevab veremedikleri sorular soranların hesabını siler.