bugün

işten kovulma korkusu ve ülkedeki issizlik nedeniyle itiraz edemedigim kisi.

insanın üzerinden fırsattan istifade etmek cok kötü bir olay. adam olsalar zaten yapmazlar.
Yürüdüğüm nesildaş yazar.
Ulan o kadar güzel olsan ne diye buralarda kendini gösterme çabaları içinde olasın ki.
bi patronum vardı. hatta usta diyeyim. hep ben arkasını toplardım. ulan stajdayım bari bi kaç şey öğret. gfahsdgahsgdfahsd
(bkz: kartal tibet) hayranıdır.
(bkz: expecto patronum)
Surekli cirkinsin ve fakirsin bmw m var zenginim ben havalarinda olan kisiyi got ettigi icin kezban ilan edilen yazar.
Gecen hafta bizde de bmw vardi bilseydim bu arkadasa bi iki tur attirirdim maksat mutlu olsun fakirleri mutlu etmek sevaptir cunku.
Bazi kekolari got etmis yazardir nasil koyduysam artik nickaltimdan agliyolar surekli tipime laf atip guzel oldugunu vurguluyor diyor bu nasil bir ironi harun abiysem de degilsem de sanane burasi kiz arama sitesi sanki yaz entryni gec gormediginin kisinin guzel olup olmamasi kiz olup olmamasi seni ne ilgilendirir sana mi bakmaya tenezzul edicem sanki kekoya bak sen.
sürekli dizi izleyen yazar. bu kadar da izlenmez. hadi dizi film meraklısısın diyelim; yabancı kaliteli dizileri ve filmleri izle. türk dizileri sen ve senin gibiler sayesinde ayakta kalıyor. bırak ayakta kalmasın çöksünler...
2010 dan beri dizi izlemeyen yazar.
Tv de yabanci dizi ve filmlere denk gelmezsem hic laptopu acip izlemeye ugrasamam o kadar boş bir insan degilim dişarda gezmeyi tercih ederim.
kompleks yaparak hakkındaki iddialara uçuk bir argümanla cevap veren yazar.
2010 dan beri dizi izlememesi
dışarıda gezmeyi tercim etmesi onun yalan söylediğinin ibareleridir.

bir sürü dizi hakkındaki girdiği entryler evreni yaratan tanrının adıyla ve onun masumları koruyan merhametiyle söyleyebilirim ki bunlar doğru değil.

hem küçücük boyuyla o kadar çok dolaşamaz. yorulur markete gidip gelene kadar.

başka iddiam yok sayın yargıç...
ister izler ister izlemez arkadaşlar boşverin herkes keyfine baksın niçin durduk yere polemik çıkıyor ortaya.

Tanımadığım bir yazar, var olsun.
Ahahaha hakkindaki iddalara gulumseyen yazar.
Tamam sen cok kulturlusun bir numarasin sadece yabanci dizi ve film izlersin aferin sana 3 evetle ugurluyoruz seni * .

Bu insanlari anlayamiyorum ya bir insan neden kendini eve hapsedip internetin karsisina gecip dizi veya film izler...

Fakir eglencesi.
benim ona yönelik yabancı dizi izlemesine dair tavsiyelerimi manipulasyona uğratan yazar.

konuyu dönüp dolaştırıp benim eve kaapnıp laptopumdan fellik fellik yabancı dizi izlediğime getirdi.

zat-ı şahaneleri bir de tehdit vari imalarda bulunuyorlar ki kendilerine bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

ileri gitseler benim kim bilir neler izlediğimi iddia edecek?

yukarıda adı geçen zat-ı şahaneleri beni sürekli evde yaşayan biri olarak hayal etmesinı özlük hakları olarak

yorumlayıp cevaplandırma gereği duymuyorum. her yerde şirketlerim var ya zaten banka hesabım kabarık o yüzden

evde 7/24 yabancı dizi izliyorum. ben dizi izlerken zaten kendileri dışarıda geziyorlarmış.

iyi gezmeler diliyorum. starbucks a uğramayı ihmal etmeyin küçük hanım. ışıl şıl parlayan saçlarınızı, kısaca

asaletinizi kimseden esirgemeyin.
Ne diyo bu anlayan var mı?

Bir yazar.
sihirli annem dizisinden taci karakterine bayılan ulu sözlük karakteri.

bırak şu türk dizilerini izlemeyi. hafızandan sil dedim. dinlemedi.
(img:#1388545)
aşık oldum. ^^
mezun olur olmaz istemeye gideceğim yazar.
mesajlarıma cevap vermeyen yazar.
bana bunu lütfen yapma!
Hala inci sözlük ağzı ile entry giren yazar.

Ben bu Harun un gelmişini geçmişini zürriyetini bilirim. Sözlüğe ilk geldiğinden beri kadın rolü yapıyor hala da devam ediyor.

Homo musun pişt sana diyorum.

http://m.uludagsozluk.com/e/36622878/
Özelden bana mesaj atıp 5 10 dk geç cevap verdim diye nickaltimda ağlayanların olduğu başlık.

Hahaha eğleniyorum. Bir insan erkek sandığı kişiye neden mesaj atıp ondan cevap beklemeye çalışır ki yazık...
erkeksen mesaj atıcam, öyle dil, din, ırk ve hele ki cinsiyet ayrımı yapmam.

(bkz: no racism)
bir yazar. ama kıl olduğum bir yazar. hani sokakta görsem yüzüne bakmam.
(bkz: expecto patronum)
(bkz: patronus büyüsü)
Kendisi sözlükteki en tuhaf kız olabilir . Zira Israrla neden erkek taklidi yapıyor anlamadım .
güncel Önemli Başlıklar