bugün

mümkün değildir. buyrun deneyin;

(ara: para)
(bkz: yaratıcı başlıklar)
(bkz: ilqim)

yeterince zenginim. **
halihazırdaki nick

what if

zengin olunca

what if i weren' t rich
ekonomik durumundaki düzelmeyi hayatının tüm safhalarında duyumsamak isteyen internet severin, daha görkemli bir nick sahibi olmak arzusuyla tercih edebileceği değişiklik.

bu konuda yardım almak isteyenler için internet ortamında bolca reklam var.

(bkz: enlarge your nick)
(bkz: nevarki) - (bkz: yok yok)
beyaz etli prens ---> düzenli olarak solaryuma giden beyaz ferrarili prens
cimilli ibo --> ibrahim bey.
sıkılmış ve artık değişim isteyen biri olarak sık sık yaptığım bir şey. eski nickimin kirlendiğini hissettiğim anda yenisine sarılırım her zaman. benden sonra o nick paha biçilmez olur. hatta yer yer eski nicklerimi kullanarak kendine isim yapmaya çalışan zavallılar görmedim değil. ama hadlerini bildirmem yakındır. yazık ya, acıyorum lan hepinize. tamam, benim gibi olmanız zor ama bu kadar pespaye, acınası olmayın lan. ama sözlükte yapmak nasip olmadı nick değiştirmek. nasip ne biçim bi kelime ya. franky hiç yakışmadı sana. hemen düzelt onu.deli ve de dahisin sen ya. ama iyi bir ücrete edindiğim yüksek statüyü satmam mümkündür. dedim sandınız di mi lan? yok öyle bişey, dağılın şimdi.
rcyavmhkkfsgss - pbdrcyavmhkkfsgssvgms(*)
parayı buldum diye rcyavmhkkfsgss'dan vaz geçeceğimi mi sandınız
*
dalton ana - dalton ağa

leblebi tozunun hastasıydım - leblebici*

yaralımasalçocukları - paralımasalçocukları
(bkz: en bedevi c)- (bkz: en şanslı c) *
- bok gibi nikim var benim, büssürü...
(bkz: moderasyonu aldım)
parayı bulunca yabancı dil kursuna gidilebilecek ve böylece wad ar yu tolking ebat yu niki "what are you talking about, dude?" haline gelecektir, aksan fiyata dahildir..**
az laf çok seks - çok para çok seks daha çok seks
(bkz: money money get away)
nasil karakterli bir nickim varsa artik parayi bulunca degisecek gibi durmuyor.neye degistiryim ki cobaj slx mi olsun
alinan eksi oy uzerine edit: sanirim eksileyen arkadas nickime karakterli derken kendimi ovdugumu felan sanmis.basmis eksiyi narsist ipneye.yoksa neticede laf olsun zaman gecsin diye yazilmis bi entry.her ne kadar kendisini halk arasinda seri eksi oy veren yazar! diye adlandirsalarda ben bu arkadasi olaylara karsi tavrini koruyan bir kararkter olarak analiz ettim.
$_ (bkz: chytlembyk is in dubai)_$
tarih ve saat - christmas charms yus113g
(bkz: http://www.swatchseasons.com/)
cofdi = harbi

mrrepla = lord repla

mülayim = agresif

seksenbir = sekseniki
iktidarsız jigolo = playboy
(bkz: parayı bulunca plaka değiştirmek)*
venividivici = paraparapara
terbiyesiz ==> terbiyesiz