bugün

ted bundy' nin sorgulamasında da bulunmuş bir kanun adamıdır. hatta fbi' ın bazı seminerlerine katıldı ve suçlu psikolojisi hakkında yeni şeyler öğrendi. bazen mesaisi bitmesine rağmen kasabada dolaşıp kötü adamları krav maga darbeleriyle yıkmaya bayılır. sonra da county söyleyerek evine gider.
2 sene önce bankada 20 milyon lirası vardı, şimdi kaç para olmuştur kim bilir ama true'ya bi çeyrek altın bile takarım demedi düğününde...
dallas' a bağlı küçük bir kasabada sevilen bir şerif. çok iyi sağ kroşesi vardır, çok etkilidir. iyi bir nişancıdır. meksikalı senyoritalara bayılır. mesai bittikten sonra kasaba meyhanesinde buzlu viski yudumlarken tütün çiğnemeyi sever. gelecek sene emekli olacak ve palm beach' e taşınacak.
günün ilk açık oylayıp favlamayanı.

Çok sikici bir yazardır.

(bkz: hahahahaha)
görsel
huzurun para ile gelmediğini hatırlatan (ya da en azından öyle zannettiğim) bir özlü sözdür.
kaç liram olursa param olmuş sayılıyor söylerseniz biriktireyim.
Parası olmayan yazar söylemidir.
Bayram tatilini miami’ de bir partide geçirmekte olan ve şampanyaya doyamayan kanka yazar.
Günün ilk açık oyla favlayanı, teşekkür ederim.
kaynanadayım stop üstüme gelmeyin stop.
ekşideki nicki kızmayacaksa akrep yusuf. ben de entry tarzından o olduğunu anlamıştım. iyi ve insanı güldüren bir yazar.
o kadar parayı ne yapacaksa artık...
Bayram olduğu için sülale bayramlaşma gezisine çıkmış olabilir. kayınpederine falan
Ekşideki nicki nedir?
Para çoksa biraz bize versinler, ağırlık azalınca huzur da olur. Ha olmaz mı?
her cumartesi günü beni özel jetiyle ibiza' ya götürüp, sabaha kadar rus mankenlerle dans edip, içip eğlendiğimizi sır olarak saklayacağıma söz verdiğim kanka yazar. ulan !
siz benim şehvetimi değil kendi erkekliğinizi sorgulayın.

akrep burcu adamdan başka ne bekliyorsunuz?
evli adamın bu kadar cinsel açlığı olması benim çok garibime gidiyor amk. o zaman evlenmenin ne gereği var ya .
Ramazanda şehveti tavan yapmış, bol şehvetli bir abimizdir.

edit: benim erkekliğim klavyede değil panpa.
Ncis’ in zamparası anthony dinozzo’ nun sözlük karşılığı olan nefis sempatik yazar. Çok seviyorum.
Bu çocuk harbiden apaçık şekilde sana yürüyor. Şunun ateşini söndür de tüm sözlük rahatlasın..
demet akalan sözüdür.
görsel
30 yıl boyunca dünyayı dolaşıp, 30 farklı ülkenin emniyet teşkilatlarının kapanmamış dava dosyalarını çözmesinde gözlem ve çıkarımları ile fayda sağlamış nüktedan ve bilge yazar. mesleği bıraktıktan sonra fransa' nın anvers şehrinde, ana caddedeki bir apartmanın çatı katına yerleşti. burada ünlü ressamların tablolarından ilham alan tablolar üretiyor. zamanını daha çok baccardi içip resim yapmaya ayırsa da, zaman zaman 30 kilometrelik yürüyüşlere çıkar. bu sırada kulaklığından 80' li yılların yabancı rock şarkıları akar. barı işleten fransız kadınla çok iyi anlaşır. kadın onun sevdiği biçimde kısık ateşte pişmiş prizola yapar. bazen bordeaux şarabı içip sabaha kadar sohbet ederler.