bugün

tamamen narcos dizisidir. o katili öyle bir anlatıyorlar ki insan sempati besliyor.
eziklikten mütevellittir.

bir hiçken güç sahibi olmayı beceren kişiler ezik tiplere öyle çekici gelir ki söz konusu kişinin o gücü nasıl elde ettiğini fazla umursamazlar.
oysa ki gerçekleri açıp okusanız, dizi de gösterildiği gibi sempatik değil de, tam bir iblis olduğunu göreceksiniz. ülkenin dış borcunu sevabına mı kapatmayı teklif etti zannediyorsunuz? veyahut, medellin halkına yapmış olduğu yardımlar.. kaz gelecek yerden, ördek esirgemeyen hıyar ağasının teki! bizim mafyatik takılan ergenlerimizi etkileyebilecek nitelikte karizmaya sahip, o aşikar.
dizide öncede mafyaya, uyuşturucu hikayelerine meraklı kişilerin bildiği ve duyduğu sempatidir.

bu adam o kadar zekice, acımasızca, kurnazca planlar yapmış ki hayatında inanamazsınız. sempatiyi geçtim saygı duyarım baronumuza.

aynen coni.
Dizilerin bizlere aşılamış olduğu durumlardan biridir. Narcos dizisinde bir uyuşturucu kaçakçısı ve bir katil olan Pablo Escobar o kadar güzel ve iyi bir insanmış gibi anlatılıyor ki; ve dizide şahsı aşırı sempatik gösteriyorlar. Bence bu diziler yüzünden gençlerimiz çok kötü zehirleniyor.
suçla iyiliğin bir arada sunulması durumunda ortaya çıkan ruhsal durumdur. escobar sadece uyuşturucu taciri olarak anlatılsaydı muhtemelen herkesin nefretini kazanacaktı. ama kazandığı paralarla pavelalara yardım etmesi kötü yönünü perdelemektedir. tabi bu bakış açısı resme hep iyi tarafından bakmak isteyen insanlarda mevcuttur. önemli olan objektif bakabilmektir. yoksul insanlara yardım etmek gibi insani bir görevi gençleri zehirleyerek elde ettiğiniz paralarla yapıyorsanız bu sizi sevilen bir insan yapmaz.
yüzlerce polisi, devlet memurunu, milletvekilini öldürmüş psikopatı meşrulaştırma çabasıdır. bizdeki versiyonu apo'dur. apo uyuşturu işi yapmadı mı sanki? apo'ya da sempati duyuyor musunuz? yoksa ölen insanlar başka ülkede diye mi sempati duyuyorsunuz?
Ergenlik de normaldir.
görsel
Dün digiturk te filmini izledim.filmin adı pablo escobar ı sevmek Penelope Cruz ve gerçek kocası oynuyordu.

Herneyse bu adam nasıl sıfırdan tek başına böyle paralel bir yapı olmuş mk ergen kızlarla yatıyo istediğim yeri bombalattiririm diyo binlerce polisi öldürüyo herkesi tehdit ediyo gıcık olduğu adamin testereyle kalbini söktürüyo kadınları tehdit ediyo öldürenin ellerine sağlık bu adamı.

Ayrıca bu adam reel hayatta tek bir sigara içmemiş böyle bir kişinin de zehir pazarlayarak zengin olması çok ilginç.