bugün

beşiktaş'ın alt yapısında oynayan kızıl saçlı, dişlek; seda sayan ve sinan engin ortak yapımı çocuk.
seda sayan gibi bir annesi olduğu için acıdığım genç. düşünüyorum da benim annem onun gibi davransa * heralde depresyona girer asosyal biri olurdum. tabi bir de bunun üstüne sinan engin gibi bir baba eklenirse gitmediğim psikiyatrist kalmazdı heralde.
babasinin torpiliyle besiktas altyapisinda oynayan genc insan. laf olsun diye soylemiyorum besiktas tv'de zaman zaman besiktas genc takimlari'nin maclari banttan gosteriliyor. izleyecek baska bir sey yoksa oturup izliyorum. bu cocukta yetenegin kirintisindan bile eser yok. deli dana gibi oradan oraya kosusturuyor, top ayagina mac icerisinde 2-3 kez anca geliyor onlarda da sicip siviyor. ondaki imkan bende olsa ve bu kadar yeteneksiz olsam yemin billah top mop oynamam, utanirim yahu.
annesinin genelde kendisinden yaşca küçük sevgilileri ile ekranda milyonların önünde boy göstermesini nasıl karşıladığını merak ettiğim çocuktur. devamlı bir ilan-ı aşklar, devamlı bi sarılmalar. nihat doğan vakası üstünden daha ne geçti de onur şan çıktı şimdi de piyasaya. üzülüyorum açıkcası kendisi için.
anasıyla birlikteliği sırasında nihat doğan'dan hiç hazzetmediği bilinen çocuk.
beşiktaş'ın avustury'a kampına götüreceği 7 genç oyuncudan biri.
paparazzi ler tarafından ferhan şensoy un kızı derya ile yakalanan kişi.
kaç yaşında bu velet bilmiyorum ama sabah'ın bugünkü haberine göre kendisine annesi tarafından 50 bin euroluk jaguar marka bir otomobil alınmış hediye olarak.
http://www.sabah.com.tr/h...4B268C91785CAB842C10.html
babası sinan engin'e göre 3 zehra bebek, 6,5'da atlas bebek potansiyelinde olan jaguarlı velet.
90 veya 91 dogumludur.
90 doğumludur. hiçbir icraatı görülmemiştir, en büyük korkumuz ise gelecekte beşiktaşın kaptanı olmasıdır.
ortaokuldayken aynı okulda olduğum kişidir ozaman 12 yaşındaydı bayada şımarıktı ama ne zaman birine çıkışsa o kişi annesinden konu açardı o zaman çocuk susardı zaten. O zaman yaşına göre iyi top oynardı. Şimdi 19 yaşındadır. Serdar Özkan 16 yaşında a takıma yükselmişken bu çocuk paf takım kaptanlığında kalmıştır..
r'leri bastırarak söylemesiyle anasına çekmiş olduğu anlaşılan çocuk. ameliyat olmuş hastanede yatıyormuş. ay kıyamam. yakın zamanda bjk'da top koşturması muhtemeldir.
annesi seda sayan olduğu için normal okulda okuyamayan çocuktur. seda sayan'ı bilmeyen yörelerde eğitim görmektedir. *
babasından * torpilli olmasına rağmen beşiktaşın a takımına çıkamamsına şaşırdığım hala beşiktaşın pafında top koşturan futbolcu. yanılmıyorsam forvet mevkiinde oynuyor. aynı zamanda seda sayanın da oğludur kendisi.
30 ağustos 1990 yılında ankarada doğmuş ama hala beşiktaşın profesyonellik sözleşmesi imzalamadığı futbolcudur. genç millilerde birkaç maçta oynamışlığı vardır. ayrıca beşiktaş a2 takımında arada oynatılmaktadır.
televizada dönen lay's reklamından sonra adını framede çok beklediğim ama daha yeni gelen insan. reklamda kapıyı açar açmaz seda sayan'ın gençlik versiyonunun erkek tipi yansıyor ekrana. resmen bir sahnede iki seda sayan. bir tanesi bile kafa sıfırlamaya yeterken neden ikincisi sayın yapımcılar ? ayrıca şahsi görüşüm olarak, bu reklamların birçok lay's severi üzdüğünü düşünüyorum.
seda sayan'ın oğlu olduğu dişlerinden açık ve net şekilde görülmektedir.

lays reklamında kapıyı açınca gözüme çarpan ilk şey o iki diş oldu valla. tavşan gibi çocuk maşallah.
böyle ifadesiz, bön bön bakışlarla kapının önünde dikilmiyor mu çarp kapıyı yüzünün orta yerine, dönsün götünü gitsin hissi uyanıyor..
1 şubat 2010'da kasımpaşa ile 31 Mayıs 2012'de bitecek 2 yıllık profesyonel sözleşme imzalayıp profesyonel olan futbolcudur.

kasımpaşa ile a2 liginde mücadele etmektedir. 8 numaralı formayı giyer.
annesi seda sayan'ın programlarda 'bacılarrrrrrım,ablalarrrrrım,gızzzz' gibi anlamsız nidalarıyla bende sizdenim triplerine girip,duyguları sömürüp,sonrada kazandığı cukkalarla bilmem kaç yüz bin eurolara altına araba çektiği evladı.
bir dönem hilal cebeci ile beraber olduğu rivayet edilmektedir. oha(!) diyorum.

http://www.ensonhaber.com...n-ayrildi-2010-10-28.html
annesi seda sayan babası sinan engin olan bir çocuk anlayın artık gerisini.
anasının oğlu.
(bkz: sonradan görme)