bugün

görsel
şimdiden 10 bin doları olmuş bile. para tokatlıyor para allah çarpsın boşa yaşıyoruz aq.. buna para verenler de iyi bir şey yaptıklarını sanıyorlar akıllarınca.. hadi kızım hadi allah versin
50.000$ la nasıl bir eğitim alacak acaba...300.000tl yapar, bankaya koyda özel uni parasını faiz geliriyle öder. Akıllı kız
güzel bir soygunculuk örneği, takdir ettim.
chp'nin chp'li çomarlardan seçim parası istemesine benzeyen; keriz silkme operasyonu.
Güzel oyunculuk. BiZ de mi böyle bir film çeksek? Köşeyi döner miyiz?
En azından sanal çiftlik kurup "benden inek alacan bide üstüne 2 saatte bir yem verecen" diyip sikmemiş. Hem kız belki gerçekten eğitim alacak.
Kız da Öyle bir güzellik de yok aq ben öyle çirkin olup da oyunculuğuyla bir yere gelebilen bir kadın tanımıyorum pek.

Devlet tiyatrolarında çalışan trabzona, bayburt'a atanan insanlar salak mı ? Gerçek hayatta karşılığı olmayan twitter pembe götlüleri 26bin fav atmış,
10bin dolar toplamış birde.

Sokakta kaldım sıfırdan hayat kuracağım desem kimse 5 kuruş vermez işte bu yüzden erkekler harcanabilir ve talihsiz. Başarılı insanların hemen hemen tamamı da erkek.

300000 lira da bana toplayın bari mühendislik okuyup asgari ücret alert olacağıma 100 binden eczacılık okurum aq.
Kızım sen insan sikmenin yolunu bulmuşsun zaten, oyunculuk eğitimi de alırsan götümüzün tapusunu da istersin.
La kız new york pace üniversitesinde oyunculuk bölümü kazanmış.
çok iyi fikir. ben de kendi hayallerim için böyle bir şey yapayım. kendim başarmak gibi bir amacı neden tercih edeyim bakın kolay yolu varmış.

ayrıca bence eğitime gerek yok gayet de iyi ' oyunculuk ' yapıyor. twitter da biri biraz araştırınca amacını iyi anlatmış bu kişinin.
Süper, farkında mısınız, sigara almak için para toplayalım biz de.
Oyuncu olupta ne olacak sanki oyuncuları görüyoruz bu da büyüyünce ... olacak neyse ya doğruları söyledim diye şimdi linç edecekler beni.

Edit. Büyükmüş, evet oyuncu olupta orospu mu olacan gız.
oyunculuğa çoktan başlamış olabilir. 10000 dolar toplayabildiğine göre başarılı olmuş demek ki.
Kusura bakmayın ama modern dilenciden başka bir şey değildir, ihtiyacı olmayan lüks bir tüketim için insanlardan para dileniyordur.
Bi seyi merak ediyorum. Bu tarz okullar zaten para verince herkesin girebildigi okullar degil mi? Olay zaten burslu girmekte degil mi? Bilmedigim icin soruyorum.

Kiza da bes kurus yok. Iyi kekmis enayileri. 6 yil sonra gelir burada arka sokaklarda oynamaz umarim.
https://mobile.twitter.co...tatus/1126637962400235522 şu tweeti okuyun bir öncesinde. sonra neden eleştirildiğini anlayın.
Alanında en iyi okullardan birisinde eğitim alacağı için maddi destek isteyen kızdır.

Toplumumuz eskisinden daha kötü. insanlar iyilik düşünemiyor, iyi düşünmüyor. Her şeyin altında bir pislik arıyoruz. 17 yaşında bir çocuğa atfedilen sözlere bak. yazık gerçekten çok yazık.
Bundan 4 yıl önce bunu yolladık da ne oldu. En baş rolü “passer by”

görsel
Dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun.

Al işte canlı örneği.

Yorulmadan, çabalamadan para.

Bu feleğin çemberini sikeyim.
Sonra Türkiye’ ye dönüp çukur’ da bir sezon sonra ölecek kızdır.
Ünlüler destek olmak için tweet atacaklarına çıkarıp parası neyse versinler işte.
sağlıkla ilgili hayati konular haricinde başlatılan kampanyalar gerçekten baymaya başladı.

berk'e scirocco alıyoruz.
tülin'i abd'ye gönderiyoruz.
ülkenin yarısı oxford yolcusu.
kimini hayali için paris'e gönderelim.

eylulsabahi'ni ingiltere'ye gönderin.
gitmeyeni şapsınlar, sizi de mağdur etmemek için diğer masraflarımı orada çalışır ben karşılarım. *
Cami için toplasam derler ki ne gerek var her mahalleye ne gerek var camiye. E her yer soytarı zaten hepsi iyi rol yapıyor?

Kız şimdiden oyunculuk kariyerinde büyük bir yol almış. Zira yazdığı oyunu şimdiden oynuyor.

Verenler zaten salak. Başka bir şey değil.
Oyunculuk eğitimi v.s. için kız parayı istemiş. Birileri de inanmış vermiş. ikna edebildiğine göre drama kabiliyeti var demekki. Helal olsun. Boşa gitmemiş.
para çarpma şeysi. bana dün gelen bir mesajda oyunculuk için internet üzerinden yapmış olduğum başvuru onaylanmış. 2 adet fotoğraf istiyorlar. öyle bir başvurum yok, niyetim bile yok. birkaç sene önce figuran olarak diziden çağırdılar da gitmedim. bunlar hep dolandırıcı.