bugün

en iyisi cs dir tüm zamanların en çok oyunculu online oyunu.
becerebilirsen dota 2 zevklidir.
(bkz: league of legends)
öncelikle en iyi oyun derken, fps mi olacak mmo mu olacak, browser üzerinden mi olacak önce ona bakılmalı.

ancak mmo games türkiye'nin sıralamasına göre;

rpg

1. Aion online 8.9
2. knight online (ko)8.8
3. metin2 (m2) 8.2

fps

1. world of warplanes online 8.6
2. world of tanks (wot)8.5
3. the war z 8.4

rts

1. travian 8.4
2. end of rations 8.1
3. darkorbit 8.1

not: puanlar, oyuncu oylarına göre belirlenmektedir.
kaynakça: http://www.mmogamesturkiye.com/
Free To play oyunların hiç biridir. Nerde çoluk çocuk, fakir var f2p oynuyor. Cs yerine alın steamdan bir battlefield 4 keyfine varın.
öyle bir oyun daha dünyaya gelmedi doktor bey.
Metin2.
duruyor mu bilmiyorum bir zamanlar knight online vardı.
Counter strike. Eski ama eskimeyen oyun.

Not: cs:nz oynayan varsa alırım bi vs *
haxball. oyunu çözmeye başladıktan sonra bağımlılık yaptığı gerçekler arasında.
Knight online. Zira gb pahalılaşmış. Gider eslantta dm keseriz 8 kişi günde 2 gb düşürürüz kişi başı 7-8 saatte. Çıkan para ve diğer itemler de cabası. Günde 50 tl para kasarız.
Şu dönemin en iyisi fakat troll'ler ve veletler tarafından da oynanıyor her şeye rağmen tabi ki lol .
counter strike global offensive
dota 2
battlefield 4(fazla rus yok).
shadowgun deadzone.
europa universalis 4 der ve uzaklaşırım.
world of warcraft'tır.
(bkz: diablo iii)
Türkçe olarak aion online. Veya silkroad. Grafik vb olarak bakarsan aion. Eğer yabancı dil de olur dersen. Archeage süper bir oyundu. Tera oynuyamadım ama yazılanlar kadarıyla. Saydığım oyunlar ücretsiz oynanabilir. Tabiki oyun içinde paralı ürünler var. Tür mmorpg.
Yeni başlayacaksan kesinlikle League of Legends değildir. Şu dakikadan sonra başlamanız sinir hastası olmanıza hatta koroner kalp rahatsızlığı yaşamanıza sebep olabilir. Ben Lol oynuyorum, Elmas IV kümedeyim yani oyundaki sıralama sistemini bilmeyenler için oyundaki en iyi %1'lik dilimdeyim lakin bu seviyede bile oyun zevkini kaçıran toksik oyuncular olabiliyor. Hele ki yeni başlayacaksanız 10 kişilik bir oyun odasında yaş ortalaması 12 olan bir ortam ve küfürlerin havada uçuştuğu bir chat box göreceksiniz. Bu sebeple yeni başlayacaklara şiddetle başlamamalarını tavsiye ediyorum.
(bkz: War Rock)