bugün

süpermenin akrabasıdır, trafikte belediye otobüsünde ters gidip hemde kitap okumak çoğu kişinin kusma refkleksini harekete geçirebilir.
küçük ışıkların etkisiliği yüzünden, ışıkdan daha çok faydalanma sebebidir...
sağlam bir mideye sahip insandır. Hep kıskanmışımdır düz oturup gazete bile okuyamayan biri olarak.
düz oturup kitap okuyan bir bireyden farkı olmayan insandır.
(bkz: ne çok midesi bozuk varmış bu ülkede)

bizmi anormaliz acep *
size kontra yapmıştır. inanmayın!
yanindaki kisi bidi bidi konusmadiginda cokta guzel yapilan eylemdir.
kitabın üstüne kusması an meselesi olan insandır. türkiye'de belediye otobüsünde kitap okunmaz kardeşim. sallana sallana ne zevk alıcaksın o kitaptan?
alıp o kitabı ağzına sokasım geliyor. ters gitmek yetmiyor bide kitap okuyor tip.
başlığı okurken bile midem bulandı yaparken hiç düşünemiyorum kendimi.
üç harflidir. götüm götüm uzaklaşmak gerekir yanından.
az sonrası midesi bulanacak insandır.
Zamanını iyi kullanan, midesiyle sorunu olmayan insandır. Ayakta bile okurum.
üstün bir türdür.
Kusmak için çabalayandır.
Midesinin nasıl bulanmadığına yada bulanıyorsa neden aynı yerde oturmakta ısrarcı olduğuna hayret ettiğim insandır..
normaldir. otobüste ters olarak hemde baş aşağı tavandan sarkıp kitap okuyarak gidebilirim.
midesini öpmek istediğim insan evladıdır.
kitabı da ters çevirerek okuyormuş.

ayrıca ayaklarıda tersmiş. çok mu afilli bir olay yani.
midesi yerli yerinde ve gayet normal insandir.

Ters oturan herkesin midesi bulaniyor sananlara acayip gelir sadece.

Ne hassas mideleriniz var ya hu!
Hergun otobuse binerek kimbilir nelere alismis insandir ters giderken kitap okumak da neki.
Takdir edilesi bi insandir. Sasirilmamasi gereken insandır efendim. Hatta o kız gibi ben de aynı şekilde açar kitabını okurum pek nadir bir olay değil benim gözümde.
Otobüste ters oturup kitap okuyan insan değil otobüste ters oturup kitap okuyor numarası yapıp az sonra kusacak olan insandır.
sevdiğim bir eylemdir. özellikle yol 30 dkdan fazla ise zamanın hızlı geçmesini sağlar. otobüste geçirilen zaman gerçekten boş. değerlendirmek lazım.
ters okuyorsa kuran-ı kerim okuyor olabilir...
güncel Önemli Başlıklar