bugün

Ben bizim milleti anlayamiyorum ya harbiden. Dogru keki almayinca boyle bi hava oluyo ama neden oluyo iste cok sacma. Keki mi begenmiyonuz kucumsuyonuz o halde git ucaga bin arkadas o daha cool.
belki iki dakika önce yemek yedik. karizmayla alakası yok.

edit: şimdi düşündüm de hakkaten almayayım diyen bi karizmatik oluyor he.
otobüsteki muavin servis yaparken ters ters baktığı için karizmatik gelen durumdur.
her seferinde 2'şer 3'er aldığım için bende olmayan karizmadır. ayrıca zırt pırt düğmeye basıp su da isterim. diğer arkadaşlar seksi olmaya devam etsinler.
yemişim karizmasını coolluğudur.

--spoiler--
bana bir kek ver, bütün dünyayı otobüsle turlayım
--spoiler--
Olmaz olsun öyle karizma. Cimriler bana hiç kek vermemişlerdi.
-kek ister misiniz
+yok almıcam ben.
-...

görünen kısım budur. karizmatik bir hareket olabilir bu o an için. fakat;

-niye almadın lan, karizmatik mi oldun şimdi
+yok lan ne karizması, motor bozuk benim çaktırma.

böyle bir karizma varsa bile, nedenleri hiç karizmatik değildir herhalde.
Eti cin dururken kek seçilmemesi normal olandır.
- kek ister misiniz?

- yok, kullanmıyorum!
Karizma değil enayiliktir. Verdiğin paranın içinde o ikram. Yemesem bile alırım yanımdakine veririm.
uçakla dönerken aynını yanımda oturan güzel kadın yaptı. artık alışmış herhalde gelecekleri zaman uyuma numarası yaptı, onlar gidince uyandı.
al valizine koy gariban bir çocuğu sevindir. ama yok illa karizma kasacak kamil koçta neyin karizmasıysa artık.
Bütün genç ve diri kızların gözlerinden kalpçik çıkartan bi karizmadır.
neresi karizma lan, enayi misiniz? valla hiç affetmem, üstelik her seferinde de acaba bir tane daha verir mi diye aç gözlerle de bakarım.
50 kurusluk karizmadir amk. Neyin karizmasi.
ne biçim karizmaymış lan o. her türlü alırım. otobüste yemesem bile, molada sigara öncesi hüpletirim valla hiç affetmem *
otobüse binmenin karizması mı varmış da kek almıyorsunuz içinden. jsbdnff.
görsel
Bu karizmayla yıkanan vücutlar mola yerinde ateş isteyen otobüsdaş kızlarla çevrilmeye yol açar.
hiç affetmem alırım.
Keki reddetip krakeri alma karizmasidir. Bir de herkes kola isterken o kahve rica eder.
Karizma değil ya tadı kötü kekin.
Bir tane daha alabilir miyim ehehe cümlesindeki samimiyet varken...
sadece profesyonel çakalların bildiği küçük sır,

karizmasi.
1 mılyon dolarlık havyeri almadınız için sosyetede buyuk iz bırakan şahıslardır tebrık ederız böyle adamlar nerde bu zamanda.