bugün

şükür ki şu son zamanlarda şiddetle ve hatta iliklerimize kadar hissetiğimiz sezilerdir.
bir takım kimseler buna engel olabileceğini düşünse de referandum vakti geldiğinde artık resmen ve fiilen osmanlı geri dönmüş olacak. 'coming soon'. inanın az kaldı kardeşlerim avrupa'yı ve tüm dünyayı tir tir titreceğiz, önde başkomutanı arkada milleti ile beraber inşaAllah.
Bunu mu demek istediniz?
(bkz: osmanlıspor)
Gece gece yuzumu gulduren baslik.
Mal beyani.
mumkun olmayan olaydir zira osmanli bir ailedir ve dagilmistir. dunya'nin degisik yerlerinde yasarlar, cogu turkce dahi konusamaz.

dunyada cumhuriyetten vazgecip , hanedan yonetimine geri donmek isteyen mallar ancak turkiye'den cikar zaten.
son zamanlarda şiddetle hissediyoruz. başkomutan sağolsun önce fetöyü şimdide demirtaş'ı bitirdi. artık sıra osmanlı hanedanlığının geri getirilmesi yahut erdoğan hanedanlığının kurulmasıdır. bizim için fark etmez. önemli olan husus başa uzun adamın geçmesidir.
Bu ülke şuan osmanlıdaki sistemi kaldırmak için 300 yıl ileriye gitmesi lazım çok gerideyiz çookk..
mehteran takımının davul tokmakları götünüze girdiğinde de, aynı mutluluğu gözünüzde görmek isteriz.
daha sünger üretemeyen ülkenin osmanlı götü yalamasıdır.
az önce camdan baktım, kaldırımda oturan üç beş işsiz, nereye gittiklerini anlamadıpım güruh, yapılmaya çalışılan inşaatlar felan var. belki yüksek binalardan dolayı hissedemedim.
futboldan anlamayan erkek söylemi.

osmanlıspor'da tam 6 (altı) adet afrikalı oyuncu var. bu oyuncular iki senede bir düzenlenen ve afrika'nın mevsimsel şartlardaki sorunlar nedeniyle avrupa liglerinde sezon ortasına denk gelen dönemlerde afrika kupasına gidecekler.

bu altı oyuncu osmanlıspor'un şu anki yenilmezlik serisinin baş mimarıdır.
fakat hepsi sezon ortasında (takriben, ocak ile şubat başına kadar ki süre) afrika kupası için milli takımlara gidecekler. yani osmanlıspor 6 oyuncusunda yoksun olacak.

yani osmanlıspor bir yerlerde çakacak.

bir şey biliyoruz da konuşuyoruz. *
Bilal'in taht sevdası (bkz: coming soon)
Doğan görünümlü sahin mevzusunun yaşandığını göremeyenlerin hissettiğidir.

Not: 10kg bor satılır beyler, daha yeni bahçeden çıkarttım kürekle.
okuyunca içimde bir çomar hüloooğ diye haykırmak istedi. çok sevinince biz böyle yaparız.
600 senelik imparatorluğun 400 senesinin rezillikler içinde geçtiğini bilmeyen küçük çomarların ıslak rüyası. .

Çok meraklısınız değil mi lan ümmet olmaya kul olmaya, ülkenin toprakların halkın sahibinin bir adam ve onun oğulları olduğu bir ülkede yaşamaya. .
Anlamadıkları Osmanlı döneminde bazı devletler kendi isteğiyle osmanlı himayesine girmek istemişti. Tamam bazı bolgeler savaş ve kılıcla alınmıştır. Şu anki diplomatik hatalarla osmanlıyı geri diriltmek cok kolay degil.
Did you mean osmanlıspor?
dışa bağımlı üretmeyen bir ülke olduğunuz sürece osmanlı hayali hep havada kalır.Piyade tüfeğini bile yeni yeni üretmeye başladık övünüyoruz. Ruslar 1968 de uzaya çıkmış biz 2016 da piyade tüfeğini üretmekle övünüyoruz.Siyasiler bizi uyutmuş haberimiz yok.
aynen öyle olacak cihan imparotorluğu tekradan dirilecek ve bu sefer viyana bizim olacak.
şu zamanlarda maalesef hissediyoruz bu çılgınlığı. her şey referandum'a bağlı. eski ihtişam,güç ve kudretimize sahip olabiliriz de olmayadabiliriz.
esas hitit in gumbur gumbur geldiginin farkinda olmayan comar hayali. buyuk hitit imparatorlugu cok yakin.
Gümbür gümbür diye duyduğunuz ses, cehaletin sesidir.
Osmanlıyla mosmanlıyla ilgisi yok...
allah'ım sen büyüksün geri getir şu cihan imparatorluğunu da eski ihtişamımıza kavuşalım tüm avrupa korkudan tir tir tiresin. varsın barbar türk desinler,varsın katletmek zorunda kalalım şu kafirleri . yine de gelsin be, gelsin artık kanuni,osmanlı gibi yiğitler. şu an var zaten bir tane,allah uzun ömürler versin onu da kaybetmeden gelsin geri. başımızdaki heybetli insan umarım 100 yaşına kadar yaşar ve osmanlı geldiğinde o padişah olur. benim hayalim bu arkadaşlar kızmayın lütfen, saygı duymanızı bekliyorum.
keferenin kellesini uçurmak, türk ve müslüman sancağını özgürlük heykelinin, eyfel kulesinin üstünde dalgalandırmak... çok mu zor bunlar? yakındır elhamdülillah.

içten bir hissediştir, midenizin kıpır kıpır olduğunu hissetmektir. güçlü olan biz olacağız inşaallah.
Ülkenin krize hızla yaklaştığını düşünürsek doğru olan düşüncedir.
görsel