bugün

soğuklar geldiği için çok bitkinler ve sesleri de çıkmıyor, pek de mevcutta değiller zaten, nadir. bu zamana kadar geldiyse tebrik ederim ayrıyeten. çok uzun cümle oldu sadete geleyim; ben o yüzden öldürmüyorum şu sıralar, misafir ediyorum. havlu kağıttan battaniye yapıyorum ki üşümesinler. gönüllü kan da veririm, her zaman ezilenin yanındayım; bitabii tam da değil duruma göre.
ama yazın kartlar yeniden dağıtılır.
Afrikada mı yaşıyorsunuz kardeşim bu mevsimde ne sivrisineği.
Dün gece bir tanesi annemi ısırmış, sonra gelip kulağımın dibinde vızıldadı. Bugün bir tanesini yakaladım, soğuktan uyuşmuş olsa gerek peçeteyle tutup rahatça öldürdüm. O muydu emin değilim ama fena hakkından geldim abv.
Yağmur yağdı ya gelin amk götüme girin 10 tane öldürdüm hala cıycıy geziyorlar.
paramparça etti hayvan evladı.
Geldi yine tipini siktiğimin...
inşallah tez zamanda geberir de mezarı bile olmaz o zaman.
15 kat irtifada ne gezersiniz amkoduklarım.
Geberin orrospu çocukları.
Bababaanemlerde çok var, bu bizde yoktu oysaki. Uyuz olmak gibi bir şey ya her yerimi ısırmış ahmak.
Lavanta yağı sürün hiçbir işe yaramadığını göreceksiniz.
Az önce 1 saat uğraştan sonra öldürdüm ibineyi, içinden oluk oluk kan çıktı, kendi kanı değil ya göt verenin, kimbilir kaç yetimin kanına girdi amk yaratığı.
Ulan bir iki kere ısırsın gider dedim ve göz yumdum. Defalarca neden ısırdın? Azıcık ısırıp gitseydin, yarın gelir yine kanımı emerdin. Böyle ananı sikerim işte senin. ibret olsun diye ölünü öylece duvarda bıraktım. Hepinizin sonu böyle olacak..
hoş olmayan ifade, herkes ekmeğinin peşinde.
şuan küfrettiğimdir, içeri girmiş bir tane, olmayacak yerlerimden ısırıyor.
Dışarısı serinledi onu anladıkta 15. Kata çıkmayada üşenmiyor şerefsizler.
2 tane hakladım demin.
Demin sinsice yaklasıp üstüne bastım ve direk çöpe tarif edilmez rahatlama veriyor.
kızamıklı gibi her yerim kızarmış şişmiş geziyorum.

yeter ulan amk sineği koca şehirde benden başka ısıracağın kimse yok mu?
görsel
Çok haklı bir isyandır. Ayrıca çok tatlı birisi olduğuma delaletdir.
Kardeş tunadan çıkan direk size hücum eder affetmezler yani. Yeşil olur sivrisinekleri. Koş gel istanbul a.
Bu trakyanın ben amk. Tüm sivrisinekleri yamyam ulan. Akın ediyolar insan üstüne. Kaçmıyo da ibine kana susamış. Orul orul yaa.
Sivri sinek değil o sinsi sinek.
Lan lavuk tam uyuyorum gecenin bir körü alnımı, ayağımı hatta serçe parmağımı tutup ısırıyosun sen hayırdır lann.
Ya onun ben anasını sikeyim. Adam tam bordo bereli bak adam diyorum çünkü onun bi kişiliği var. Sabaha kadar aradım göt kadar odanın içinde bulamadım. Sabah gördüm duvarın üzerinde adeta hayat bilgisi arif olmuş küçücük hayvan sömüre sömüre.
insanlık olarak bütün kan emicilere şu sivrisineklere gösterdiğiniz tepkiyi gösterseniz keşke.
sivrisinek duyarı da kasıldığına göre sözlükten bugün de manevi lezzetimizi aldık elhamdülillah.
Ömrü günlerle sayılı bir hayvan, nasıl olurda bu kadar can sıkıcı olabilir.. allahın yarattıklarına sual olmaz.. ancak merakta etmiyor değilim.. bunlar neden yaratılmıştır diye..