bugün

(bkz: bunlar babadan oğula nesil galiba)
1. filmdeki tadı alamadım ama yer yer hayrete düşüren sahneler de olmadı değil. Sana puanım dohuz kanka.
Sürekli nick altı başlığına uplayarak popüler olmaya çalışan vasat ergen yazarımsı.
çaylak yemeden önce bu arkadaş 2 idi.

ne ara üç oldu. ben çaylak yiyeli o kadar süre oldu mu la ?
Bunlar babadan oğula nesil herhalde dediğim yazar. Geçenlerde Orantisiz zeka 2'yi görmüştüm şimdi nesli devam ettiren 3 çıkmış.
Biz 2s beklerken 3 ü gelmiştir.
Yeniden hoşgelmiș süper ötesi, müthiş ve kalite bir sözlük troll'ü.
Böyle adamlara sahip çıkmak gerekir.
tarih bilmeyen zekasız.
tarihi türk lafını duyunca suratını ekşiten avrupalılardan yada yeni nesil ter kokulu kürtçülerden öğrenen kişi. ulan ALLAH nesi ne etmesin len. ortasayadan kovulduysak karahanlı devleti gazneliler ne mınakodum.
ciddiye almayın bunu. sığır ya tek kelimeyle.
yazar.
ilk ikisinden ne hayır geldi ki denilesi yazarimsi.
ne ara 3'ü çıktı farkına varamadık yazarıdır. nickiyle kendini çok özdeşleştirmiş olacak ki aynı seriden devam etmiş. oran-orantı'dan muzdaripse demek ki. şekilsiz bir cisim belki de.
pehlivan tefrikası gibi 1,2,3.
orantı yapılacak bir zeka göremiyorum ben şahsen.
trolldür.
Trolün önden gideni arkada kalmayanıdır.
Bu zekayla umarım fazla yaşamaz dediğim yazar.
her meslek grubuna meslektaşlarım cümlesiyle başlayan başlıklar açan ne idüğü belirsiz bir troll..

(bkz: öğretmen olmaktan gurur duymak).
Donuz listemi süsleyen troll sıçmığı.
Hem Dr, hem ortmen, hem homeless.
(#31105385)

güzel bir tespit yapmış yazar.
bunun birinin derdi çekilmez.3 te ne ne olduğuna karar versede bizde rahat etsek.
Orantisiz yazar oldugunu düşündüğüm ogretmen, yok doktor, yada herneyse iste.
dikkat çekmeye çalışan ne idüğü belirsiz ergen takımının yeni üyesi. (bkz: başardı da reklamın iyisi kötüsü olmaz)
Muhtemelen ilk okullu ve öğretmenleri ona her seferinde ileride hangi mesleği olmak istiyorsun diye soru soruyor. O da söylediği her mesleği yapmış gibi sözlükde paylaşıyor.
Birlikte bi rakı -şampanyadan özenti- patlatacağız. Sorularınızı bana iletebilirsiniz.*