bugün

bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi'nde şok verilesice.
biraz araştırılsa neden serzenişte bulunduğu anlaşılacak hadise dir. Serzenişinde de sonuna kadar haklıdır.

http://www.akilli.tv/vide...-Kufurlu-Roportaj-18.aspx
puu o.. çocukları şeklindeki serzenişleriyle yarmıştır tekrar tekrar.
--spoiler--
sikicem ama sikemiyorum çünkü doğru örnek olmam lazım.
--spoiler--
arkadaşımın yolladığı bir ay öncesinden beri yara yara gülmeme sebep olan doğuş serzenişidir.*
kötü örnek olmamak için s*kişe karşı olan insan.
ilahi doğuş ya sen adamı öldürürsün.
doğuş'un içinde saklanan asi rapçi ruhunun dışa vurumudur.
(bkz: mc doğuş)
(bkz: hanedan)
bunlar babadan oğula nesil heralde bu anasını siktiğim orospu çocukları puuu orospu çocukları babadan oğul nesil heralde bunlar yani çok özür dilerim anasını siktimin orospu çocukları yani bunlar babadan oğula nesil galiba bunlar hala değişmemiş benim zamanımda da böyleydi halen böyle yani
amına kodumun allahsızları kendini sevdirmeye çalışıyor ki amına puuu amına kodumun kaşarları ananızı sikicem sizin amına kodumun orospuları yani onlar çıkmasın abi benim gözüme görünmesin ya
ana avrat hepsinin anasını bacısını sikicem ama sikemiyorum çünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum
mahalle karısı ya mahalle karısı ya amına kodumun pisliği onların alayını sikeceksin sikiyim puuu orospu çocukları.
burada "babadan oğula nesil herhalde bu anasını siktiğim orospu çocukları" derken babadan oğula nesil olmalarına mı ,anasını siktiği adamların aynı zamanda orospu çocuğu olmasına takılsam bilemedim sözlük .
(bkz: puu orospu çocukları)
--spoiler--
yani çok özür dilerim anasını siktimin orospu çocukları yani bunlar babadan oğula nesil galiba ... .... ana avrat hepsinin anasını bacısını sikicem ama sikemiyorum çünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum
--spoiler--

Bu nasıl bir özür dilemedir bu nasıl bir doğru örnek olmaya çalışmaktır.
doğuş reyizin pardon doğuşun içini karşısında kamera yokmuş gibi döktüğü efsane videodaki repliği.
(bkz: dededen bebeye nesil)
(bkz: oğuldan babaya nesil)
(bkz: teyzeden halaya nesil)
(bkz: aşçıdan uşağa nesil)
(bkz: şoförden dadıya nesil)
(bkz: sonra herkes uşağa nesil)
eğer video youtube den full olarak izlenirse doğuş a hak verilebilinir.

--spoiler--
yetiştirme yurdunda kalan çocuklara yapılan işkencelere ve dayaklara küfür edilmektedir.
--spoiler--
doğuş'un efsanevi röportajının küfür içeren kısmının başlangıç noktasıdır.
(bkz: herhalde)
bkz: http://www.swfcabin.com/swf-files/1288033921.swf
(bkz: akla ilk gelen kişinin doğuş olması)
günde üç öğün dinlediğim harika swf'dir.. sinir olunan her duruma oturur söylenenler. kendim küfür etmiş gibi olurum sağol var ol doğuş! ağzına sağlık..

http://www.swfcabin.com/swf-files/1288033921.swf
gidip sikeceksin bunları ama sikemiyorum işte. çünkü iyi örnek olmaya çalışıyorum ben.
bu anasını s*kt*min oro*pu çocukları pu oro*pu çocukları diye devam eden doğuşun küfürü.
--spoiler--
bunlar babadan oğula nesil heralde bu anasını siktiğim orospu çocukları puuu orospu çocukları babadan oğul nesil heralde bunlar yani çok özür dilerim anasını siktimin orospu çocukları yani bunlar babadan oğula nesil galiba bunlar hala değişmemiş benim zamanımda da böyleydi halen böyle yani

amına kodumun allahsızları kendini sevdirmeye çalışıyor ki amına puuu amına kodumun kaşarları ananızı sikicem sizin amına kodumun orospuları yani onlar çıkmasın benim gözüme görünmesin

yaaa ben gidicem ama yanlış örnek olurum diye gidemiyorum şimdi gidicem oraya camı çerçeveyi ana avrat hepsinin anasını bacısını sikicem ama sikemiyorum çünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum

tamam mı yeterli mi anasını amına kodumun orospu çocukları allahsızlar kitapsızlar ya

Kardeşim bu ülke duyarlı bir ülke tamam mı? Bu tarz orospu çocuklarının bu tarz şerefsizlerin başı ezilecek bunu herkes böyle bilsin.

Ya devletin eğitimcileri var onlar kim mahalle karısı ya mahalle karısı ya amına kodumun temizlikçisi pisliği onların alayını sikeceksin kardeşim müdürü de sikeceksin onu da sikecek hepsini sikeceksin yani

sizin yapacağınız işi sikiyim puuu orospu çocukları
--spoiler--
(bkz: imamın şifrecileri)
konuyu öğrenene kadar kahkahalara boğan, işin iç yüzü ortaya çıkınca insanın boğazına düğümlenen doğuş serzenişi.

doğuş'u sevmem. hatta ortalıkta olmamasını yeğlerim. ama bu konuda "birlikte sikelim" demek istiyorum.