bugün

güldür güldür programında bilal karakterini canlandıran oyuncu. kendisini pek tanımam etmem ama bilal karakterine hastayım.
(bkz: damperli kamyon)
istanbul'da ortaköy caminin orada görmüştüm bu yaz film çekiyordu. güldür güldür'ün güldüren oyuncularından özellikle bayi toplantısı filmindeki performansı mükemmel. severim kendisi.
çağlar çorumlu ile birlikte güldür güldür de en çok güldüren adamdır. ikisi de büyük oyuncu.
güldür güldür programinin en iyi oyuncularından.
oyunculuğu çok derin.. abartılmamış, dozunda bir tutkuyla oynuyor. yaşıyor hatta. nitelikli sinema filmlerinde oynasa çok iyi iş çıkarır bu adam.
tahmin; geçmişinde, ortalamanın üzerinde içsel sorgulamalar yaşamış. uzun uzun düşünmek zorunda kaldığı kolay olmayan yaşantıları olmuş. katlanılabilir yoğunlukta bunalımları aşıp geride bırakmış gibi...
umarım hak ettiği yerlere gelir. çok daha iyisini hak ediyor...
güldür güldür programında şevket çorumlu ile mükemmel işlere imza atan adam. orada bir iki tane daha ismini bilmediğim ama gerçekten yetenekli olduğunu bildiğim isim var. ha en yeteneksizleri mi tabi ki doğa rutkay. boşuna kasma güzelim komik değilsin.
Güldür Güldür Show'un Her An Herkesi Güldürebilecek Potansiyele Sahip Oyuncusu.

görsel
evlenmiş.

https://www.posta.com.tr/...-sessizce-evlendi-2251859
iyi bir insan, başarılı bir tiyatrocudur. cem aksakal la araları çok iyidir. üniversitede okurken kendisiyle iyi bağlantım vardı ordan biliyorum. hak ettiği yere gelecektir kesinlikle.
sarışın ilik gibi bir hatunla evlenmiş.

https://www.hurriyet.com....paign=1&utm_term=post
Onur buldu güzel bir kız, evlendi.

Abi herkeşler evleniyor yav.
Güldür güldür ün ennnn iyi oyuncusu. Burdan kendisine sesleniyorum ; sayın buldu, bergamotlu çay için, benim için, ve hayranınızdan bir ikram kabul edin. Ailecek sizi takip ediyoruz, programda veya magazinde bunu belli ederseniz anlarım ki o çay bu çay.
Reelde denk gelirsem zaten bi çay içmeden bırakmam.
Hörmetler, saygılar *
Yen, dönem komedyenlerin en haslarındandır... Başarısı daim olsundur...
iyi oyuncu.
başarılı, izlemekten keyif aldığımız oyuncu. *