bugün

8.nesil çiçeği burnunda sözlük yazarı.
can yücel'den etkilenmiş olma ihtimali yüksektir.aynı zamanda hoş gelişler ola yazarıdır.*
(bkz: bırak dağınık kalsın)
bükemediğin bileği öpeceksin insanı olması ihtimali gayet yüksek. kendisi yeni bir yazar kardeşimiz imiş. ben de buradan kucak dolusu sevgilerimi sunarak, hoş geldin diyorum öncelikle. ardından "bükemediğin bileği kıracaksın" diyor ve hayatın bir geometri olduğunu hatırlatıyorum. bakış açısı önemli. *
hoş gelişleri olsun.
"ya sen bi kasma kendini, sıkma bi çok az acıyacak ya sonrası harika olacak bebeğim korkma." diye cevap verilesi söz öbeği.
tek taraflı emek sarfedilen bir ilişkide , emek veren tarafın alması gerektiğine inandığım karardır...
(#11408627)

halaçoğlu devlet kayıtlarına bakarak insanların etnik kökenini ortaya dökmüştür. bu belgeler yorumlanacak belgeler değildir, içerikleri gayet açıktır.

bu yazara göre mayıs ayının su faturasını ödediğine dair makbuz kişiye göre yorumlanabilir. makbuzu varsa bile bence ödememiştir. kendisine haciz gelecektir.

kısaca olmuyorsa zorlama.
ben bu sözu kabullenemiyorum.

olmuyorsa zorlarım! istediğimi elde edene kadar.
yavaştan benimseyeceğim şey. hayır şer falan inanıp başka şeylerle mutlu olmak lazım.
Ne istediğine bağlı olarak haklı da haksız da olabilecek söz.

Dua ediyoruz da olmuyor ise muhakkak zorlamak lazım.
Belki de ben zor olanı seviyorumdur.
Tıpkı seni sevdiğim gibi...