bugün

6. nesil sözlük kullanıcısı. güzel nick seçmiş.
"ney"e ilgisi olduğunu anladığım yazar. sabahın bir saatinde "ney" taksimi dinleme isteğimi kamçılamıştır fakat beden yat artık diyor.
olmayacak duaya amin denmez genç deyip sinirini bozacağım yazar. *
sabah sabah ney ve neyzenler üzerine girdiği entryler ile ney kültürümüzü artırmış yazardır. ilgiyle takip ediyoruz.
kendisi hakkında edilen dualara yaklaşımını merak ettiğim sempatik yazar.
(#5258996)
entry nick uyumuna dikkat eden yazar.*
entry ve nick uyumu başlığının gözdesi.
sözlükte bana annelik yapan çok sevgili ve saygıdeğer yazardır kendileri. daha öss ye girmeden bana tercümanlık işi bulmuş, ev, araba vaatleri vermiş, hatta koca bile bulacağını söylemiştir. tabi vakti geldiğinde.* bana bir anne şefkatiyle yaklaşıp öğütler vermektedir kendisi. hatta arada bir azarlamaktadır da. yine de sevmekteyim kendisini çok sıksa da. ee annem gibi sevilmez mi? *

edit: ev ve araba vaat değilmiş gerçekmiş. yanında işe başladığım zaman hepsi de benim olcakmış. ne zaman geçicek bu zaman yaa!*
gerektigi yerde gerektigi notayı veren yazar. hoş geldi. sefalar getirdi. ulu insan, kibirsiz insan, duasını eden adam, diline, yüregine saglık. *
altıncı nesil harikalarından... severek okuyorum; tebrikler ederim, harikulade pekiyi pek güzel yazarlardan....
nerdeyse! ruh ikizim yazar. halen nesil tartışması yapan yazarlara, usta kalemiyle derinden cevap verebilmeyi başarıyor. başarı ve yazıları daim olsun.(amin)
Nickinden de bellidir ki icinde her zaman bir umut tasir bu arkadas, samimiyeti ve ictenligi ile,fazla tanımamama rağmen çok sevdiğim yazar arkadaşım, umudun hiç solmasın.
#5286937 no'lu entry'si ile "vay be, sen neymişsin be abi" dedirten canlı.
severek, ailecek takip ettigimiz yazar kardesimiz. bazen ciddiye dahi almamasi gereken insanlari ciddiye aldigini saniyorum. "anlayana kardesim, anlayana..." demek istiyorum.
6. neslin en şukela yazarlarından. 5 dakika inceleme fırsatı buldum, takipçisiyim bundan sonra.
(#5408382) no'lu entry'si ni okuduktan sonra helal olsun sana be dediğim eşşiz bünye..
son zamanlarda -o kadar son ki direkt bugün desem yeridir" en çok hoşuma giden nick.
bu sözlüğün en iyi yazarlarındandır. * zaten başka sözlüğün en iyi yazarlarından olsa ben buna yorum yapamam. öyle saçma bişiy.
troll başlıklar altında değerini kaybeden yazardır. nicke bakılırsa olmayacak duaların amincisi. nesildaşım iyi yazardır ayrıca. *
rumuzu bana ilham vermiş yazardır. bir daha sözlüğe gelirsem alacağım rumuz: "olmayacak duaların tamircisi" olur.
irticanın sözlükteki temsilcilerinden. yalnız şu da var ki, bu tür tipler o anki siyasi konjunktüre göre bukalemun gibi değişiverirler. bakarsınız bir kaç sene sonra ateistin allahı (var böyle bir şey) oluvermiş.

o nedenle pek kaale alınmaması gereken biri. sözlük kamusal alan ilan edilse de sarığının altındaki türbanı çıkarıverse, hermafrodit.
kendisinin çoğu yazısını okumadan, bir iki yazısının bazı kısımlarına bakarak yorum yapanların doğru yorum yapamama ihtimaliyle karşı karşıya oldukları yazardır.
(bkz: güle güle sevgi kelebeği) (bkz: allah iniş takımlarına zeval vermesin) *
(bkz: daha karpuz keseceydik)
(#5684294) siyasetle ilgili başından acı tecrübeler geçtigi anlaşılan sözlük yazarı, itiraflarda okumak isteriz kendi öyküsünü.