bugün

bende. *
Ben böyleyimdir.
20-30 yaş arası tatlı suratlı, düz karınlı, zeki kızlar varken zor zanaattir.
10 yıl önceki bazı hoş tecrübeler sonrası şahsımda da nispeten artmış olan bir eğilim.
hep anlamaya çalıştım, kendimi zorladım ama özellikle ten çekimi konusunda hiç ilgi duyamadım...
mental olarak olgun kadınlar bazen yorar arkadaşlar, bir süre sonra sizi kasabilir dikkat.
olgun kadınlar her zaman iyidir.
yaşça büyük ve tecrübe sahibi olan milf kadınlara ilgi duyup onlarla sevişen erkek, egosunu tatmin eder.

görsel
içinde bulunduğum durumdur. 25 yaşındaki şahsım nerede 36-37 yaşlarında bir kadın var ona yürüyor.
Yaşlanmaya dalalet eder.
Cünkü işi bilirler muhabbetleri güzeldir çoğu salaklıktan arınmışlardır ne istediğini ne yapacağını bilir.
yakinda psikyatriye düsmeye göstergedir.
Çok tatlilar çunkü. Memeleri harikadır.
(bkz: pardon siz milf misiniz)
insan, kendisinden yaşça büyük olan olgun veya milf kadınlara ilgi duyup onu arzulaması ego tatminliği verir. çünkü yaşça büyük biriyle olmak ilişki kurmak insanın egolarını okşayabilir. üstünlük hissettirir.
neden olduğuna anlam veremediğim durumdur. yaşıtım olan 20lerinin başındaki kızlarla konuşurken sıkılıyorum ama 30-35 arası bir kadınla konuşurken dakikaların nasıl geçtiğini anlamıyorum.
Son ana bükücü.
(bkz: mommy issues)
(bkz: anne sorunları)
Milfçi tayfadır.
kendi yaşıtlarınızdan siktiri yediyseniz mecburen yaptığınız durum. kıvırmayla olmaz yapmayın, yemiyor kimse o lafları.
sözlüğün çığrından çıkması.
Bir zamanlar(bekarken)tlki ile tavuk gibiydik.
olgun kadınlar gereksizlik derecesinde temkinli oluyorlar. bu da çekilmez bir duruma dönüşüyor. güvenmiyorlar, tereddüt ediyorlar. kendilerinden soğutuyorlar. ilişki de başlarken bitiyor o yüzden.

benim tasvip etmediğim bir olaydır.
cinsel olarak istek duyuyorum.

duygusal bir şey yaşayamam ama bu cinsel dürtü bozukluğu başıma bir bela açacak.

onların yataktaki deneyimi çaylak kürdan kızları cebinden çıkarıp 5 kere donunda sallar.
Daha anlayışlı ve ölçebilen biri oldukları için ilgi duyulur.