bugün

entry'ler (15)

bursa

Adamı kaypak, ününüde muhtemelen bundan almış şehrimizdir.

traş makinesiyle sakal traşı olmak

Tam 30 senedir jilet kullanıyorum. 4-5 aydır traşmakinesi kullanıyorum ve ben yıllarca neden bukadar zahmet çekmişim diye düşünüyorum.

mi box s

Harika bir ürün. Android tv box. Netflix,iptv, turkcell tv+,youtoube izliyorum. Smart olmayan tv mi Smarta çevirdim. Harika, Şiddetle tavsiye.

bedelli askerlik

Bence paraları alınsın, direk muaf tutulsunlar, ben olsam o üniformayı giydirmem. Ben askerlik yaptım dedirtmem.Gerek yok.

kadir mısıroğlu

Erken öldüğüne sevinmediğim. Biraz çeksin istediğim, MECZUP...

netflix hesabı olan yüce gönüllü yazarlar

iPTV lerde izlemeye çalışırken kanser (takılma,donma) olup, iptal etttirdiğim üyeliğimi tekrar aktive ettiğim platformdur.

yeni neslin özeti

Süper zekiler bence. Başka boyuttalar sadece. Sadece saygı sorunları var, eee bizde bizden öncekilere göre öyle değilmiyiz?

30 ağustos halkın genelini ilgilendirmiyor

Ona bakarsa sen bizi hiç ilgilendirmiyorsun başkan.

bira

Bi türlü kafa yapmayan, ama bağımlılık yapan içecek.

sela

100 yıldır Çanakkale destanı yıldönümlerinde sela verilseydi, alışırdı bu millet şaşırmazdı bukadar.

15 temmuzu yapanların beyin takımı hiç ortada yok

En çok kim bağırıp çağırıyorsa, oraya bakın.

bomonti filtresiz

iyimi kötümü karar veremediğim biradır. Gerçi iki üç farklı biranın üstüne içtim hep. Tek başına test etme şansım pek olmadı.

erkekler ne ister

Ara ara ipini gevşet, karnını doyur, suyunu ver yeter. Basit bir sistemdir erkek.

olgun kadınlara ilgi duymak

Bir zamanlar(bekarken)tlki ile tavuk gibiydik.

çacıklı lays

Resmen mentollü cips yapmışlar, çok kötü, hayatımda ilk defa bitiremediğim cips.