bugün

fenerbahçeli ve spor kanalı ama fenerbahçe voleybol takımının kupa kazanışını sadece alt yazıyla 2dk gösteren kanal harbiden fanatik fenerbahçeliymiş!
Fb tv 2...
Manisaspor-G.saray maçının ertesi sabahı videolar kısmında ''8 Nisan 2012-Galatasaray'' başlığında bir video yayınlamış olan site. Buraya kadar herşey normal , sadece manisaspor-Galatasaray demeyi unutmuş. Ama asıl enterasan detay , bu videonun Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay'ın programa pek neşeli olarak girdiği Bursaspor-Fenerbahçe maçının programı olması. Öküzün altında buzağı aramak istemiyorum ama bu Ntv sporu oldum olası yanlı bulmuşumdur. Fenerbahçe borazanlığını aleni şekilde ortaya çıkarıyorlar her geçen gün.
(bkz: fb tv)
facebook sayfası inciciler tarafından hacklenmiştir.
görsel
Gs taraftarına aziz yıldırım ve fenerbahçeye küfür ettiren kanal.
fenerbahçe ve aziz yıldırım'a edilen küfürleri hiçbir şey olmamış gibi yayınlayan kanal.

Allah, kitap da bırakmadılar. her şeye küfür ediyorlar. NTVspor 14:30-15:30 arasını bir yerden bulup izleyin. iş mahkemelik bile olur.
fenerbaçelilerin tecavüzüne uğramışcasına her boşlukta fatmagül sendromu yaşayan kanal .
NTVspor kameramanı: Önce 'aziz yıldırım şike yapsana' diye bağırın.
Maç izlemek istediğimiz zaman normal anten uydusu olanların açtığı kanal .
fenerbahçe taraftarının canını çok sıkmıştır.

bir daha o stada girebilecek misiniz veya bir daha stad çevresinden yayın yapabilecek misiniz bakalım...

hatırla temmuz 2011'i :

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=rot4U75Z1pc#!
22 nisan 2012 galatasaray fenerbahçe maçı için arena'daki sunucunun 'fenerbahçeli oyuncuların arena'nın çimlerine yayılış şekli şu şekilde' demesiyle yarmış kanaldır.
(bkz: barcelona tv)
Ersin Düzen'e yapılan haksızlıktan sonra gözümden düşen kanaldır. sözde tarafsız kanalın taraflı maç anlatımları yüzünden kulüplere ve oyunculara olan nefretimi artıran kanaldır. aranızda iyileri yok mu tabi ki var. Dilara Gönder ile 14/16, mehmet demirkol&fuat akdağ Spor servisi, Emek Ege ve Özgür Buzbaş ile Spor gecesi ne olursa olsun mutluluk vermektedir.
açıklanan nihai etik kurulu raporu hakkında hâlâ haber yapmamış olan haber kanalı.

internetten dahi yapmadılar o derece...

şaka gibi, milliyet'te yapmamış.... neden acaba *
(bkz: sahibinin sesi)
nihai etik kurulundan bahsetmeyerek nasıl bir spor kanalı olduklarını sorgulatan kanal. tarafsız olduklarına inanmıyorum. kanalın sahibi fenerbahçeli ve fenerbahçe yönetiminin sow transferinde emeği geçtiği için teşekkür ettiği biri, bu kanalda çalışanlar nasıl objektif haber yapsın, yapmıyorlar zaten.
voice of febe.
yayın kuşağı şu şekildedir :
*fenerli spikerler ve yorumcuların dinletisi
*fenerli bayan spikerlerin fenerin voleybol takımından, eskrim ekibine kadar uzanan maçlarının haberlerini anlatış (yanlışlıkla feneri incitici
haber ve yorumlar olursa özür garantili)
*sağdan solda yukarıdan aşağıdan fenerin takım durumu,sakatlar cezalılar, fenere laf edenler fenerin laf ettikleri... raconvari başlıklar içeren ekran yazıları
*fenerbahçe'li bir sanatçı veya ünlüyle söyleşi
*fenerbahçe'nin tarihiyle ya da fenerin çaycısının kısa öyküsü tadında dandirik bir belgesel.
*fenerbahçe marşıyla kapanış
yememiş, içmemiş şöyle bir haber yapmış taraflı spor kanalı.

http://www.ntvspor.net/ha...ikoy-galibiyeti-goren-yok
**
aziz yıldırım tünel kazsana diyen taraftarın sesini kısabilecek kadar rengini belli eden yanlı kuruluş. sahibinin fb yöneticisi olması sebebiyle çıkan söylentilere göre kadrosunun %80'i fblilerden oluşmaktaymış. pek şaşırmadım.
gün boyu yok efendim kamyon yarışları, voleybolcularla sohbetler deyip kkafasını kuma gömen bir fener yanlısı kanalımsı. ya bi siktirin gidin, medyanızın da tarafsızlığınızın da.

fener şampiyon olsa tüm yorumcular sıra sıra konuşuyorlardı şimdi. boykot etmek lazım bu kanalı.
galatasaray'ın şampiyonluğunu görmezden gelmek için önümüzdeki 1-2 hafta boyunca rodeodan sutopuna,okçuluktan ip atlamaya kadar ellerinde ne kadar tırt belgesel ve maç yayını varsa yayınlayacaklar herhalde.

daha önce de yazmıştım ama bir daha şu bkz'ı veriyorum.

(bkz: sahibinin sesi)
galatasaray' ın şampiyonluğunu gün içinde toplamda 10-12 dakika yayınla ekrana getirmiş, öte yandan fenerbahçe' nin kongresi için sabahtan beri özel yayın yapan kanal.

tamam anladık, beklemiyordunuz, çok koydu, canınız çok yandı falan.. ama alışın be kardeşim, film daha yeni başlıyor.

unutmayın ki siz görmezden gelsenizde türkiye'dir galatasaray.
açıldığı günden beri yaşamımıza keyif kattı.