bugün

roberto carlos un bilmedigi tv kanalı.
yer6 isimli programda dünyanın en gereksiz insanlarını toplamayı başarabilen kanal. bu konuda tebrik etmek lazım.
ronaldo nun da bilmedigi tv kanalı
her açtığımda nostaljik bir fb-gs maçını yayınlayan kanal. ama nedense hep fenerbahçe kazanıyor bu maçları..

(bkz: bu işte bir terslik var)
tamam ismine bakınca objektif olmasını beklemiyoruz da kardeşim, bu kadar da olmaz yani. * * *
en son ulasan haberlere gore morientes in de adını duymadıgı tv kanalı.
galatasaray'ı yunan takımı gibi lanse eden, ettiren kanal.
hakkında bu kadar entry girilince rtük tarafında kapatıldı sandığım kanal. *
bir anti-fener sitesinde;

yayın akışı;

......
......
08:00 - fenerbahçemizin avrupadaki başarıları
08:01 - son transferler
......
......
......
13:00 - fenerbahçemizin avrupadaki başarıları (tekrar!)
13:01 - haftanın maçları
......
......
ilk kuruldugunda yayın kalitesi düşük olan fakat yıllarla beraber, haber programları sinema haberleri ekonomi haberleri avrupadan futbol, müzik gibi yayınlar yaparak kalitesini artıran ve izlenebilir hale gelen tv kanalı
en güzel bi tv kanalı...
fb tv yayın akışı:

8:30...selçuk yula ile sabah haberleri

10:30...sabah sabah ömer çavuşoğlu

13:00...aziz yıldırımla yemek tarifleri

15:00...ziya şengül ile kadının sesi

19:00...mehmet demirkol ile akşam haberleri

21:00...ya şundadır ya bunda(nihat özdemir)

23:30...Dikkat galatasaray çıkabilir
bazı partizanlık yapan kişi ve yayınlar olmasa çok daha izlenebilir olabilecek bir kanal.
henüz internet üzerinden test yayın yapan kanalı burdan izleyebilirsiniz http://fbtv.mail2web.com
Dünya 3. sü takıma kendisi 2 oyuncu ama rakibi GS toplam 10 oyuncu verirken GS ı Yunan takımı ilan edebilen ve GS düşmanlıgından başka bi işe yaramayan zavallı kanal
Türkiye'nin ilk spor kulübü televizyonu. Ayrıca AGB Nielsen Media Research / TiAK kaynağına göre; en çok izlenilen, prime time ve tüm günde listeye giren tek spor kanalı.
fenerbahce besiktas kupa finalinin devre arasında hava durumunu sonrasında ise yol durumunu veren tv kanalı
-hadi fenerbahçeliler bu resimdeki daireleri sayın ve 300+3000 ytl'yi kazanın
-evet fenerbahçeliler siz bu paraya bu kadar yakınsınız..
-bakın şimdi süre geldi ama süreyi başlatmadım..aramanızı bekliyorum
-evet resimdeki daire ve çemberlerin kaç tane olduğunu bulun ve arayın parayı kazanın.
-hadi fenerbahçeliler arayın arayın arayıııııın...

edit: bir galatasaraylı olarak söylüyorum böyle bir televizyonumuz olacağına hiç olmasın
(bkz: Televizyon seyretme nedeni)
avrupa kupalarında her aldıkları yenilgi sonrası izlenesi kanal.yüz ifadeleri ve ses tonları gerçekten kahkaha attırıyor.
doğan medya ailesinden bir kanaldır.

edit: istediğiniz kadar eksi oy verin. bu kanalı doğan medya kurmuştur. bjktv'yi de onlar kurmuştur. gstv'yi de onlar kuracaktır yılbaşından sonra.
fenerbahçe'nin resmi televizyon kanalı. kanalın yayın politakası konusunda hiç bir fikrim olmamasına rağmen, fenerbahçe'nin ilk yarıda attığı golleri gösterirken arka planda holy wars * çalmasıyla gönlümü fethettiler..

moriybund sez.
türkiye de bir spor kulübü tarafından kurulan ilk televizyon kanalıdır...
(bkz: fb tv)
(bkz: aramaya inanmak)
yaşanmış bir olayı anlatmak istiyorum. bir arkadaşım polonya'dan gelen misafirlerini gezdirirken yalvar yakar fenerbahce'yi tanıyorum, sampiyon fenerbahce dedirtmis, bu goruntulerin uzerine de hic utanmadan tüm dünyaca tanınıyoruz diyebilmiş yalancı kanal.