bugün

Uludağ sözlük'te yazar olmak için yeterlidir. Az önce canlı yayında açıkladım.
tribünlere oynayan bir moderatör açıklamasıdır. *

benden de bahset la.
hepsini tek bir cümle içerisinde kullanınca da moderatör mü oluyoruz?
samimi değildir.

görsel
kısa sürede yazar olmanın yollarından biriymiş.

not: bende diyorum ki! bu troller silinip, akabinde nefes bile aldırmadan neden geri geliyor.
demek ki...

benden de bahset la.
sözlükte bi iki adam akıllı yazar arkadaş olmasaydı, hesabımı silmek için yeterli bir sebepti.

--spoiler--
bir uuserın reklam gelirlerine yaptığı ortalama katkı nedir sayın salya? klavyem sürçmedi! para sizin ağzınızın suyunu daimi kılmış! kendinize saygınız kalmamış bari ciddiyetle yazan çizen insanlara saygınız olsun!
--spoiler--
sözlük formatına aşina olmayan yazarlarla dolu olan uludağ sözlük'ün daha fazla abudik gubidik yazarlarla dolmasına neden olacak canlı yayında açıklanan cümle.
halının ortasına sıçtım sonra aldım elime megafonu bütün mahalleye duyurdum! şimdi mahallecek sıçıyoruz.

misal.
4 entry mi? iyice basitleşti bu sözlüğe üye olmak. bizim zamanımızda o 20 entry idi hey gidi hey...
nefret söylemi, suçu övme, ırkçılık, cinsiyetçilik vs. barındıran içerikle dolu binlerce entrynin müsebbibi olan sözlük yazar alım kuralıdır. bir güruhu hedef gösterip linç edebilirsiniz yeter ki virgülü unutmayın ve elbette linç sonrası nokta koymayı.
-sertab erener-

--spoiler--
çok sevdiğim, saygı duyduğum şarkıcı.
--spoiler--

1 virgül 1 nokta. hmm.. yazar oldunuz.
bazı yazarlar tarafından algılanamayandır. Eleman; ya da'dan, ve'den sonra virgül kullanıyor. Kullanma şartlığı değil, doğru kullanımı gereklidir.
bir moderatör bıdılaması. şimdi anlıyorum neden yavaş yavaş inci sözlüğe dönüştüğümüzü. kalitenin ve entelektüel birikimin yerlerde sürünmesinin nedenini.
ekşi sözlükte adaylar aylarca hatta senelerce yazar olmak için sıraya girmiş durumdalar. adamlar kendilerini ağırdan satıp kaliteli yazar peşinde koşuyorlar. 4 entry nokta virgülü hiç bilmeyen insan arkadaşına bu işleri yaptırır yazar olup sözlüğü birbirine katması yeterlidir. bu tip düşünceler kaliteyi düşürür hatta dibe vurdurur.
http://galeri.uludagsozlu...iş-4-entry-girmek-436050/
oldukça yarak-kürek bir kıstas..
''Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilmem.''
(bkz: hasiktir diyorum hasiktir)
bugün günlerden salı, az sonra gidip yıkanacağım.

yarın günlerden çarşamba, kardeşimin doğum günü sebebi ile ne alacağımı düşünüyorum.

ertesi gün perşembe, o gün halı saha maçına hangi arkadaşlarımı çağırmalıyım bilmiyorum.

cuma günü cuma namazı var. inşallah hayırlısı ile o işi de görüp, cumartesi gününe merhaba deriz.
sözlük yazarı olmaya çalışıp entryleri ile onay bekleyen çaylak.