bugün

marjinal olucaz diye götü başı kestirenlerin tayfasına katılmıştır. saygı duymak gerek ama büyük bir yük olduğunu
bu yaşta bir kızın anlayabileceğini sanmıyorum, anlık işler değil bunlar. insanın hayatını karartır böyle kararlar.

ben gerici bi tip değilim ama yine de cinsiyet değiştirmek bana biraz mantıksız geliyor, sonradan sana takılan penisle
sen napıcan amk ya? on sene sonra hamilelik iç güdün başladığında napıcaksın? saygı duyuyorum ama çok düzgün
bir psikolojisi olduğunu sanmıyorum. çünkü bu sanatçı gerçekten kadınsı biriydi. zaten erkek hali de topa benziyor.
erkek halinin hafiften arda kural a benzediğini düşündüğüm, ancak kızken gerçekten ülkenin sayılı güzellerinden bir tanesi olduğuna inandığım biriydi. tercihine de saygı duymak lazım, o artık bizden biri...
bu aralar shemale olduğu söylenmektedir. eğer trans seks yapmayı seviyorsanız nil Erkoçlar adeta bir diva gibi imdadınıza yetişecektir.
tercihine sürekli saygı duyuluyor ama niye yapmış ki, ne gereği varmış ki laflarından geçilmiyor. size ne amk! sen mi yarattın da onu, hakkında olumlu, ya da olumsuz yorum yapıyosun!
kendine yazık etmiş hatun/er kişidir.
erkek olan bayan oyuncu. *
bir güzellik daha dünyadan silinmiş oldu.
Taş gibi kızdı, keşke hayatını eşcinsel olarak devam ettirebilseydi. Ama tabi iç dünyasını onun yaşadıklarını bilemeyiz, demek ki hayatını böyle daha kolay yürütebileceğini düşünmüş ve öyle hissetmiş bize de sadece saygı duymak kalmış.
'adamın dibi' tabirini hakkında kullanmamızın sorun olmayacağı kişi.

emret komutanımın devamı çekilse rahat rahat oynar lan.
yazık olmuş.

görsel

görsel
kimse kusura bakmasında tercihine saygı falan duymadığım kişidir.

böyle bir şey tercih falan da değildir ayrıca, bu benim nazarımda sadece abukluktur. yirmi küsür yaşlarına kadar gelip, en deli ergenlik çağını tehlikesiz atlatıp, en olgun çağında durduk yere böylesine bir hemde son derece radikal bir değişikliğe gitmek, dikkat çekmekten başka hiç bir şey değil.

şimdi o erkek olunca ne değişecek hayatında, bir şeyi uzayacak mı, kadnlar ona uvvv ne yakışıklı çocuk diyebilecek mi, erkek haliyle daha mı mutlu hissedicek kendini..

kısaca saygı falan duymuyorum, beni de ilgilendirmiyor tabi orası ayrı.

ama özetle ve gayet net olarak son derece anlamsız buluyorum, nokta
erol köse'nin şovmenlik hissi azmış olacak ki bu cancağım kıza erkek oldu diye iftira atıyor.
adama sorarlar
+ hey dude what's going on? are you drunk?
- ...
iyi bir kızımıza benziyor eli de pek hamaRAT

edit: harbiden erkek olmuş ya la.
nisan'da askere gideceğim için bu aralar askerlikle alakalı ne varsa okuyor, izliyorum. dün gece hadi emret komutanımı izleyeyim dedim. izlerken bak foto fato ne güzel kız falan dedim kendi kendime ki bugün o haberi gördüm, şok oldum.
Çok güzel bir abimizdir.
kimse kusura bakmasin saygi falan duymadigim kizdir. acikcasi bunun adi resmen hastalik. acilen tedavi olmasi gerekiyor.

edit: pardon kiz demisim. *

acaba o ''saygi gostermek gerek'' diyen yobazlarin ilerde kendi kizlari boyle cinsiyet degistirmek istese saygi gosterebilecekler mi cok merak ediyorum?
yeni halinden apaci olacagi belli sahis. apaci diyari esenlerde niye havai fiseklerin patladigi belli oldu. kutlama yapiliyor.
http://fotoanaliz.hurriye...px?cid=66238&rid=4369
çok ciddi ve büyük bir operasyonu göze almış durumda olan oyuncudur. işin kötü tarafı ise; en geç 5 sene içinde taktıkları penisin çürüyebilecek olması, ve ihtimal ciddi manada yüksek. bunun dışında olayın etik, sosyal, dini bir çok yönü elbetteki vardır fakat bunlar hakkında ahkam kesmek benim için zor.
telef olmuş.
apaçi berber çırağı gibi olmuş.
artık bu başlık altına yazılmayacak kişi.
(bkz: rüzgar erkoçlar)
bildiğin bunu yapmak istemiş. (bkz: empati).
ameliyattan sonra boşa çıkan kukusu ve iki adet memesini abazanlar vakfına bağışladığı söylenen eski oyuncu.
ilk entry yi giren arkadaşın intihar etmesine neden olan abimiz.
molped kullanan ve delikanlılığını kanıtlayan kızdır.