bugün

ne demiş ernesto doqukan guevara mı demiş?
Senin tweetlerin benim entrylerim karşısında diz çöker tövbe ister!
bu adamı seven sözlük yazarı bizden değildir.

nihat doğan kim lan kim sen kimsin ki bizim zekamızı sorguluyorsun hadsiz saygısız
görsel
biz burada hep ne deriz?..."troll´ü feed´lemeyelim", deriz. fazla üstünde durmamak lazım. o öyle düşünüyodur. bi de koyunlarına sormak lazım onlar nihat hakkında ne düşünüyolarmış...şeklinde düşünceleri ben de uyandıran bir hakaret söylemidir.
bsgçk yazdım beyni fatal error verdi. cevap yazamadı malak.
beyinsiz nihat doğan önermesidir. anlamamıştır sözlüklerin ne anlama geldiğini de b.k atmıştır direk..
"koyun" derken bu izzet yıldızhan ile ortak yapım grup çalışmalarından sonra psikolojisi bozulduğunun sinyallerini de vermektedir bir taraftan . herşeye koyun bu ne arkadaş .
sözlükte akşama kadar otlayanların zoruna gitmiştir. atom mu parçalıyoruz oğlum burda? zeka namına ne var lan?

(bkz: sözlük yazarlarının kendilerini allah sanması)
aaa çok üzüldüm bak biz şimdi onun gibi muhteşem sanatçı bizlere hakaret etmiş demek isterdim ama anca millete laf atarak gündemde kalmaya çalışan birisine entry girmek bile fazla.
olm adam koyunlarının zekasını ölçebilmiş, siz hala bu kapışmayı kazanabilmeyi umuyorsunuz.

(bkz: sheep whisperer)

yazık lan.
yil olmus 2011 hala koyun tosun bir bas git nihat afedersin. Amacin bizim de sana okkali kufurler edip zeka seviyeni gercekleri yansitmadan soylememizi mi istyorsun? Hayir hosuna gitmez. Tosunlarin bile kurtaramaz seni.
koyunlar sensin toplam zekaları da sana.. la bi git allaşkına ya canı sıkılan oraya buraya saldırıyo ve bu insanlar da türkiye'de ''ünlü sanatçı'' bilmem ne diye lanse ediliyor. işi gücü yok herhalde.
yaralamıştır bizi. kırdın kalbimi aaa-aaaa, geleaaal gönlümüüü aaa aaa.
tüm sözlük yazarlarından imza toplansın internet üzerinden, sonra birisi davayı açsın. 100er liradan düşünüce ohoo yarrağı yer beyler.

tanım: o bir nihat doğan.
ayrıca tüm sözlük yazarları gibi benim de gücüme gitmiştir, onuruma gururuma pandik atılmıştır, sorumlular cezalandırılacaktır.
gerek yok ki. zaten sözlük yazarları sabah akşam birbirlerine daha ağır hakaretler ediyorlar yani.
demiş ama cümlenin sonuna iki nokta koymuş gerzek. türkçe de iki nokta yanyana diye bir noktalama işareti yok nihat bey!
nihatcığım kendi zekasına güvenemeyince koyunlarının zekasını öne çıkarmıştır. toplam zeka ortalaması gibi bir kavramla da matematik literatürüne de yeni bir kavram armağan eden nihoşcuğuma da burdan teşekkürlerimi iletir minnetimi sunarım.
(bkz: dikkat nihat çıkabilir)
işin garibi bu adam da kendini akıllı, zeki sanıyor ya.
--spoiler--
tosuncukların
--spoiler--
kendisinden iyi siyasetçi olur... Geçen gün ağlıyordu buda yeni numarası galiba.
Ne koyunmuş arkadaş diye düşündüren tvit...

" 'Koyunlu grup' dersem çok mu zoruna gider acep" diye düşünmeden edemiyorum... Biz seni orgyci zannediyorduk sen animalist çıktın...

Bi de sor bakayım koyunların 14. Yüzyıldan kalma el yazması okuyabiliyor muymuş?
hangi sebeple bütün yazarlara bu hakareti yaptığı gerçekten merak konusudur. hani kendisiyle dalga geçen olmuştur, hakaret edilmiştir, laf sokulmuştur falan filan. böyle bir durumda, o kişiler için "bazıları, bir takım" gibi ayırıcı kelimeler kullansa anlarım. ama sözlüklerde yazan herkesin zeka seviyesini aşağılamak ne demek yahu? nasıl bir ruh halidir bu?
(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
niye koyunlara takmış durumda anlayamadım. herşeyi koyun üzerinden örneklendirerek veriyor. kesinlikle koyunlarla arasında bişeyler olmuş*
peki nihat KENDi zekanin, koyunlarinin bağirsaklarinda yaşayan bakterilerden daha düşük olduğunu anlayabilme olasiliğin VAR MI?