bugün

bugün itibariyle twitter profilinde etmiştir nd efendi hakaretini. neymiş koyunları varmış zekaları varmış kendi de o koyunların içindeymiş... görüyoruz senin zekanı tosuncuk! milletin maskarası olmuşsun.

işte burda: görsel
bu da o tweet: http://twitter.com/#!/Nih...status/139817287346683904

edit: bi de bunu eksileyenler var. sanki ben ettim hakareti.
(bkz: nihat doğan sözlük)
Nihatın koyunları filozof olmalı diye düşündürür.

konuşamayan canlıya tapmadır bu kadar benimsemek nihatcığım iyi misin sen yia? denilir.
koyunlarının kurban bayramında kesildiğinden bihaber nihat doğan söylemi.

(bkz: ölü taklidi yapın gider beyler)
"Benim koyunlarımın toplam zeka ortalaması, sözlüklerde yazan tosuncukların toplam zeka ortalamasından çok daha yüksektir.." buyurmuş akp'nin soytarısı.
kötü söz karşılıklı olmadığı müddetçe sahibine aittir..yani ilk olarak hakaret eden sizseniz eğer..o sizsiniz demek olur..
(bkz: koyun fanatizmi)**
toplam zeka ortalaması diyerek neyin toplam neyin ortalama olduğunu bilmediğini ortaya koymuştur. ranj, medyan mod desem error verecek galiba.
o adamı topa tutmak lazım onun için atarlanmaya gerek yok. ağzımı bozmayacağım.
nihat'ın zeka yardımı almadan yazmış olamayacağı hakarettir.
"tosunlarını bilmem de senden daha yüksek bir zeka seviyemiz olduğu kesin" . şahsım tarafından twitter'da bu yanıt verilmiştir.
o zaman koyunlar da biliyorlardır nihatı. zaten bir koyun bile "toplam xyz ortalaması" diye bir şeyin olmayacağını bilirdi aslında ama. koyun dedin koydum nihatçım. özledikçe gel aynı saatte. mucux. bye.
fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış. böyle miydi lan bu söz? *
nihat doğan'ın çok kafalı koyunlarının kendilerinin onda biri kadar kafası çalışmayan çobanlarıyla ilgili bir yorum yazmamıştır.

toplam zeka ortalaması da bambaşkaymış.
"zeka" kelimesini kendisi ile aynı cümle içinde kullanması bile günah olan sanatçımsı kişinin popüleritesini koruması yolunda ulaştığı absürtlükte son noktadır.
"benim koyunlarımın zeka ortalaması 59'dur. sözlük yazarlarının zeka ortalamaları ise 7 dir. çıkart birbirinden 59-7= 52. memleketimizdeki sözlüklerin mazisi 12 seneye tekabül etmektedir. çıkart 12'yi 52 den ne kaldı 40. yaniii MHP'nin kuruluşunun 40. senesi hayırlı olsuuuun."

(nihat iç ses: ulan ben başka bişey anlatıyodum noldu böyle? a.k sözlükleri beni bile bağlamış içten içten)
yavaş yavaş nihat doğanın sözlükte yazar olduğunu düşündüren söz.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
öncelikle grup çalışmalarını yarıda bırakıp biz sözlük yazarlarını hatırladığı için teşşekkür eder , cücük kadar beyniyle bu işlere kafa yormaması ve doğuştan sonra saksıyı çalıştırmayı çalıştırma grişimlerinden dolayı bilhassa tebrik ediyoruz .

(bkz: münakaşa yapma sen git grup yap)
--spoiler--
gırdıııın galbimiiii
gel al göynümüüüü
--spoiler--
"bunu yazan tosun sana ... nihatcım" diye cevap verilebilitesi olan hakarettir. en son gördüğümde bi çuval para kazanacağı reklam anlaşması iptal edildiği için magazin muhabirlerine ağılyordu. yine toparlanıp sağa sola sallamaya başlamış.
hepimiz bir tl lik tazminat davası açalım görsün gününü.

(bkz: haydi adliyeye)
otele hayat kadını çağırıp parasını vermediği için karakolluk olan, reklam anlaşmaları iptal olmasın diye de bin tane kadın programında "sıvama" kısmını gerçekleştiren tosuncukların zeka ortalamasını merak ettiren tivittir.
onun ettiği hakeret avrupanın ettiği hakaretten güzeldir.
(bkz: fake)
Kitlesinin koyunlar olduğunu kabul etmesi, ampül kadar parlak olan zekasından kaynaklanıyor.

"Sözlüklerdeki yazarlara dil uzatırken, tanımadığın insanlara klavye delikanlılığı yapmıyor musun sen şimdi?" yazıp gönderdim twitter üzerinden. cevap verirse buraya eklerim, ama ve-re-mez.