bugün

nickinden dolayı pişman olan hatta mümkünse değiştirmek isteyen yazar beyanıdır.

evet arkadaşlar. hollandanın dünya kupası maçlarını izledikten sonra sneijder'in performansı ortada.

bunların boruları ülkemizde ötüyor sadece. kendi devletlerinde tırt.
nick alalı 30 gün olmadıysa pişmanlık giderilebilinir. (bkz: bir derdim var)
tepik nedir hangi psikolojik baskıyla aldım bilemiyorum neyse ki hala geç değil değiştirmek için daha 29 günümüz var .
pişmanım.

zira aldıktan kısa süre sonra o güzelim dombra parçası rezil edildi.
ulan çocukluğumdan beri Chimerical'i her yerde kullanmışım nasıl bir bağımlılıksa bırakamadım.
(bkz: Chimerical)nedir ya? Hayali, boş, anlamsız.. Anlamına bak.
(bkz: aldığı nickten pişman olan yazarlar derneği)

şahsen ben değilim, ama bu derneği başlatmışlığım vardı zamanında.
ezik beyanı olabilecek cümle.

ne güzel lan. cigolayt. cigulüt.
--spoiler--

olum o değil de valiente07 ne lan sik kafalı? ulan ispanyolca senin neyine? karizmatik desen değil , dikkat çekici desen değil , seni aldığım güne lanet olsun. şu nick değiştirme hakkı gelirse topuklarım götüme vura vura bir derdim var butonuna yardıracağım yeminlen.

--spoiler--
benlik problem yok hatta karizmaya bak amk.
nicki sebebiyle karşı cinsten olduğu sanılan yazarın pişmanlığını ifade edişi. genellikle erkek yazarların başına gelebilecek durumdur.
Pismanim, cezamı cekiyorum sözlük. Nereden bilebilirdim ki? Birden yazar oluverdim pööf.
ileride unlu olup canli yayina ciktigimda ben uludag sozluk yazariyim ve nickimde yeyovmadafaka diyemeyecegim icin ünlü olmadım , bir burukluk var tabi.
içinde olmadıgım güruh. ama yazarken bosluk bıraksam daha iyi olabilirdi, o konuda azıcık ucundan pişmanlık cekiyorum.
olgun bulamayınca düşündüğüm olay.

sol frame'de bile göremiyorum lan aylar oldu herhalde.
arkadaş herkes "niye xxx, yyyy nedir amk, zzz ne lan" gibisinden şeyler yazıyor. sanki zall kafasına göre takılmış da siz üzülüyorsunuz. alırken düşünecektin gülüm.
güzel nick.
böyle hayıflananlara üzülenler de var sözlükte.