bugün

asmalı konakta iğrenç bir şekilde gizli reklamı yapılan zayıflama ürünü
reklamında güzel bir hatunun oynadığı, birçok vitaminle güçlendirilmiş*, tam tahıl taneleri, pirinç ve eser miktarda badem içeren, kalorisi azaltılmış nestle ürünü.
nestle tarzı ithal ürünlerinin, o güzelim türk mutfağı masasına sokuşturmaya çalıştırdığı değeri yitik tavuk yemi görünümlü suntadır. hayır, anlamıyorum acaba bunu almak için hususi olarak markete giden var mıdır; onu da geçtim bir insan nereye kadar prototip yiyerek -hele ki kahvaltı gibi öğünde- beslenebilir. katkı maddeleri sağolsundur. mis gibi kızarmış ekmek, tereyağı varken nesfit yiyip nes-fitillenmem.
birçok vitamin ve demirle desteklenmiş buğday gevreği.
ayrıca paketinde de yazdığı gibi lif kaynağı olduğundan bağırsaklara da rahatlatıcı etkisi olan kahvaltı alternatifi besleyici ürün.
(bkz: meyveli nesfit)
diet ürünüdür. bir oturuşta bir paketi bitiren insanlar vardır.
hem az kalorili hem bir öğünü geçiştirebilecek süper gavur icadı bu. tadı da tipsiz değildir he diet şeysi diye önyargıyla yaklaşmayınız. çikolatalı ve meyveli çeşitleri mevcuttur ayrıca.*
canınız hem cips hem de tatlı mı istedi? kilo almak istemiyorsunuz. nesfit yiyiniz kuru kuru.
en son reklamında yaz geldi bikinize sığamıyorsanız nesfit yemelisiniz konusunu işlemiş ancak reklamda kızın eşofmanının üstüne bikini giyme durumuyla komik olmuştur.
zengin protein içeriği ile alternatif kahvaltı seceneği sağlayan tahıl gevreğidir. bir de 14 günde forma soktuğuna, zayıflattığına dair bir reklama sahiptir ki 1 aydır kesintisiz yiyorum daha bi numarasını göremedim. biriler osurarak zayıflanamayacağını yetkililere açıklamalı.
çikolatalısı ve kırmızı meyvelisi çok güzeldir. zayıflamak için değil sırf tadı güzel diye alıyorum. bir kere nesfit alıcam derken müsli almışım. diyorum nesfit bu kadar çok tuvalete çıkarıyormuydu ya. *
tadi çok güzel olsa bile üçüncü günden sonra bayıyormuş, ben bugün bunu gördüm.
kırmızı meyveli olanı kellogs a göre daha başarısız olmuş bence. fazla ekşilik var. hayır ben yine yerim. sorun değil. ben her türlü yerim de, neden yani? karışık meyveli olanı bu kadar güzelken.. değil mi efenim? yakışıyor mu?

hele sadece kırmızı meyveli olanının büyük indirime girip diğer ürünlerinin hala eski kazık fiyatta çakılı kalmış olması.. insana kendini akşam pazarına çıkmış da kalan ezik büzük mandalinaları almış gibi hissettiriyor. yazık günah.
fruits versiyonu süper olan kahvaltılık yiyecek.
içindeki sarımsı kare şeylerin ne olduğunu da merak etmiyor değilim.
edit: an itibariyle bir yazar bana ananas olduğunu söylemiştir kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım.
kırmızı meyvelisine hasta olduğum zımbırtı. ablamdan çalar atıştırırım valla. mükemmel bir şey.
zayıflama konusunda hiç bir işe yaramayan çıtır gevrek. meyveli olanını reklamlarda söylediği gibi iki hafta boyunca günde iki öğün yemeklerden sonra yedim hiç bir işe yaramadı.
günlük sütle yerken nerdeyse tavukgöğsünden aldığım lezzeti alabildiğim gelmiş geçmiş en lezzetli gevrek. öyle ki; entryyi bitirmeyi bile bekleyemedim yeni bir lokma almak için. bana biraz müsaade sözlük.
cileklisi cok guzel olan atıştırmalık.
Kırmızı meyvelisi nefis.
günlük kahvaltımdır.
kahvaltı hazırlamaya üşenildiği için alınır ancak gece açıkıldığın da gayet tüketilebilen gevrek. sağlıklı olduğunu söyleyenler var.
yenir bee.
bazı insanların spor yapmadan günde bir kilo verdireceğini falan düşünüp kilo vermekle ne alakası var ya bunun kilo aldırır dediği güzel şey.

arkadaşım nesfit öyle her öğün yenmez, çok aşırı da yenmez, günlük tam yağlı sütle de yenmez.

nesfit sen 8'de kalkıyorsan seni saat 12'ye 1'e 100-150 kaloriyle atmaya yarar, tek başına niye kilo verdirsin ki?

sonra zaten öğle yemeğini yersin adam gibi, akşam da bi çorba veya hiçbir şey yemeden kapatırsın dükkanı. kilo öyle verilir.

cornflakes mantığında yersen kilo alman doğal. cornflakes değildir nesfit; müslinin adam edilmiş, desteklenmişidir. öyle düşünülmeli ve hafif bir doygunluk hissi geldiği zaman zaten devam edilmemelidir.
çikolata parçacıklarını sevdiğim gevrek. yoğurtla da güzel, sütle de. abartılıp çok yenilmemesi de gerekiyor.
5 kaşık nesfit, 1 bardak süt(200 ml) oranı bir kahvaltı olarak ideal ölçüdür.