bugün

26 aralık pazar günü yayınlanacak behzat ç. de rol alacaktır. bundan önce girdiği birkaç diziden alkol problemi yüzünden ayrıldığı söylenmiş,sonra kendisi de zaten dizi oyunculuğunu sevmediğini belirtmiştir.tavrından ödün vermeyen,senin benim gibi öğrenci ruhlu kalanlardandır,iyi oyuncudur;hatta tanınsa adamdır! bence.
''nejat işler, hayırlı işler''; ''nejat işler, kendi dişler''; ''nejat işler, nasıl işler'' şeklindeki geyiklerin çıkış noktası olan oyuncu.
http://fizy.com/#s/1m4gwj
adam hakikaten bizim recep'in yeğeniymiş beyler bayanlar..
ne yakışıklı ne de sexy olmayan, çirkin bir adam.
nereden bakarsan bak karizma abidesi bu adam.
ne yapsa yakışıyor.
an itibariyle (bkz: barda) filmindeki karakterinden daha mı psikopat biri olacak diye düşündüren kişi.
yakışıklı adam ancak alkolü fazla kaçırıyor.
şener şen uğur yücel haluk bilginer çetin tekindor ve erkan can dan sonra yeni neslin en iyi oyuncu grubunun lideridir....
hem kalbime hem de içime işler. öyle bir adamdır.
behzat ç. adlı dizide ercüment çözer karakterini canlandıran oyuncu.
oynadığı her film ve dizide çok iyi performans sergileyen oyuncu. Barda filmindeki oyunculuğu unutulmaz...
Mart ayında vizyona girecek olan Kaybedenler Kulübü hakkında Öpüşenler Kulübü yorumunun yapılmasıyla ilgili "Film vizyona girmedi. Girmeden de çocuk olmaz" diyen oyuncu.
barda ve behzat ç'den sonra pislik herif rollerini kendisine çok yakıştırdığım oyuncu. çok kaliteli bir aktör.
nejat i. olarak behzat ç.'yi bir adım öteye taşımıştır.
çıplak kral.
http://www.hurriyet.com.t...zyon/17027415.asp?gid=373
barda filmindeki performansıyla kendini gösteren ayyaş, karizmatik bir oyuncu.
psikopat karakterleri gayet iyi canlandıran, sesi de sağlam olan yetenekli oyuncudur.
iyi rolünü mü daha iyi oynuyo, kötü rolü mü bilmiyorum ama çok iyi oynuyo şerefsiz.
türkiye'de ne kadar akıllı ve güzel kız varsa tavlayabilen şahsiyet.
popüler kültürün o çirkin yüzünden sıyrılmış bir adamdır. kimseye minnet etmese de piyasadaki çoğu yapımcının, yönetmenin gözdesidir. hayatta sevdikleri bakımından da çoğu meslektaşlarından sıyrılır. aykırı tavrıyla karizmasına karizma katar ve iyi bir sinema seyircisi illaki iyi bir yapımda onu her zaman görmek ister.
başarılı bir oyuncudur kendileri.
sıkı bir alkoliktir.
duman'ın iç yakan ah'ını pek güzel yorumlayan kişi.