bugün

entry'ler (630)

prison break

Güzel ve kaliteli bir diziydi.
Hâlâ izlememis olanlar ilk sezonu izleyip birakabilirler. Pişman da olmazlar.

pamukkale turizm

Yersiz bir pahaliligi olan firma. Muğla Ortaca 'dan izmir'e 50 liraya bilet almistim bu firmadan.

askerlik

Bedellisi makbul olan hizmet (!).

bedelli askerlik

Hal-i hazırda askerliğini yapan bir kişi olarak destekledigim uygulamadir. Evli olan, çocuğu olan, kurulu düzeni olan belirli bir yaş üstü kişiler bedelli imkanını kesinlikle kullanmalidir. Bu saçmalığı cekmektense verin parayi kurtulun. Naçizane tavsiyem budur.
Ucuz milliyetcilere peşin peşin not: askerlik sizin sandığıniz gibi bir görev değil. Vatan kurtarmakla da ilgisi yok. Insanin hayatını çalan, bir yığın sacmaliktan ibaret. Mümkün olur da gelirseniz görürsünüz.

the northerners will never forget

game of thrones'un 3. sezon 10. bölümünde tyrion lannister'ın söylediği söz. bugün izleyip kahrolduğumuz red wedding'ten sonra biz de söylüyor ve umuyoruz ki, bu kahpeliğin intikamı özellikle orospu çocuğu roose bolton'dan, birazcık haklı olmasına rağmen walder frey'den ve her ne kadar reyiz olsa da tywin lannister'dan alınacaktır.. içim cız etti, elim böğrümde kaldım o sahneleri izlerken...

her yerden spoiler'ın kralını yiyorum amk. sonunda alacağım o kitapları...

camide bira içen şerefsiz eylemciler

kendilerinin din ile işleri olmadığından normaldir..

eylemleri, kimin haklı ya da haksız olduğunu bir tarafa bırakın.. işin orası karışık zaten..
ama cami içinde içki içip saygısızlık etmek kötüdür, çok kötüdür..

game of thrones

s03e09

---spoiler---

bu bölümü ile ağzım açık bir şekilde monitörün karşısında bırakmış dizidir..
nasıl üzüldüm, nasıl şok oldum amk. robb ve catelyn gidecek diyorlardı biliyorduk maalesef ama yine de...
roose bolton orospu çocuğunun önde gidenisin..geçmişini sikeyim..

ölecek kişileri kitapları okuyup da orada burada yazan adilerden öğrendim maalesef.. ancak bu birazcık da iyi oldu sanki. ben hiç bir şey bilmeden bu bölümü izleseydim herhalde sinirden ağlardım. tekrar ediyorum, senin ölümünü bekleyeceğim orospu evladı roose bolton !
o kadar güldük ettin düğünde, çirkin beklenen gelinin güzel mi güzel oluşu, lord frey'in bakışları.. amca tully'nin hali tavrı, ama o nasıl bir sondu arkadaş...

her yerden spoiler'ın kralını yiyorum amk. sonunda alacağım o kitapları...

---spoiler---

ibrahimovic in ingiltere ye attığı dördüncü gol

bir insanlık ayıbıdır....

http://www.youtube.com/watch?v=ilTLMM0ArEo

(bkz: o neydi gız)

1 ekim 2012 beşiktaş sivasspor maçı

sivasspor'dan galibiyet beklediğimiz maçtır.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

ANKARALI COŞKUN- ANKARA'NIN BAĞLARI

sabah ezanı

dünya'daki en güzel şeylerden birisidir.

tişikkirlir sipirmin

güzel karikatür imiş.

ilk dersin beden egitimi olmasi

kalan derslere giren öğretmenler için zulüm olan durum.

tüm camlar açılsa da gitmez o koku. çünkü kokunun kaynakları sıralarda oturmaktadırlar...

bu adamı daha önce buralarda gördünüz mü

bir federal cümlesi.

sivas

doğu'nun değil, iç anadolu *'nun şehridir.. biraz coğrafya öğrenin...

ayağı 36 numara olan kadın

öyle güzel bir şeydir ki, babet giyse bile sevimsizleşemez herhalde...

ayağı 36 numara olan kadın

güzel bir yüze, tüysüz bir tene ve uygun bir fiziğe sahipse, küçük de elleri varsa;

(bkz: yerim)

kadınlar için ideal ayak numarası

37 olabilir.... bir de lütfen 37 numaradan büyük ayağa sahip kadınlar babet giymesin..

cam çerçeve açtırmayan her daim üşüyen kıl insan

kansız olduğunu da iddia eder.

kısıtlı hümanizm

tek yönlü çalışan hümanizm türü. geneli kapsamaz, ideolojiye saplanıp kalır.