bugün

uludağ sözlük tuhaftır. ilk önce nefret edersin. Sonra alışırsın. Zaman geçtikte kopamazsın ve dayandığın tek şey olur.
sürekli bir etkileşim olduğu için. bu hissi seviyorum.
Çünkü ekşide yazar olamadım yoksa oradan ünlülere sorular sorabilirdim.
Ekşi Sözlük olmasın tek derdiniz, tamam orası da güzel ama burada insan daha rahat oluyor. Ekşi'de herkes kasıntı, herkesin kendini mükemmel işlere ve hayatlara sahipmiş gibi gösterdiğini görüyorum. Sanki Instagram'ın resimsiz hali gibi bir hal almış.
ekşi sözlük yazar yapmadı beni sinir oldum uludağyla aldatiyim dedim tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok insafsızlar bi yazar yapın yeter beklettiğiniz.
9 senedir buradayım. Alışkanlık oldu bırakamıyorum da. Ne olursa olsun çok güzel kafa dağıtılıyor.
Gevsek cunku burasi.
Insan her zaman entel takılmıyor çoğu zaman tasak geçmeye içini dökmeye ağlamaya zirlamaya yer arıyor.
Burası cunku gevşekler. Her muhabbet var "format mi sikeyim formatı format kim aq? " modu var burda.
şimdi efendim ulu mal mal davranır ara sıra fakat ulu iyidir.

burada bilen bilir bilmeyen bilmez. kimse entelektüelcilik oyunları oynamaz.
ama öyle sikindirik bir ortamda değildir. boş gibi görünen adamlardan beklenmedik şeyler çıktığı görülmüştür. (çok gizemli konuştum he)

yani iyidir. doğaldır, samimidir. neyse odur efendim ulu.
Çünkü ekside yazar olamadık daha.
Alışkanlıklar...
yazar olduğum için.ekşide yazıyom yazar olamadım kaç senedir üşeniyom her gün 10 entry girmeye amk
Çünkü yazacak çok şey susacak daha çok şey var. Hrr ne kadar dünya bizi izlemese de olurda görüşemezsek günaydın iyi günler iyi geceler.
Çünkü ekşi'de çaylaklığın bitmesi müebbet hapsin bitmesi gibi, denilesi.
Ekşi'de yedekteyim çünkü.
Burada daha az gerizekalı var.
görsel
çünkü uludağ sözlük ifadelerimi rahatçq ifade ettiğim zor zamanlarımda sığındığım ağlayacak bir omuz.
insanoğlu arada boş yapmak da ister çünkü.
çünkü, burada çok ama çok sevdiğim bir sürü arkadaşım var...
ekşi çok salon kültürü burjuvamsı inci çok belaltı anancı ama uludağ öylemi burası daha halktan daha dolmuştan metrodan, uludağ candır tercih edilesi.
Tarih ve sanata olan düşkünlüğüm yüzünden.
internette araştırdığım çoğu cümlenin anlamını buradan buluyordum bende bir üyelik açayım dedim.
Sıra derdi yok bişe yok daha ne olsun.
Paşa gönlüm öyle istedi sıkıntımı var?!
(bkz: geldi yine canına soktuğumun)