bugün

Entelijansiyasi seviyesinde bir kız olmadığı içindir belki de?
bugün itibari ile var, ve olaya bakar mısınız ki sözlüğe bugün kayıt oldum karşıma çıkan ilk başlık.
Bir soru cümlesi .

Hesap soruyorsa kötü,
Dalga geçiyorsa saçma,
Çözüm arıyorsa sonraki cümleyi takip et,
Anlamaya çalışıyorsa komik,
Merak ediyorsa ve karşı cinsse hoşlanıyordur.
birine takıldım o yüzden.
mola verdim.
Reddetti, ama o kadar kibardı ki üzmemek için beni, nezaketine hayran oldum.
Reddetti, ama o kadar kibardı ki üzmemek için beni, nezaketine hayran oldum.
Ne güzel bir sorudur. Neden mi sevgilim yok? Çünkü ilişki dediğin şey bir erkek için berbat birşey. Kadın denen varlık ilişkiye nasıl bakar bilirmisin? Erkek sever ve ilişkiye başlar. Karşısındakinin bizzat "kendisini" sever erkek. Kadın ise erkeğin "gücünü". Kadın, çocuğu hariç kimseyi karşılıksız sevmez. Erkek onun için kaynaktır. Kaynak olarak bakar ona. Evrimsel sürecin sonucu olarak kendisinde bulunmayan; güç, zekâ, yaratıcılık, liderlik vasfı, sağlamlık vs gibi özelliklere ne kadar sahipsin ona bakar kadın. Onu test eder ve ilişkiye öyle başlar. ilişki boyunca adeta bir performans testine tabi tutulur erkek. Bu özelliklere hâlâ sahip mi değil mi diye. Erkek aşkın bizzat kendisini yaşar, kadın ise hesap kitap yapar dostum. Acı ama, gerçek olan ne yazık ki bu. Hiçbir kadın seni annenin sevdiği gibi sevmeyecek. Bu nedenle sevgilim yok. Güç, zekâ, yaratıcılık, espri yeteneği, liderlik vasfı vs gibi erkeksi özelliklerimle kadınları etkileyip, vurup bırakıyorum. ilişki falan yok abi. Ömür boyu bir kadının "Shit testl"erine tahammül edemem.
beni beğenmiyorlar herhal..
cunku "eski sevgilimi" hala unutumadim ve onu tanidigim ilk gunkinden daha da fazla seviyorum.
sahi neden yok? dm'den konuşalım bunu.
Sekse ulaşmak kolaylaştığı için diyebilirim. O kadar tribi çekmeye gerek kalmadı.
Daha maddi olarak kendimi düzene sokmadığım için tercih ettiğim yokluk durumu. Zorunluluk değil, tercihtir benim içinde bulunduğum sükunet.
ben sadece ortak hareket edecek sacma sapan adetlerle uğraşmayacak sürekli onu mutlu hissettirmek için performansimi zorlamaya calismayacak birini ariyorum. işkence cekmek zamanimizi sadece bu aşk işine vermek cok yorucu geliyor bunun dışında tip olarak pek bir şey vaadetmiyor olusum ve maddi olarak yüksek seviyede olmayisim benden beklenen performansi daha da artırıyor ve bu yükün altindan kalkabilecegimi düşünmüyorum. Evet sevdigim birisi var ama mevcut sartlar ile uzun dönemde onu mutsuz edecegim ben de mutsuz olacağım o yüzden baslatmiyorum bu süreci . Kur yaparak vs bir sekilde ikna ederim ama ya sonra iste benim icin orasi önemli ve yaptigim hesaplar uzak durmami isaret ediyor.
Über sosyal, dinamik, gezen tozan biri değilim. Ayrıca zaman yok. işimde gücümdeyim.

Ayrıca tr de bir ilişkinin sürebilmesi için male kişisinin ekstra uğraş gösterme durumunda kalması da bir etken heralde.
Zorla güzellik olmaz da ondan.

Beğenmiyorlar demek ki. Yapacak bir şey yok. Hayat devam ediyor ve sikimde bile değil.
Olması mı gerekiyordu? Bana öyle bir bilgi gelmedi, bana öyle bir şey söylenmedi arkadaş.
Sevgilim yok çünkü gerçekten sevdiğim kişi sevgilim olucak sırf sevgilim olsun diye sevgili yapmıycam.
Benim beğendiğim beni beğenmez. Beni beğeneni ben beğenmem. Birazda seçiciyim. Şimdiki zamanda da çeşit çok sosyal medya sağ olsun biri ne 1 gün mesaj atma unutuyor seni bide hep daha iyisini bulurum kafası ile yalnızlığa devam.
Kazancıma, sahip olduklarıma, başarılarıma ve başına buyruk yaşamıma kimseyi ortak etmek istemememden kaynaklanan bir tercihtir.

(bkz: değerli yalnızlık)
Ben de bilmiyorum. Gel beraber inceleyelim, ne dersin. *
Benim gibi bir cevheri hala keşfedemediler yani onların kaybı.
Son iş yerinden kovulduğum için şu an düzenli bir gelirim yok.hal böyle olunca para harcamamak için pek dışarı çıkmıyorum.dahası henüz iş bulamadığım için sosyal ortamım çok dar.ama bütün bu sorunlar çözülse bile zaten sevdiğim biri var.bu yüzden kimseyi incitmek istemiyorum.
Beceriksizlik.
insan bıkıyor artık, kadını sadece sevmek yetmiyor kadına tüm herşeyin kadın olması lazım. Yeri geldiğinde gerekirse işini gücünü bırakıcan sadece kadına odaklanıcan bre hiç düşünmez misin bu adamın başka işleri yokmu? Sadece benmi sadece banamı ayıracak tüm zamanını?
Ne zaman seni, beni anlıyan anlayış gösteren kadın çıkar işte o zaman....